Оформлення купівлі авто

Відповісти
Аватар користувача
lazar
Повідомлень: 88
З нами з: 23 листопада 2015, 10:09
Дякував (ла): 2 рази

Оформлення купівлі авто

Повідомлення lazar »

Доброго всім дня. Цікавить питання самого механізму придбання авто, наприклад приїзджаю в SAAQ говорю хочу купити це авто, вони говорять заплати за оформлення 80кад і податок за купівлю 300кад, і застрахуй 100кад. Плачу отримую номер і вуаля я щасливий власник.

1 я вірно все зрозумів?
2 можна як пробити VIN, це платно?

з умов: машина вживана, 4тис кад.10 років.

Зарання вдячний за віповіді.
Доброго всім дня :D
Ла-ла-ла-ла-ла
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Що таке VIN? номерний знак?
Потрібно, щоб в SAAQ прийшли новий і старий власники, і там вони переоформлять машину з одного на іншого. Платити потрібно 10 % від номінальної вартості авто, згідно розцінок SAAQ, а не від ціни, яку ви заплатили. Це може бути трохи дорожче, або трохи дешевше. + оплата за номерний знак, та інші збори. На 6000 $ ціни авто, в мене це було 1000 $. Потім тобі дають зелений папірець на машину (certificat d'immatriculation) і номерний знак. З собою потрібно мати інструменти, щоб прикріпити новий знак до машини.
Страховку ви купляєте не у них, а на страховій фірмі. Бажано це зробити раніше.
Аватар користувача
lazar
Повідомлень: 88
З нами з: 23 листопада 2015, 10:09
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення lazar »

Дякую за відповідь. VIN це Vehicle identification number - номер машини за яким можна відслідкувати її історію (як обслуговувалась, чи була в ДТП і тому подібне). Можливо відслідити на цьому сайті: https://www.carproof.com/fr.

А можете підказати гараж де провести попередню діагностику. І на діагностику потрібно попередньо записуватись, чи можливо так підїхати?
Доброго всім дня :D
Ла-ла-ла-ла-ла
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Чув версію, що якщо авто більше як 10 років, то при оформленні можна вказувати вартість навіть 50$... і вже від цієї цифри тоді оплачуються мита....

(достовірність не гарантую)....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
lazar
Повідомлень: 88
З нами з: 23 листопада 2015, 10:09
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення lazar »

San-Frankivsko писав:Чув версію, що якщо авто більше як 10 років, то при оформленні можна вказувати вартість навіть 50$... і вже від цієї цифри тоді оплачуються мита....

(достовірність не гарантую)....

Дякую, я це знаю. А ти свою десь в гаражі провіряв перед купівлею?
Доброго всім дня :D
Ла-ла-ла-ла-ла
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

А я її у механіка і купив.... :roll:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

smisha писав:Що таке VIN? номерний знак?
...
ВІН це міжнародне. це як МАК-адреса для комп"ютера, але для авто. щось унікальне що ідентифікує машину.
а загалом на тому ж сайті КардПруф можна замовити послугу аналогічну чимось огляду механіком - Замовити Історію Авто (ця зсилка це просто приклад, прошу користувати для ВАШИХ авто інші зсилки). я так підозрюю, що цьому джерелу можна довіряти і не треба морочитись когочь шукати.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
lazar
Повідомлень: 88
З нами з: 23 листопада 2015, 10:09
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення lazar »

ВІН це міжнародне. це як МАК-адреса для комп"ютера, але для авто. щось унікальне що ідентифікує машину.
а загалом на тому ж сайті КардПруф можна замовити послугу аналогічну чимось огляду механіком - Замовити Історію Авто (ця зсилка це просто приклад, прошу користувати для ВАШИХ авто інші зсилки). я так підозрюю, що цьому джерелу можна довіряти і не треба морочитись когочь шукати.


На мою думку потрібно робити ці 2 операції. Перевірка за номером може надати інформацію про ДТП, кілометраж, ТО...
а перевірка в механіка підкаже які запчастини потребують ремонту, які поламаются найближчим часом, і знову ж чи була машина в ДТП(якщо про таке не повідомляли в поліцію).
Доброго всім дня :D
Ла-ла-ла-ла-ла
Відповісти

Повернутись до “Авто”