москальня в Монреалі !

Аватар користувача
savako
Повідомлень: 211
З нами з: 14 березня 2014, 22:11
Подякували: 13 разів

москальня в Монреалі !

Повідомлення savako »

я неоднаразово вже чув, що тільки той, хто поїде (чи запаркується) в район москалів (декарі чи поблизу), завжди мають проблему з машинами (поцарапана, колеса спущені), на яких є Українська символіка. ось і на розписуваннях писанок знову розказали такий випадок - чітко збите рукою дзеркало. ми, звичайно, знаємо, що мізків в москалів не вистачає, аргументів теж. от вони і діють в своїх примітивних солдеповських манерах.
в мене виникає питання до всіх, як ми повинні діяти, коли бачимо колорадську тряпку чи тріколор?
чи повинні ми опускатися "ніби до їхнього рівня" і робити те саме, чи то буде проста помста???

а, на даний момент пропоную -

1, придбати собі камеру подвійної зйомки на 360 градусів (така як в мене - http://goo.gl/eibgVm - та ще й gps traffic, speed та ін) і засікти цих покидьків та здати поліції
2, обовязково такі випадки там (а то і всі інші) повідомляти поліції та страхівці, обовязково наголошуючи, що це відбулося у їхньому районі. ми ж всі знаємо, що, де більша статистика злочинів - тим вища буде страхівка в тому районі.

з.і. за збігом обставин мене теж занесло туди на 1,5 години. то я разів 5 вибігав до машини :wacko: .
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Якщо не відчуваєш сил вправитись з ними, здавай в поліцію. Нехай штрафами і розголосом про хамську поведінку їх вгамовує
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

саме краще знімати якось на камеру , віддавати в поліцію і викладати на відео на ріхних канадських форумах і ютубі. хай канадці знають, що кацапня це і їх потенційний внутрішній ворог...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

savako писав:як ми повинні діяти, коли бачимо колорадську тряпку чи тріколор?
я б на триколор ніяк не зважала... а якщо то колорадська або днр-вська символіка десь на авто, не знаю... як варіант, взяти цвях або балончик фарби і написати на капоті якийсь "Крымнаш" чи що, як це естонці робили :wacko:
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

можна забивати свастикою поверху, щоб повністю передати дух кацапський...
А взагалі, на мою думку, це робота поліції. Отримати компрометуючі записи було б просто чудово. А самому переймати практику істінноправославніх я б не радив, бо можна так само потрапити на такі камери.
GoATO
Повідомлень: 86
З нами з: 02 липня 2014, 22:01

Повідомлення GoATO »

savako, зйомка на 360 градусів відбувається одночасно? (передньої і задньої камерою одночасно?). І чи виробляється зйомка при вимкненому двигуні і акумуляторі? Дякую.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

взагалі є така функціональність в сучасних відереєстраторах - типу автоматична зйомка при відносно сильному струсі (в моєму таке є). друге діло, що камер на 360 градусів я взагалі не бачив...
при вимкненому двигуні відеореєстратор може знімати.
при вимненому акумуляторі може, але недовго (мій поточний наприклад може хвилин 5-7 тільки - заряд внутрішньої батареї)
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
savako
Повідомлень: 211
З нами з: 14 березня 2014, 22:11
Подякували: 13 разів

Повідомлення savako »

так, пише одночасно з двох камер. працює при вимкненому двигуні. внутрішнього акумулятора вистачає на хвилин 50
Аватар користувача
savako
Повідомлень: 211
З нами з: 14 березня 2014, 22:11
Подякували: 13 разів

Повідомлення savako »

Можливо, якось кожен від себе і почне реагувати (а може і взнає свого сусіда). цей вже засвітився - (по реакції, думаю вже своїми колорадськими діями робив багато що) - мешкає на розмонті ( бажав мені під час руху, як завжди, ........... і всім нам та іншим патріотам "багато чого") і обіцяв діяти.

розслабляйтеся в діях, або вважайте, коли поруч з вами колорад - KIA SORENTO, WHITE, plate - X43 HKW

(ну, а всі пошкодження, які ви мали, можна розписувати, що така машина була поруч - ВПЕРЕД). або діємо ми - або вони, і нам капець (все-таки виграють вони інформаційну війну)
Вкладення
1.jpg
Востаннє редагувалось 18 квітня 2015, 01:46 користувачем savako, всього редагувалось 2 разів.
Аватар користувача
savako
Повідомлень: 211
З нами з: 14 березня 2014, 22:11
Подякували: 13 разів

Повідомлення savako »

а як звідси поширити цей пост на фейс?
адміни - зробимо посилання?
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

можна на нього просто в суд подати, якщо він щось не так зробив і є запис достатньої ваги? було б непогано разом скинуться на хорошого адвоката і влаштувати гучний процес....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

А є відео? :) Я уже поширив (клікаєм на заголовк повідомлення і копіюємо посилання)
---
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

Люди, де це ви таких хворих на голову знаходите? Я ще не бачила жодної колорадської стрічки чи триколора в Монреалі, не кажучи вже, що й мову російську чую на вулиці раз чи два в місяць, хоча й сама тривалий час носила українську символіку на одязі і на сумці :smile:
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

Shamrock, скорее всего девятого мая увидишь очень много ленточных паразитов...
Iurii
Повідомлень: 30
З нами з: 25 травня 2014, 19:43
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Iurii »

Shamrock писав:Люди, де це ви таких хворих на голову знаходите? Я ще не бачила жодної колорадської стрічки чи триколора в Монреалі, не кажучи вже, що й мову російську чую на вулиці раз чи два в місяць, хоча й сама тривалий час носила українську символіку на одязі і на сумці :smile:
приходь до кот-де-нежу я тобі особисто проведу єкскурсію


Sent from my iPhone using Tapatalk
Iurii
Повідомлень: 30
З нами з: 25 травня 2014, 19:43
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Iurii »

Shamrock писав:Люди, де це ви таких хворих на голову знаходите? Я ще не бачила жодної колорадської стрічки чи триколора в Монреалі, не кажучи вже, що й мову російську чую на вулиці раз чи два в місяць, хоча й сама тривалий час носила українську символіку на одязі і на сумці :smile:
приходь до кот-де-нежу я тобі особисто проведу єкскурсію


Sent from my iPhone using Tapatalk
Відповісти

Повернутись до “Авто”