Платні дороги

smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Платні дороги

Повідомлення smisha »

В околицях Монреалю є кілька платних мостів. Одним з таких недавно "пощастило" проїхатись - це міст який зєднує Монреаль з Лавалем, що знаходиться на 25 трасі. Все відбувається автоматично, вашу машину фотографують і поті додому відправляють лист з рахунком. Ціна, яку пишуть на дорожніх знаках (3.34 $ з легкової машини) не є фінальною. Вони ще добавляють вартість "адміністрування", 5.55 $. Таким чином, разова вартість швидкого переїзду з пункту А в пункт Б сягає майже 9 доларів.

Оплатити можна в онлайн - https://www.a25.com/
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Ми одного разу так по Торонто поїздили десь на 50 доларів :D сюрприз прийшов через кілька місяців.
Я тепер подібні поїздки планую заздалегіть і стараюсь щоб без сюрпризів.
---
Svitlana
Повідомлень: 16
З нами з: 04 листопада 2018, 13:06
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

Ого, а немає єдиної наліпки для авто по всій Канаді ? Просто ми в Чехії купуємо річну наклейку - і її зчитують усі радари. І в тему про авто - в Монреалі це необхідність (по типу як в США?) чи громадський транспорт може доправити тебе в будь-яку точку міста без особливих заторів ?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Я знаю, що можна купити абонементи на проїзд саме по цьому мосту, але щоб canada-wide, навряд чи.
З авто комфортніше, ніж без нього. Якщо жити і працювати в Монреалі, то громадський транспорт моде довезти куди треба. Але в Костко ви не закупитесь )).
Відстані тут величезні. Якщо хочеться кудись поїхаии і щось побачити, то без авто не обійтись.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Alex Diamantopulo писав:Ми одного разу так по Торонто поїздили десь на 50 доларів :D сюрприз прийшов через кілька місяців.
Я тепер подібні поїздки планую заздалегіть і стараюсь щоб без сюрпризів.
Платні дороги це зручно, але якщо хочете трохи заощадити, то в налаштуваннях Waze вказуєте "оминати платні дороги" і, власне, це все що треба зробити :)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Svitlana, я прожив тут роки 4 без авто. Все залежить від того де живеш і де працюєш. Але скажу чесно, з машиною значно простіше.
0de55a, коли сів за кермо то користувався Waze. Було дуже зручно, він ще й підтримує Android Auto. Але він страшенно чатсо глючив :( деколи просто зависав. А мені як зовсім зеленому водію це приносило страшенні незручності. То ж я і перейшов на Google maps. Насправді і там і там є опція "оминати платні шляхи". Але раніше ми їхали без гугла і без waze :D
---
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Alex Diamantopulo писав:Svitlana, я прожив тут роки 4 без авто. Все залежить від того де живеш і де працюєш. Але скажу чесно, з машиною значно простіше.
0de55a, коли сів за кермо то користувався Waze. Було дуже зручно, він ще й підтримує Android Auto. Але він страшенно чатсо глючив :( деколи просто зависав. А мені як зовсім зеленому водію це приносило страшенні незручності. То ж я і перейшов на Google maps. Насправді і там і там є опція "оминати платні шляхи". Але раніше ми їхали без гугла і без waze :D
Постійно користуюсь Waze - не маю жодних нарікань. Теж спочатку користувався Google Maps, але перейшов на Waze, бо він показує актуальний час прибуття, надає інформацію про дорожні затори. А також повідомляє де поліція приховалась по дорозі, де відбулася аварія або навіть де машина зупинилась на узбіччі. Також почав знаходити об'єкти за назвою, а не тільки за адресою. Власне Google купила Waze ще в 2013 році й спостерігаючи за постійною ранковою рекламою Waze на TVA, здається, що саме цей продукт просувається як універсальний навігатор від Google.

Першоджерело:
Google bought Waze for $966 million in 2013 to add social data to its mapping business. Waze's 100 employees received about $1.2 million on average, the largest payout to employees in Israeli high tech
In December 2014, in a letter sent to Google, Los Angeles Police Department Chief Charlie Beck complained about the police locator feature, claiming it could be "misused by those with criminal intent to endanger police officers and the community". It was alleged that Ismaaiyl Brinsley, who shot and killed two NYPD officers that month, had used the Waze app prior to the murders and had posted a screenshot from the app on his Instagram account hours before the shootings.[47] Users are able to mark the presence of an officer with a small icon and indicate if the officer is visible or hidden. The LAPD, among other police agencies, pressured Google to disable the feature on the application. Google states that knowing the whereabouts of an officer promotes safer driving.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Не можу звикнути до Waze. Інтерфейс Google Maps видається більш дружнім, кращий огляд ситуації під час руху, як на мене. В одній апплікації є все: авто, пішохідні та вело маршрути , громадський транспорт.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

smisha писав:Не можу звикнути до Waze. Інтерфейс Google Maps видається більш дружнім, кращий огляд ситуації під час руху, як на мене. В одній апплікації є все: авто, пішохідні та вело маршрути , громадський транспорт.
кращий огляд ситуації під час руху, як на мене.
В чому саме? Чи є Google Maps наступний перелік:
1. Актуальна інформація щодо дорожніх заторів (просто затори, аварії, зламалась автівка, тощо ... )
2. Інформація про ями на дорогах
3. Знаходження поліцейських авто на вашому шляху
4. Точний рівень прогнозу щодо часу в пробці
5. [Як наслідок з вище вказаного] Актуальний час прибуття до кіцевої точки.
6. Відкладений старт
7. Зазначення часу коли треба приїхати та відповідно корегування часу виїзду?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Я мав на увазі саме візуалізацію маршруту/карти а не функціональність. Мене влаштовують можливості додатку.
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

Світлано мені здається що без авто тут як без рук. Хіба що убером посітйно користуватись. Але тоді дешевше купити авто.
Svitlana
Повідомлень: 16
З нами з: 04 листопада 2018, 13:06
Контактна інформація:

Повідомлення Svitlana »

UniformAlpha писав:Світлано мені здається що без авто тут як без рук. Хіба що убером посітйно користуватись. Але тоді дешевше купити авто.
Та ми люди прості і на убері не їздимо :-D . Просто ми не впевнені на який період їдемо в Канаду. (І чи варто купляти авто якщо їдемо лише на рік).
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Залежить від того, як саме ви плануєте проводити вільний час в Канаді. Якщо ви не плануєте їздити в національні парки, музеї поза межами Монреалю, чи там подорожувати містами Канади - то, напевно, один рік можна прожити і без авто.

Для вільного пересування містом має вистачити STM. Також можна скористатись роверами від Bixi.
Є можливість взяти в оренду скутер: MontrealScooter, DyadCycles.
А також винайняти авто погодинно: Car2Go.
Для подорожі Квебеком, Канадою ви завжди можете взяти автівку в оренду: Budget, AVIS.
Або скористатись "коватюражем" : Сovoiturage , Amigoexpress.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Svitlana писав: Та ми люди прості і на убері не їздимо :-D . Просто ми не впевнені на який період їдемо в Канаду. (І чи варто купляти авто якщо їдемо лише на рік).
Дивіться, на Убері в принципі можна, бо ціна доступна (дешевше за таксі), але то тільки по місту. Якщо захочете десь трохи далі від"їхати - то треба авто - це набагато зручніше і не так вже й дорого, якщо порівняти з іншими видами міжміського транспорту.

Якщо треба кудись поїхати, то дуже зручна і доступна в ціні штука - оренда авто. Є багато різних компаній великих. Можна навіть взяти авто в одному місті, а віддати його в іншому місті (щоправда є додаткова плата за це). Наприклад Discount

Також, якщо хочете - то авто не обов"язково купляти. Є така штука як лізинг, що досить поширена тут. Наприклад LeaseCosts
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Лізинг, це той же кредит, тільки по закінченню договору ви залишаєтесь без авто. Найбільша його перевага - завжди нове авто. Проте не певен, що є лізинг на один рік. Мені здається, що найдешевше все таеи брати лізинг безпосередньо в консесьйонерів, а не через сайти-посередники.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Є лізинг і на вживані авто теж.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Відповісти

Повернутись до “Авто”