Автореєстратор (dash camera)

Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Автореєстратор (dash camera)

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Минув рік з того часу як я придбав новенький Chtvrolet Volt 2018 року.
Чудове авто, але водїї в Монреалі бувають страшенно нахабними і необреженими. Мій вольт чорного кольору, то ж кожна подряпинка (навіть від одягу) легко помітна при деному освітлені. Відверто кажучи я уже трішки шкодую що обрав свій улюблений чорний колір.
За цей рік уже два рази умудрились поцарапати передній та задній бампер. Один раз на вуличній парковці і один раз в підземній парковці 3 place ville marie. Царапини були легкі але заполіровувати їх було досить важко. На щастя тепер від них немає і сліду.
Чисто з цікавості я запитав дилера (estimator) у якого придбав авто чи мав би я компенсувати ці царапини якби це авто було у лізингу і він підвердив що скоріш за все за ті маленькі царапинки на передньому бамепрі я мав би заплатити.
Якби у мене в авто працювала камера то я б точно звернувся до страхової компанії, особливо у випадку якби я сам не міг виправити ушкодження. Минулих кілька разів я вирішив не звертатись до страхової оскліьки неможливо було визначити винного і це підвищило б щомісячну оплату. Тобто я б заплатив з власної кишені за ремонт.

Фух. Я остаточно вирішив, що треба купити камеру яка могла б вести запис в рижимі парковки і чесно кажучи ціна самої камери мені уже не важлива. І $300 і $800 підійде, головне щоб вона працювала якісно і надійно.
Чи є тут хтось хто міг би поділитися досвідом? Тут камери трішки інші ніж в Україні чи Європі загалом. Бачу багато дешевих китайських камер, але у більшості випадків заявлені специфікації не відповідають дійсності. Наприклад деякі камери продають як 4K, хоча насправді вони є 4MP.

Буду дуже вдячний за будь яку пораду :)
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Навіть якщо буде не твоя вина, то після 2-го звертання в страхову тобі підвищать страхівку....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Звісно, але все ж :) одного випадку може бути достатньо для серйозних ушкоджень.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Не користоюсь дашкамерою. У мене є китайська камера YI, працює як монітор для дітей. Якість задоволений, по ціні дешевше за аналоги. Вони також роблять дашкамери. Наприклад
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Кілька тижнів тому (Vendredi fou) придбав ось таку камеру: Передивився купу рев'ю, потім переговорив з друзями, які незалежно один від одного придбали однакові камери. Вони придбали таку модель: Той самий виробник, але різні моделі. Шодо відеонагляду з основної камери, ці дві моделі майже нічим не відрізняються. Вдень багато камер нормально знімають, але ця камера ще файно працює вночі. Також автоматично спрацювує під час ДТП, навіть коли машина на парковці (треба використовувати OBD підключення для відеонагляду 24/7). Камери цього виробника дорожчі, у порівнянні з аналогами, але якість зйомки просто супер. Але, напевно найкращий варіант, це переглянути відгуки щодо камери на Амазоні, а також переглянути відеозаписи зроблені камерою.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Зараз до речі Boxing Day на носі.... Будуть якісь розпродажі теж зі скидками :good2:

Передивився Амазон - погоджусь з вибором Ode55a. Тобто це
- Vantrue T2 24/7 Surveillance Super Capacitor
- Vantrue N2 Pro Dual Dash Cam

З дорогих це HDVD BlackVue New DR590W-1CH, детальне описання є на сайті виробника
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

До того як створити цю тему я якраз думав про Vantrue :D
Єдине що мені не дуже подобається в їхніх камерах це 30 fps.

Знайшов ще один цікавий варіант, але відсутність нормальних спеків і відгуки відштовїують: Owl Car Cam
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Owl Cameras це видно невелика і нова компанія з Каліфорнії
Є інформація на ЛінкеІн і на КранчБейс.
При бажанні можна задати їм питання думаю в ЛінкедІн...
Ще в них є непоганий супорт на сайті. Взагалі сайт добре зроблений.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Alex Diamantopulo писав:До того як створити цю тему я якраз думав про Vantrue :D
Єдине що мені не дуже подобається в їхніх камерах це 30 fps.
1440P @30fps, 1080P @60fps Front Camera
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Недавно купив Vantrue N1 Pro + додатково супорт із вмонтованим GPS + карта памяті на 64 Гб. Все разом коштувало десь 150 доларів.
В ній є те що можна вважати необхідним набором функцій:
- GPS (додатково)
- нічний режим
- паркінг режим
- G-sensor
- 1080P (30fps)
- максимум 256 Гб зовнішньої памяті на SD карті

Також мені подобається малий розмір камери, не заважає при їзді. Добре, що кабель підключається до супорту, а не до самої камери, то ж коли знімаєте камеру, не потрібно відключати шнур, а тільки зняти з супорту. З недоліків я б назвав відносно невеликий кут огляду - 160 градусів. Але в такій ціновій категорії для камери хорошого бренду, нічого кращого не знайшов.
Якість нічної/денної зйомки дуже хороша.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

А як на рахунок паркінг режиму? Потребує додаткового підключення до акумулятора?
Найчастіше саме на парковці щось стається. То бампер задінуть, то дверима вм'ятину залишать...
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

В мене просто в підкурювач включена. Якщо хтось подряпав збоку, то можливо що камера тут не допоможе. Вона знімає тільки попереду. По-перше співставити три події буде важко: 1 камера спрацювала, 2 дверку подряпали, 3 якась машина збоку потрапила в обєктив...
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Камера на парковці не поможе. Страхівка все що на парковці з вас знімає, навіть якщо друга сторона сама каже що винна. То приватна територія і правила там не діють
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Vo_Vik писав:Камера на парковці не поможе. Страхівка все що на парковці з вас знімає, навіть якщо друга сторона сама каже що винна. То приватна територія і правила там не діють
Тобто якщо у вас повна страховка, то вона не діє на приватній території? Себто, якщо машина стоїть на ганку перед будинком на Т-образному перехресті і хтось влітає в вашу машину, то страховка теж не діє?
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Вона вам заплатить, але це піде як інцедент з вашої вини в вашу історію.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Vo_Vik писав:Вона вам заплатить, але це піде як інцедент з вашої вини в вашу історію.
Можу помилятись, то прОшу, коригуйте змістовними зауваженнями.

Але якщо сталось ДТП й ви зробили ремонт за кошт вашої страхової компанії, а потім вирішили перейти до іншої страхової, то в загальній базі буде відзначено лише факт ДТП, без відомостей що й як. Тому інша страхова компанія й буде вимагати більше грошей.

Але якщо зазначити, що :
- hit & run - себто довідка з поліції, що хтось вдарив машину та втік - то цей випадок, начебто, відноситься до "форс-мажор", чи не так?
- якщо винуватець ДТП не втік, а залишив свої дані - то тре зазначити, що б ремонт автівки зробили виключно за кошт страхової компанії винуватця ДТП. Тоді чітко видно за чий кошт було зроблено ремонт й ви не маєте платити зайві відсотки за страхування в новій компанії.
Відповісти

Повернутись до “Авто”