Автореєстратор (dash camera)

Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Контактна інформація:

Автореєстратор (dash camera)

Повідомлення Alex Diamantopulo » 21 грудня 2018, 16:12

Минув рік з того часу як я придбав новенький Chtvrolet Volt 2018 року.
Чудове авто, але водїї в Монреалі бувають страшенно нахабними і необреженими. Мій вольт чорного кольору, то ж кожна подряпинка (навіть від одягу) легко помітна при деному освітлені. Відверто кажучи я уже трішки шкодую що обрав свій улюблений чорний колір.
За цей рік уже два рази умудрились поцарапати передній та задній бампер. Один раз на вуличній парковці і один раз в підземній парковці 3 place ville marie. Царапини були легкі але заполіровувати їх було досить важко. На щастя тепер від них немає і сліду.
Чисто з цікавості я запитав дилера (estimator) у якого придбав авто чи мав би я компенсувати ці царапини якби це авто було у лізингу і він підвердив що скоріш за все за ті маленькі царапинки на передньому бамепрі я мав би заплатити.
Якби у мене в авто працювала камера то я б точно звернувся до страхової компанії, особливо у випадку якби я сам не міг виправити ушкодження. Минулих кілька разів я вирішив не звертатись до страхової оскліьки неможливо було визначити винного і це підвищило б щомісячну оплату. Тобто я б заплатив з власної кишені за ремонт.

Фух. Я остаточно вирішив, що треба купити камеру яка могла б вести запис в рижимі парковки і чесно кажучи ціна самої камери мені уже не важлива. І $300 і $800 підійде, головне щоб вона працювала якісно і надійно.
Чи є тут хтось хто міг би поділитися досвідом? Тут камери трішки інші ніж в Україні чи Європі загалом. Бачу багато дешевих китайських камер, але у більшості випадків заявлені специфікації не відповідають дійсності. Наприклад деякі камери продають як 4K, хоча насправді вони є 4MP.

Буду дуже вдячний за будь яку пораду :)

---
San-Frankivsko

Re: Автореєстратор (dash camera)

Повідомлення San-Frankivsko » 21 грудня 2018, 20:13

Навіть якщо буде не твоя вина, то після 2-го звертання в страхову тобі підвищать страхівку....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo » 21 грудня 2018, 23:11

Звісно, але все ж :) одного випадку може бути достатньо для серйозних ушкоджень.
---
smisha

Повідомлення smisha » 22 грудня 2018, 00:24

Не користоюсь дашкамерою. У мене є китайська камера YI, працює як монітор для дітей. Якість задоволений, по ціні дешевше за аналоги. Вони також роблять дашкамери. Наприклад
https://www.amazon.ca/dp/B01C89GCHU/ref ... hCbCYFMP49
0de55a

Повідомлення 0de55a » 22 грудня 2018, 01:38

Кілька тижнів тому (Vendredi fou) придбав ось таку камеру: https://www.amazon.ca/gp/product/B0742C ... UTF8&psc=1. Передивився купу рев'ю, потім переговорив з друзями, які незалежно один від одного придбали однакові камери. Вони придбали таку модель: https://www.amazon.ca/gp/product/B07DVF ... =UTF8&th=1. Той самий виробник, але різні моделі. Шодо відеонагляду з основної камери, ці дві моделі майже нічим не відрізняються. Вдень багато камер нормально знімають, але ця камера ще файно працює вночі. Також автоматично спрацювує під час ДТП, навіть коли машина на парковці (треба використовувати OBD підключення для відеонагляду 24/7). Камери цього виробника дорожчі, у порівнянні з аналогами, але якість зйомки просто супер. Але, напевно найкращий варіант, це переглянути відгуки щодо камери на Амазоні, а також переглянути відеозаписи зроблені камерою.
ozi
Administrator
Administrator

Повідомлення ozi » 22 грудня 2018, 11:19

Зараз до речі Boxing Day на носі.... Будуть якісь розпродажі теж зі скидками :good2:

Передивився Амазон - погоджусь з вибором Ode55a. Тобто це
- Vantrue T2 24/7 Surveillance Super Capacitor
- Vantrue N2 Pro Dual Dash Cam

З дорогих це HDVD BlackVue New DR590W-1CH, детальне описання є на сайті виробника

- Jiddu Krishnamurti -
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo » 22 грудня 2018, 14:32

До того як створити цю тему я якраз думав про Vantrue :D
Єдине що мені не дуже подобається в їхніх камерах це 30 fps.

Знайшов ще один цікавий варіант, але відсутність нормальних спеків і відгуки відштовїують: Owl Car Cam
---
ozi
Administrator
Administrator

Повідомлення ozi » 22 грудня 2018, 20:46

Owl Cameras це видно невелика і нова компанія з Каліфорнії
Є інформація на ЛінкеІн і на КранчБейс.
При бажанні можна задати їм питання думаю в ЛінкедІн...
Ще в них є непоганий супорт на сайті. Взагалі сайт добре зроблений.

- Jiddu Krishnamurti -
0de55a

Повідомлення 0de55a » 22 грудня 2018, 22:29

Alex Diamantopulo писав:До того як створити цю тему я якраз думав про Vantrue :D
Єдине що мені не дуже подобається в їхніх камерах це 30 fps.

1440P @30fps, 1080P @60fps Front Camera

Повернутись до “Авто”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість