кому Марія, а кому і Наливайченко

окремий форум для всіх тем пов'язаних з Україною.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Прикро, але ті хто гроші розкрадав, нині вільно на Захід виїжжають, і тіж вкрадені кошти з України виводять. Чому Захід це сприймає?
Очільники так званої Антикорупційної прокуратури також працювали під замовлення. Більшість того що нині заважає Україні стати на цивілізовані шляхи ними не помічається. А про неспроможність фахово скласти підозру або обвинувачення - окрема мова. Ціна цим реформаторам - дірка від бублика. Їхні підозри самими слідчими й захисниками розвалюються. І геть не від корупції, а внаслідок невміння дотримуючись вимог Кримінально-Процесуального Кодексу здійснити слідчі й процесуальні дії
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Олесь Вахній писав:. І геть не від корупції, а внаслідок невміння дотримуючись вимог Кримінально-Процесуального Кодексу здійснити слідчі й процесуальні дії
Я думаю якраз від корупції. Справа будується таким чином, що її можна завалити.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

smisha писав: Я думаю якраз від корупції. Справа будується таким чином, що її можна завалити.
Особисто виграв в судыi пару справ. Замовних. Тисли звичайно на суддiв громадськi активiсти, але там дыйсно були грубi й нахабнi порушення вимог закону. Працiвники МВС й прокуратури дуже часто тупi й нефаховi. Цим захист й користується
Відповісти

Повернутись до “Україна”