кому Ірма, а кому і Саакашвілі

окремий форум для всіх тем пов'язаних з Україною.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

ozi писав:
Alex Geneve писав:
San-Frankivsko писав:
головне, щоб людина народилась в певній країні...
є багато прикладів, коли "прибульці" сильно переймались проблемами "аборигенів"?....
Це тільки по Україні теперішнього часу

Джеймс Мейс
Богдан Гаврилишин
Єжи Онух
Ектор Хіменес-Браво
Джонатан Ромлей
Мішель Терещенко
Крістіан Жерегі
Так.... Несправедливо забули про Джона Юза....
Перепрошую у товариства, але хто є ті люди? Чи це є перелік імігрантів, хто переїхав до України останім часом?

Згадав Енеїду:
"Відкіль такі се гольтіпаки?
Чи рибу з Дону везете?
Чи, може, виходці-бурлаки?
Куди, прочане, ви йдете?
Який вас враг сюди направив?
І хто до города причалив? "

Богдан Гаврилишин, Любомиир Гузар - це і є справжні звитяжці сьогодення.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Ну якщо нема бану у гуглі то легко можна взнати хто ці люди.Як на мене то нема ніякої різниці між архієпископом,єкономістом чи звичайним слюсарем якщо ці люди віддані одній справі , вони усі рівні і не треба займатися снобізмом.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Alex Geneve писав:Ну якщо нема бану у гуглі то легко можна взнати хто ці люди.Як на мене то нема ніякої різниці між архієпископом,єкономістом чи звичайним слюсарем якщо ці люди віддані одній справі , вони усі рівні і не треба займатися снобізмом.
Тут навіть натяку на снобізм не було. Дуже часто-густо значення цього слова плутають із зневагою. Проте маємо просте тлумачення з ВіКі:
Снобізм — модель поведінки або стиль життя, що полягає в копіюванні манер, смаків, поведінки вищого суспільства. Претензія людини на приналежність до вищих соціальних верств.
У моєму дописі не було ані зневаги, ані снобізму. Ми не обговорюємо посади, що обіймали зазнечені люди, проте різниця є у справах, що роблили/роблять ті або іншиі люди у певний проміжок часу.
Якщо є бажання розглядати історичний шлях певної людини, то маємо це робити із врахуванням того часу та перебігу подій, які існували протягом/під_чаc життя тієї людини.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Значення слова снобізм я чудово знаю.Саме виділення ,підвищення вагомості,певних категорій суспільства чи персоналій над іншими і є снобізм.Ви кажете про якісь відмінності у справах що роблять люди для врахування їх здобутків та відзнак у суспільстві ? Ну в такому випадку визначіть хто віддав більше для українського суспільства військовий що загинув у зоні АТО захищаючи свій рідний край чи то-й же Любомир Гузар.Ви на разі міркуєте старими "совковими" стереотипами про "ударників виробництва".Настравді у злагодженному суспільстві "кожен гвинтик" важливий і нема
різниці хто скільки у загальну справу вклав,головне це результат.Та й взагалі для чого тролити цю тему ? Адже моя перша відповідь була про "чужинців" які переймаються проблемами "аборигенів" до речі у тому списку є і вказаний вами Богдан Гаврилишин,сподіваюсь ви знаєте хто це ?
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Агов!.. Не так хутко... Давайте трохи повільніше з ярликами... :sarcastic:
Може зробимо так, щоб ця дискусія залишилась саме дискусію, а не визначенням психотипів?

Якщо ви звернули увагу, то замість того, щоб змусити вас тренуватися в пошуку у Гугл, я наводив посилання на зазначених людей в моєму дописі про Одесу. :writing:
Я не навів посилання на Богдана Гаврилишина та Любомира Гузара, бо вважав, що це відомі імена. Адже, якщо я скажу Тарас (Шевченко), Роман (Шухевич) або Симон (Петлюра) - ви ж зрозумієте про кого саме йде мова без посилань до ВіКі?
Ви кажете про якісь відмінності у справах що роблять люди для врахування їх здобутків та відзнак у суспільстві ?
Ні, я кажу про справи, що роблять різні люди у певний історичний проміжок часу. Наприклад, врятувати людей під час Голокосту ризикуючи власним життям або рятувати інших під час Голодомору, чи поширити інформацію про Голодомор (ви посилалися на Джеймса Мейсі) або зробити внесок у фонд підтримки Української армії - це все є прикладом доброчинності, проте є і різна відповідальність в історичному контексті.
Ви на разі міркуєте старими "совковими" стереотипами про "ударників виробництва". Настравді у злагодженному суспільстві "кожен гвинтик" важливий і нема різниці хто скільки у загальну справу вклав,головне це результат.
Цікава точка зору, проте не нова. Такій же погляд мала інша історична постать:"Труд в СССР есть дело чести, славы, доблести и геройства". Потрібно зазначити, що у радянських таборах саме це гасло використовувалося у якості наглядної мотивації.
Як висновок - я не погоджуюсь з вами, бо людина це не гвинтик, а особистість.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Ви не відповіли на головне питання мого попереднього допису як ви вважаєте згідно вашої логіки вартості персоналій у суспільстві "хто віддав більше для українського суспільства військовий що загинув у АТО захищаючи свій рідний край чи Любомир Гузар" .Стосовно
"важливості кожного гвинтика" то цей концепт працює у багатьох високорозвинених країнах світу таких як Японія,Південна Корея,Швейцарія.
Ну і звичайно у багатьох супер-компаніях я-то Гугл.Люба спільнота яка хоче вважати себе дієвою та якісною
командою має працювати злагоджено без цього не буде потрібного результату. Як можна називати кожного з цієї команди "гвинтики" чи "колещатка" це другорядне.Людина так,це особистість,але так-як кожна особистість знаходиться у полоні законів,правил,інформаційних баз соціуму то відповідно виконує свою функцію "гвинтика" іноді до такої межі коли особистість зчезає і з"являється "раб" це вже інша стадія розвитку суспільства.



До речі саму тему "гвинтиків" вперше "оприлюднив" зовсім не вказаний вами історичний персонаж а Де́йвід Ге́рберт Ло́ренс у книзі «Любовник леді Чаттерлей».
Безумовно любі тоталітарні системи намагалися використовувати гучні гасла для підтримки своєї правоти і чим більш правильне гасло тим більш якісно воно "вписувалося" у суспільну думку.Це самий простий спосіб кодування населення.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

0de55a писав: ....
Перепрошую у товариства, але хто є ті люди? Чи це є перелік імігрантів, хто переїхав до України останім часом?
....
.
мабуть мається на увазі, що не обов"язково бути народженим в країні, щоб для цієї країни щось важливе зробити. всі названі вище імена в це вписуються. немає про що сперечатись
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Ви не відповіли на головне питання мого попереднього допису як ви вважаєте згідно вашої логіки вартості персоналій у суспільстві "хто віддав більше для українського суспільства військовий що загинув у АТО захищаючи свій рідний край чи Любомир Гузар"
Я не суддя, тому не можу відповісти однозначно на це запитання. Проте, зазначу, що якщо у вас є бажання порівняти життеві шляхи кількох людей, то почніть із життєпису кожного з них із врахуванням історичного часу. До речі, це могло б вам трохи допомогти відійти від теорії "гвинтиків" та "колещаток" та подивитись на них саме як на людей.
Ну і звичайно у багатьох супер-компаніях я-то Гугл.Люба спільнота яка хоче вважати себе дієвою та якісною
командою має працювати злагоджено без цього не буде потрібного результату. Люба спільнота яка хоче вважати себе дієвою та якісною командою має працювати злагоджено без цього не буде потрібного результату. Як можна називати кожного з цієї команди "гвинтики" чи "колещатка" це другорядне
Не зовсім зрозуміло, до чого тут навединий приклад Гуглу, бо впевнений, що ви знаєте, що сучасний виробничий процес у Гугл значно відрізняється від того, що був у компанії Форд на початку 20-го сторіччя.
Але це не означає, що там не має місця особистості. Навпаки, світові компанії роблять все, щоб привабити саме особистість, а не "гвинтик", що лише вміє виконувати специфічну задачу у роботі конвеєра.
До речі саму тему "гвинтиків" вперше "оприлюднив" зовсім не вказаний вами історичний персонаж а Де́йвід Ге́рберт Ло́ренс у книзі «Любовник леді Чаттерлей».
Я і не писав, що ця ідея належить "тому" хлопцю. Я лише зазначив, що ваша ідея "гвинтиків" не нова і що історія вже мала приклади того, де людина вважалась гвинтиком, тріскою тощо.
Прохання до вас - коли копіюєте дані з ВіКі, то робіть посилання на відповідну статтю. Так буде правильно як із точки зору захисту авторських прав, так і простіше для читачів.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

А до чого тут суддівство ? І до чого порівняння життєвих шляхів людей? Просто ви не можете на цьому простому прикладі обгрунтувати вашу "теорію" поділу персоналій на перший,другий чи якійсь там інший гатунок зважаючи на їх життєвий шлях. Якщо вас так вражають слова "гвинтики" чи "коліщатка" можна використати якісь інші "образи" це не змінить суті.
Що стосується Гуглу то це яркий приклад успішного менеджменту та командної роботи.Звичайно там є яркі особистості які займають свою "нішу" у цій компанії,але погодьтеся що всі співробітники Гугла мають приносити прибуток
бо це комерційний прожект от-же яким би "креативним" не був "образ" якщо він не буде злагодженно працювати у команді він з неї пійде.
Звичайно виробничий процес у Гуглі відрізняється від того що був у компанії Форд на початку 20-го сторіччя .Так як і виробничий процес компанії Форд на початку 20-го сторіччя відрізняється від виробничого процесу будівельників єгипетських пірамід 2550 р.до
н.є. ,звичайно час ,суспільство та технології не стоять на місці.
Стосовно прикладів історії то, там занадто багато протиріч аби щось казати впевнено.Особливо часи які ми не в змозі інформаційно сприйняти.Занадто багато було "переписів" історичних подій аби виявити реальність того що було насправді.
За весь час нашого спілкування я не звертався до вами шанованої Вікі і якщо якісь авторські права і можуть тут бути то тільки мої. :-D
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Alex Geneve писав:А до чого тут суддівство ? І до чого порівняння життєвих шляхів людей? Просто ви не можете на цьому простому прикладі обгрунтувати вашу "теорію" поділу персоналій на перший,другий чи якійсь там інший гатунок зважаючи на їх життєвий шлях. Якщо вас так вражають слова "гвинтики" чи "коліщатка" можна використати якісь інші "образи" це не змінить суті.
Я не розподіляю людей на першу, другу чи будь-яку іншу якість і вам того не раджу, бо це називається дискримінацією.
Але я кажу, що вклад, який роблять різні люди, має різний історичний вплив на розвиток компанії, суспільства, держави, Світу.

Звернемося до згаданого прикладу із компанією "Форд".
1. Назовіть мені кількох робітників, які працювали на конвеєрі на початку створення компанії.
2. А зможете назвати власника компанії Форд?

Це і буде вам відповідю на роль особистості у будь-якому процесі.

Стосовно прикладів історії то, там занадто багато протиріч аби щось казати впевнено.Особливо часи які ми не в змозі інформаційно сприйняти.Занадто багато було "переписів" історичних подій аби виявити реальність того що було насправді.
За весь час нашого спілкування я не звертався до вами шанованої Вікі і якщо якісь авторські права і можуть тут бути то тільки мої. :-D
Де́йвід Ге́рберт Ло́ренс
То ви завжди ставете наголос на кожному слові, чи все ж такі цього разу спрацював підхід Ctrl+C & Ctrl+V?
Добре, дякую вам за вашу точку зору. Вважаю, що на цьому є сенс закінчити дописи по цій темі, інакше це буде переливання із пустого в порожнє.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Ну ось бачите ми і повернулися до початку розмови де ви сказали "хто ці всі люди ? " ну як би ніхто, "а ось оці люди" це дійсно вагомі персони , це-ж ваші слова.І після цього ви кажете що не поділяєте людей на різні сорти.

"Перепрошую у товариства, але хто є ті люди? Чи це є перелік імігрантів, хто переїхав до України останім часом? "
"Богдан Гаврилишин, Любомиир Гузар - це і є справжні звитяжці сьогодення."


Стосовно наголосів у словах то це звичайно копі-паст з пошуку Гугла що пов"язано з відсутністю української клави ,мені так простіше ставити певні фрази ані-ж набирати це на "єкранці", тільки й усього,не виводьте з таких дрібниць теорії "авторських прав" це марнотратство часу.
Звичайно якщо підняти документацію фірми Форд то можна взнати і усіх робітників що там робили і які вони посади займали.Але це знов-ж таки зайва трата часу бо як я казав головне це якісний результат що можливий тільки у злагодженій команді.
Погоджуюсь що спамити цю гілку не варто хоча ця дискусія має пряме відношення до теми.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

спочатку було слово.... а потім "слово за слово".... :-D
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Україна”