... легенда про опричників

окремий форум для всіх тем пов'язаних з Україною.
Відповісти
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

... легенда про опричників

Повідомлення ozi lucky »

отже, шановні, обурений громадянин РФ просто охрініваЇ(тобто Є) від ..... як там Даліда співала "... toi le passant indifférent aux aventures de ce monde...."
тобто якщо бомбу десь відложить, стрельнуть з-за угла, заплатить комусь чи обісрати якось - так герої.
а як головою думать - то катма.
себто "не Ї#*}{% мені мозок", бо в мене його й так немає
Истории с российским спецназом в Украине меня каждый раз поражают. И совсем не потому, что Россия постоянно отрекается от своих пленных. Это-то как раз нормально. Если ты идешь служить диверсантом, ты должен понимать, что отныне ты — уволился еще вчера, тебя там нет, ты никто, поехал сам в отпуск..... Выдвинулись для доразведки в район ТЭС, оказалось, что позиция ВСУ, которую они считали оставленной, оставлена не была, попали под огонь, были взяты в плен.
....
Каждый раз, когда я читаю такие новости, я их не понимаю. Казалось бы, пора бы уже привыкнуть, но все равно каждый раз удивляюсь, как гимназистка
...
Они начинают священную войну против фашизма за деревню Лопыревка Луганской области, ведут её так, как будто это еще одна Великая отечественная, развивают такую пропаганду, какой позавидовал бы даже Эренбург в сорок первом, строят полицейское милитаристское государство, ведущее захватнические войны, вбухивают триллионы в армию, захватывают соседние страны, начинают еще одну войну на второй фронт, отправляют авианосец к далеким берегам — а потом выясняется, что в элите элит у них на Новой Великой Отечественной воюют двадцатилетние инфантилы, которые только три месяца как контракт заключили и ничего, кроме понтовых фотографий с флагом разведки, делать неспособны, авианосец теряет ход посреди славного похода, два самолета падают у него за борт, так как при посадке на российский авианосец "Адмирал Кузнецов" разбился истребитель трос аэрофинишера пришел в негодность, а Путин в интервью Стоуну выдал атаку США на талибов за работу российской авиации в Сирии - СМИ несуществующая страна, воюющая несуществующим спецназом на несуществующей войне против несуществующего фашизма и гордящаяся своим несуществующим величием.

Когда-нибудь все это обязательно рухнет.
от вам і вибух розчарування. а тих хто думає, що вони десь скраю - хай не дивує що чимось заляпає (хай навіть кров"ю, кому яка різниця, чи не так?)
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

Не поспішайте з висновками. В Росії зараз як в СРСР, коли люди не хочуть вірити в те що погано і шукають лише новості на підтримку тези "Росія - це крута країна". Важко розмовляти з п'яним про тверезе життя.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Ці п'яні перш ніж підуть, готові море крові пролити. Самі до прірви летять, і інших за собою тягнуть
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

погано що в Росії зараз як в СРСР. це дуже сумно, печально, трагічно, епічно, п!"№дець. я б туди ніколи в своєму житті не поїхав жити - навіть за мільйон. я розумію - їм добре мізки промили. так - Януковичу далеко до Путіна. але і Росія здається має трохи більше населення, ніж в Україні, плюс це "найбільший земельний ресурс" в світі окреслений якимись кордонами. відповідно грошей в них здається більше, навіть не трохи...

чого ніяк не можу допетрати - як СРСР може існувати в Канаді (здається хтось на цьому форумі таке щось казав - "тут як СРСР", та й в самого очі є). не можу приложити слово "мульти" до цього, бо це щось епічне і дивне. якби я жив не в Канаді - то мені просто було б глибоко печально. але ж це потенційні якщо не вже співгромадяни. хотілося б мати співгромадян, які головою думаю і можуть нести якусь відповідальність чи приймати критичні рішення. це як командна гра. поки що я відчуваю переважно індиферентність або щось інше, що загалом можна розбити на:
- "тільки по голові не бийте" зрозуміти можна, але це не відповідальність,
- "ми проти, але нічого робити не будемо, бо все одно нічого не вийде", це теж не відповідальність,
- "нам все одно" - квітесенція індиферентності,
- "ми боїмось сказати за чи проти, бо потім втратимо частину своїх контактів чи роботу", не хочу це коментувати,
- "взагалі ми за, але скажемо це тільки людям, які точно теж за", ну, добре хоч соромляться,
- "ми б"ємо себе в груди і кажемо, що все правильно таварісчі наші роблять" - оце діагноз,
- "та мали ми всіх вас, ми самі крутіші в світі! егегеге!..." - оце п!"№дець.
:dash:
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Не зрозуміло до чого це все сказано? У вас якісь конкретні приклади з канадського періоду життя?
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

так є приклади.
в вас таких прикладів немає?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Ні, якось не доводилось бути свідком чогось такого що могло б породити вищесказані твердження.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

ну якщо ви цього не бачили, значить цього немає. або ви щасливчик. або і те, і інше....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Відповісти

Повернутись до “Україна”