Розстріл беркутівців дітьми війни

окремий форум для всіх тем пов'язаних з Україною.
Dana
Повідомлень: 119
З нами з: 24 грудня 2014, 14:43
Подякували: 1 раз

Повідомлення Dana »

smisha писав:
Dana писав: Але я знаю, що він 2 рази був в АТО, так само як і ті, хто його вбив.
В міліціонерів може бути і інша місія походу в АТО. Я нічого не стверджую, але такі випадки були і будуть. Відсидівшись десь на окраїні, отримати надбавки до зарплати, ордени, пенсії і т.п. Їм все це буде в рази легше отримати, ніж справжнім добровольцям.
Така місія може бути не тільки у міліціонерів.
Декілька чиновників з міністерств вже звільнили за таке оформлення перебування в зоні АТО.
Завжди є люди, що використовують будь-яку сітуацію на свою користь.
На мій погляд, підозрювати всіх міліціонерів, що вони відсиджуються на окраїні, а потім отримують ордени і надбавки, м"яко кажучи, неправильно.
Серед загиблих є і міліціонери також.
Щоб їх не підозрювали у відсидці, напевно, їм треба загинути, так?
Інакше ж як довести, що вони дійсно були в зоні АТО ...
Аватар користувача
Андрій Говорун
Повідомлень: 101
З нами з: 14 березня 2014, 20:42

Повідомлення Андрій Говорун »

А дівчинка здається кремлівський проект.Я не вірю в те що наші патріоти таких поглядів.
Вкладення
xxx.jpg
xxx.tif
xxx.tif (566.4 Кіб) Переглянуто 5247 разів
Аватар користувача
Андрій Говорун
Повідомлень: 101
З нами з: 14 березня 2014, 20:42

Повідомлення Андрій Говорун »

Якщо це правда,то ми з нею на в різних човнах.Це якраз те якими нас хочуть показати перед світом кремлівські прпагандисти.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Обвинувачена у вбивстві київських міліціонерів заявила про побиття і фальсифікацію справи
http://nbnews.com.ua/ua/news/149742/
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Ця молодь - продукт часу. Вони не читали Донцова й Мiхновського, а Шевченка вчили лише в школi. До "Майдану" не проявляли нiякоi активностi. Iдеi пiдхопили на "Майданi". Але вбитi ними, цю систему (яка позбавляла знань) вартували, стерегли, оберiгали, служили й молились на неi. Пошукайте свiчення побитих одним з них автомайданiвцiв. Лупив людей, й не вiдчував докору сумлiння. Безкарнiсть озлоблюе. Ось й результат
jauna_pilseta
Повідомлень: 23
З нами з: 14 квітня 2015, 16:55

Повідомлення jauna_pilseta »

Шлях самосуду, помсти в будь-якому разі нікуди не веде. Особисто я нікого засуджувати не хочу і, думаю, що не маю на це права, але і виправдовувати такі вчинки - неправильно в своєму корені. В добровольчі батальйони в нас ідуть загалом найкращі, в Росії - найгірші, виродки. Але на війні нема чорного і білого, як і в житті загалом. Розділення на чорне і біле - це інфантильна психологія, дуже часто це підказують нам сильні емоції, розпач і біль.
Вони кинули лише тінь на інших, і це сумно. Але я не засуджую, а наводжу просто факт. Все що ми можемо зробити - це не вчиняти самосуд, а напрягати тих, хто має саджати в кінці-кінців.
ozi написав:
погано що судова система в Україні така сама як два роки назад.
погано що за вбивства людей на Майдані нікого не було покарано. просто дали розбігтись
погано що ті презервативи, що в Україні зараз біля руля, не хочуть нічого змінювати, а просто взяли ту стару систему і далі її використовують в своїх цілях (типу "не на часі").
Ось це сумно...
І схоже це тільки початок, на превеликий жаль, особливо якщо влада і далі буде товкти воду в ступі і нічого не робитиме з тими, хто має відповідати за події під час Майдану і після також.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Зізнання у вбивстві міліціонерів у підлітка вибивали бейсбольною биткою
http://znaj.ua/news/society/4568/ziznan ... koyu-.html

На місце пам’яті Моргана принесли стріляні гільзи
http://znaj.ua/news/society/4598/na-mis ... ilzi-.html
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

deneb333 писав:Якщо це правда,то ми з нею на в різних човнах.Це якраз те якими нас хочуть показати перед світом кремлівські прпагандисти.
А Вахтанг Кіпіані купився - не розумію його порівняння юної леді з діяльністю УПА...
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

я якщо чесно взагалі не знаю як вона виглядає ця дівчина, наскільки вони є справжніми. здається мені, що більша частина їх є фейком.

пам"ятається мені на Жизнєвського теж купу лайна виливали, ліпили з нього чортій кого всякими вкидами. деякі українці що на території країни, що поза її межами клеймили його екстремістом (нікчеми, як на мене), хоча він таким ніколи не був.

можете послухать Заверуху тут (річної давнини відео):
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Поведінка цієї дівчини не є новою. Вона не була активною в часи свавілля Ющенка і Януковича. Вік замалий. Прийшла на Майдан, а там на початку все було дуже спрощеним. Наслухалась правильних ідей, але діяла примітивно. Проте ніхто їх не кине
Відповісти

Повернутись до “Україна”