Wise для біженців з України

окремий форум для всіх тем пов'язаних з Україною.
Відповісти
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Wise для біженців з України

Повідомлення San-Frankivsko »

Opera Snapshot_2022-04-10_184218_www.pymnts.com.png
Wise — компанія, що займається електронними переказами коштів

Через війну в Україні тисячі людей були вимушені терміново залишити країну, внаслідок чого вони, попри все інше, втратили доступ до банківських рахунків та платіжних карток.

Wise може спростити зберігання коштів, поповнення та проведення розрахунків у різних валютах під час переїздів та перебуванні за кордоном.

Ви можете швидко відкривати розрахункові рахунки, зокрема в EUR, GBP, USD та інших валютах, накопичувати кошти у більш ніж у 50 валютах, та отримати універсальну дебетову платіжну картку що підтримує оплати усіма цими валютами одночасно.

Переглянути повний список валют.

Я український біженець. Що потрібно зробити для відкриття нового облікового запису Wise та отримання дебетової картки?

Для відкриття нового облікового запису Wise та отримання дебетової картки потрібно:

перебувати в одній із країн де Wise надає послугу дебетових карток;

посвідчення особи (для прикладу: закордонний паспорт, посвідчення водія);

можливість поповнення рахунку банківським переказом або карткою зареєстрованих на ваше ім'я;

адреса в Європейській Економічній Зоні (EEA) для доставки картки (обов'язково повинна відповідати тій, що вказана у Вашому профілі).

Які українські посвідчення особи придатні для перевірки особи?

Підходить український закордонний паспорт, внутрішні паспорт, ID картки та водійські посвідчення.

При відкритті розрахункових рахунків USD або EUR додатково потрібно зробити фото документу, а також "селфі" за допомогою покрокової інструкції в додатку Wise.

Що робити якщо немає на на руках українських документів?

Додатково приймаються певні посвідчення біженця (в залежності від країни перебування).

В Угорщині можна отримати тимчасовий притулок, що надається з посвідченням. Ознайомитись українською, російською, англійською або угорською.

З чого почати?

Встановіть додаток Wise на телефон або скористайтесь wise.com;

Натисніть "Реєстрація" (верхній правий кут екрану);

Заповніть адресу Вашої електронної пошти та вигадайте пароль для входу у Wise;

Заповніть особисту інформацію: ім'я, дата народження, адреса перебування (обов'язково в країні, де Wise пропонує картки) та номер телефону;

Після цього Ви зможете перейти на домашню сторінку Wise та активувати Ваш новий аккаунт.

Як активувати аккаунт Wise та замовити картку?

Після заповнення особистої інформації Вам буде доступна опція активації аккаунту на домашній сторінці облікового запису.

Щоб отримати Ваші перші реквізити аккаунту Wise для отримання та витрати грошей, зробіть наступне:

Додайте 20 фунтів стерлінгів на свій рахунок Wise (або еквівалент в інших валютах) з картки чи банківського рахунку на Ваше ім’я.

Підтвердити свою особу та призначення облікового запису.

Після того, як Ви активували обліковий запис Wise, можете замовити картку.

Перейдіть на сторінку wise.com/card-management.

Натисніть "Замовити картку".

Вкажіть адресу доставки та сплатіть 6 євро (чи 41 польський злотий або ж відповідну суму в наявній валюті) за виготовлення картки та доставку:

Цю суму можна сплатити з уже існуючого балансу Вашого аккаунту Wise.

Щоб переконатись, що Ви отримаєте картку на вказану адресу, уточніть у власника адреси, як вони зазвичай отримують пошту, і, якщо можливо, додайте своє ім’я до поштової скриньки.

Доставка по Європі займає до 2 тижнів. Є можливість швидкої доставки до 2 робочих днів за додаткову оплату.

Одразу після того, як Ви замовили фізичну картку, Ви зможете додати її до Google Pay або Apple Pay, та почати витрачати – докладніше про це тут.

Як поповнити рахунок?

Перше поповнення повинно здійснюватись із рахунку або картки, зареєстрованих на Ваше ім’я.

Ви не можете додати гроші на свій рахунок безпосередньо в гривнях (докладніше тут).

Якщо у Вас є доступ до української дебетової чи кредитної картки, Ви можете використовувати її для поповнення рахунку в обраній валюті. Банк, що випустив Вашу картку автоматично конвертуватиме гривні (за додаткову комісію). Цей спосіб переважно є миттєвим.

За міжнародні транзакції Wise може стягувати додаткову комісію, але ми завжди прозоро показуємо перед операцією, скільки саме це буде коштувати. Детальніша інформація тут.

Ви також можете здійснити поповнення банківським переказом за реквізитами рахунку. У цьому випадку вам потрібно буде конвертувати в українському банку гривні в потрібну валюту, та скористатись міжнародним переказом SWIFT. Надходження таких переказів переважно триває 2-5 робочих днів, але часом довше.

Після того, як Ви налаштуєте дані свого аккаунту Wise, Ви зможете отримувати гроші від інших користувачів у декількох валютах. Детальніше читайте тут.

Як користуватись карткою Wise?

Отримавши фізичну картку Wise, Ви можете активувати її, розрахувавшись нею в магазині, або знявши гроші з картки у банкоматі.

Також можете підключити свою фізичну або віртуальну картку до Google Pay або Apple Pay – докладніше про це тут.

Ліміти для Вашої картки

Комісія для Вашої картки

Як я можу отримати додаткову інформацію?

Наша команда підтримки володіє (поміж інших) англійською, українською та російською мовами. Якщо вам потрібна допомога, Ви можете зв’язатися з нами, перейшовши на wise.com/help і натиснувши "Зв’язатися з нами".

Джерело: https://wise.com/ua/blog/wise-dlya-bizhenciv-z-ukrayiny
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Україна”