saalndra, біженство

окремий форум для всіх тем пов'язаних з Україною.
Відповісти
saalndra
Повідомлень: 4
З нами з: 06 березня 2022, 14:10
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

saalndra, біженство

Повідомлення saalndra »

доброго дня, мені 16, в зв’язку з ситуацією в україні, чи можу я одна виїхати до канади,без батьків,чи нададуть мені стан біженця, чи буде якась допомога, наприклад, з наданням житла чи з закінченням навчання? і на яку суму грошей розраховувати?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Привіт saalndra, прочитайте будь ласка приватне повідомлення.
Сподіваюся тут хтось з наших може ще порадити як краще поступити в цій ситуації.
---
saalndra
Повідомлень: 4
З нами з: 06 березня 2022, 14:10
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення saalndra »

Alex Diamantopulo писав:
06 березня 2022, 14:52
Привіт saalndra, прочитайте будь ласка приватне повідомлення.
Сподіваюся тут хтось з наших може ще порадити як краще поступити в цій ситуації.
вибачте, але мої приватні повідомлення пусті, чи я щось не так зрозуміла?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Прошу перевірити скриньку ще раз
---
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

saalndra, я розумію складність самої ситуації, але як я казав Вам варто обговорити це з батьками. Найкращим варіантом був би переїзд разом з матір'ю. У мого близького друга така ж ситуація, він залишився в Україні, а його донька і дружина переїхали.

Форумчани, будь ласка пишіть ваші поради, в кого є якась інформація.
Ми відокремимо повідомлення пов'язані з saalndra в окерму тему.
---
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Наразі слідкуйте будь ласка зацими сторінками
https://www.canada.ca/en/immigration-re ... raine.html

та: https://www.canada.ca/en/immigration-re ... /news.html

чекаємо на новини.
---
saalndra
Повідомлень: 4
З нами з: 06 березня 2022, 14:10
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення saalndra »

saalndra писав:
06 березня 2022, 14:14
доброго дня, мені 16, в зв’язку з ситуацією в україні, чи можу я одна виїхати до канади,без батьків,чи нададуть мені стан біженця, чи буде якась допомога, наприклад, з наданням житла чи з закінченням навчання? і на яку суму грошей розраховувати?
а ще хотіла запитати,що робити з навчанням, потрібно забирати документи, чи дистанційно закінчувати 11ий клас?
і навіть якщо їхати з мамою, як швидше отримати візу з можливістю роботи? чи чекати на спеціальну програму для українців?
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

saalndra писав:
06 березня 2022, 14:14
доброго дня, мені 16, в зв’язку з ситуацією в україні, чи можу я одна виїхати до канади,без батьків
якщо вдасться отримати туристичну візу, то так... зможете...
але, якщо у вас тут немає ні родичів ні друзів, в котрих можна б було оселитись і котрі б підтримали вас фінансово, то я категорично не рекомендую розглядати такий варіант...

як уже зазначив Alex Diamantopulo, краще їхати у супроводі когось із дорослих...
saalndra писав:
06 березня 2022, 14:14
чи нададуть мені стан біженця,
наразі в Канади немає спеціальної програми для біженців з України... обіцяють прийняти ближчим часом, але поки що ніякої конкретики...

якщо зголоситись біженцем при перетині кордону (але для цього в Канаду ще треба легально потрапити), то підете по стандартній процедурі біженства... це дуууже тривалий і складний процес з високою імовірністю відмови...
saalndra писав:
06 березня 2022, 14:14
чи буде якась допомога, наприклад, з наданням житла чи з закінченням навчання?
наразі є достатньо людей, що зголошуються приймати "вимушених переселенців" з України... але це все приватні ініціативи... без жодних гарантій, що обіцянки будуть виконані... від держави, нажаль, ніякої допомоги наразі немає..
saalndra писав:
06 березня 2022, 14:14
на яку суму грошей розраховувати?
тут все дуже індивідуально... для Монреалю на двох людей потрібно не менше 2000CAD на місяць... це по мінімуму... при чому, щоб винайняти житло, потрібно бути готовим оплатити відразу за 3 міс наперед...
saalndra писав:
06 березня 2022, 14:14
а ще хотіла запитати,що робити з навчанням, потрібно забирати документи, чи дистанційно закінчувати 11ий клас?
якщо можливо закінчити дистанційно і отримати документ про повну середню освіту, то це було б непогано... бо, якщо плануєте закінчувати школу в провінції Квебек, то майте на увазі, що, згідно чинного законодавства, ви, як аллофон (людина для котрої ні англійська ні французька мова не є рідною), зможете вступити в муніципальну школу виключно(!) із французькою мовою навчання (Французька - єдина офіційна мова в цій провінції, якщо ви про це не знали)...
Звісно ж є спеціальні підготовчі класи для новоприбулих, що не знають мови... але в такому випадку закінчення школи може розтягтись на кілька років...

а, маючи на руках документ про повну середню освіту, можна буде, в майбутньому, продовжити навчання на якусь спеціальність... теоретично...
saalndra писав:
06 березня 2022, 14:14
і навіть якщо їхати з мамою, як швидше отримати візу
потрібно самостійно податись на візиторську візу... наразі запити з України розглядають як приорітетні...

інструкція тут:
► Показати
saalndra писав:
06 березня 2022, 14:14
з можливістю роботи?
всім, хто приїхав по візиторській візі, Канада обіцяє дати open work permit... це дозвіл на роботу без підтвердження, що роботодавець готовий вас найняти... працевлаштовуватись будете самостійно...

роботи на 14-20CAD/год навалом... але все сильно залежить від знання мови...
(ще раз нагадаю, що це франкомовна провінція)...

можна буде звернутись у будь-яку українську церкву, і люди щось підшукають...

я, коли тільки приїхав в Канаду, саме так і робив... :)
saalndra писав:
06 березня 2022, 14:14
чи чекати на спеціальну програму для українців?
тут вирішувати вам....

якщо є можливість чекати, то, можливо, варто зачекати... Канада обіцяє нову програму протягом найближчих тижнів... про неї ще нічого не відомо...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Iurii
Повідомлень: 30
З нами з: 25 травня 2014, 19:43
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 2 рази

Повідомлення Iurii »

San-Frankivsko писав:
тут все дуже індивідуально... для Монреалю на двох людей потрібно не менше 2000CAD на місяць... це по мінімуму... при чому, щоб винайняти житло, потрібно бути готовим оплатити відразу за 3 міс наперед...
Вимагати наперед платню з найма житла у Квебеку нелегально - якщо у вас це вимагають та вам підходить житло, можете сплатити, та одразу звернутись до організації яка вам допоможе написати листа у Режи дє Ложмант і оплачені наперед кошти будуть зараховані на оплату наступних місяців.
saalndra
Повідомлень: 4
З нами з: 06 березня 2022, 14:10
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Повідомлення saalndra »

San-Frankivsko писав:
09 березня 2022, 18:39
saalndra писав:
06 березня 2022, 14:14
доброго дня, мені 16, в зв’язку з ситуацією в україні, чи можу я одна виїхати до канади,без батьків
якщо вдасться отримати туристичну візу, то так... зможете...
але, якщо у вас тут немає ні родичів ні друзів, в котрих можна б було оселитись і котрі б підтримали вас фінансово, то я категорично не рекомендую розглядати такий варіант...

як уже зазначив Alex Diamantopulo, краще їхати у супроводі когось із дорослих...
saalndra писав:
06 березня 2022, 14:14
чи нададуть мені стан біженця,
наразі в Канади немає спеціальної програми для біженців з України... обіцяють прийняти ближчим часом, але поки що ніякої конкретики...

якщо зголоситись біженцем при перетині кордону (але для цього в Канаду ще треба легально потрапити), то підете по стандартній процедурі біженства... це дуууже тривалий і складний процес з високою імовірністю відмови...
saalndra писав:
06 березня 2022, 14:14
чи буде якась допомога, наприклад, з наданням житла чи з закінченням навчання?
наразі є достатньо людей, що зголошуються приймати "вимушених переселенців" з України... але це все приватні ініціативи... без жодних гарантій, що обіцянки будуть виконані... від держави, нажаль, ніякої допомоги наразі немає..
saalndra писав:
06 березня 2022, 14:14
на яку суму грошей розраховувати?
тут все дуже індивідуально... для Монреалю на двох людей потрібно не менше 2000CAD на місяць... це по мінімуму... при чому, щоб винайняти житло, потрібно бути готовим оплатити відразу за 3 міс наперед...
saalndra писав:
06 березня 2022, 14:14
а ще хотіла запитати,що робити з навчанням, потрібно забирати документи, чи дистанційно закінчувати 11ий клас?
якщо можливо закінчити дистанційно і отримати документ про повну середню освіту, то це було б непогано... бо, якщо плануєте закінчувати школу в провінції Квебек, то майте на увазі, що, згідно чинного законодавства, ви, як аллофон (людина для котрої ні англійська ні французька мова не є рідною), зможете вступити в муніципальну школу виключно(!) із французькою мовою навчання (Французька - єдина офіційна мова в цій провінції, якщо ви про це не знали)...
Звісно ж є спеціальні підготовчі класи для новоприбулих, що не знають мови... але в такому випадку закінчення школи може розтягтись на кілька років...

а, маючи на руках документ про повну середню освіту, можна буде, в майбутньому, продовжити навчання на якусь спеціальність... теоретично...
saalndra писав:
06 березня 2022, 14:14
і навіть якщо їхати з мамою, як швидше отримати візу
потрібно самостійно податись на візиторську візу... наразі запити з України розглядають як приорітетні...

інструкція тут:
► Показати
saalndra писав:
06 березня 2022, 14:14
з можливістю роботи?
всім, хто приїхав по візиторській візі, Канада обіцяє дати open work permit... це дозвіл на роботу без підтвердження, що роботодавець готовий вас найняти... працевлаштовуватись будете самостійно...

роботи на 14-20CAD/год навалом... але все сильно залежить від знання мови...
(ще раз нагадаю, що це франкомовна провінція)...

можна буде звернутись у будь-яку українську церкву, і люди щось підшукають...

я, коли тільки приїхав в Канаду, саме так і робив... :)
saalndra писав:
06 березня 2022, 14:14
чи чекати на спеціальну програму для українців?
тут вирішувати вам....

якщо є можливість чекати, то, можливо, варто зачекати... Канада обіцяє нову програму протягом найближчих тижнів... про неї ще нічого не відомо...

дякую)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Iurii писав:
11 березня 2022, 13:21

Вимагати наперед платню з найма житла у Квебеку нелегально
так ніхто ж і не вимагає.... пропонують як опцію... при чому, в договорі, звісно ж, ніхто цього прописувати не буде... запропонують написати звернення, де ви від свого імені і з власної ініціативи пропонуєте власнику житла прийняти у вас оплату за перший і два останні місяці....

в Канаді закон дуже сильно захищає наймача... навіть недобросовісного... і, як на мене, це просто арендодавець страхує себе від можливих неплатежів....

ще раз наголошую, ця опція не є обов'язковою... якщо наймач може документально довести свою платоспроможність, чи надасть гаранта, то ніхто не буде вимагати оплату за три місяці...
Iurii писав:
11 березня 2022, 13:21
якщо у вас це вимагають та вам підходить житло, можете сплатити, та одразу звернутись до організації яка вам допоможе написати листа у Режи дє Ложмант і оплачені наперед кошти будуть зараховані на оплату наступних місяців.
пропонуєте укласти угоду і потім "кинути" свого контрагента?... :oops:

не найкращий початок життя в новій країні.... :pardon:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Україна”