Українські вибори 2019

окремий форум для всіх тем пов'язаних з Україною.
Відповісти
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Українські вибори 2019

Повідомлення ozi lucky »

Загалом вибори на фоні війни це досить цікаве явище... Надії, зневіра, здоровий глузд чи його відсутність, тощо....
Інтерв"ю від Коломойського на theБабель
.....
З усіх [моїх] активів Петра Порошенка найбільше цікавить канал «1+1». Сьогодні структура українських активів легально Петру Олексійовичу недоступна. Те, що зробила держава з «ПриватБанком», — це експропріація. У нас був прекрасний аудійований банк з прекрасним аудійованим портфелем. Потім, коли Порошенко став президентом, до нього прийшла група товаришів і сказала, що його потрібно націоналізувати, а призом за це стане доступ до каналу «1+1» — і він клюнув. Заводіяками були голова НБУ Валерія Гонтарєва та заступник глави НБУ Катерина Рожкова
....
Є легітимний президент, обраний на 5 років. У першому турі. Нехай побуде. П'ять років — досить. Потім іншим поступиться. Мої симпатії до Тимошенко виглядають так: вона — фаворит президентської гонки. У неї 99 шансів зі ста вийти до другого туру. Чи стане вона президентом, залежить від того, кого вона там зустріне. Якщо це будуть Вакарчук, Зеленський або Гриценко — шансів у неї вже 55 зі 100. Якщо вона вийде проти Порошенка, Бойка чи Ляшка — 75 зі 100. З Юлією Тимошенко я давно не зустрічався: у нас немає предметів для обговорення, все зрозуміло.
.....
Йому не подобається Філарет, він хоче його замінити. Є дві людини, яким дістануться лаври переможця в історії з Томосом. Це Філарет, який пройшов через анафему і 27 років за це боровся. І другий — Порошенко, який 4 роки тому став президентом. І якщо Філарета не оберуть [патріархом помісної церкви], то залишається Порошенко, який скаже: «Це все я». Я не люблю, коли релігію використовують у політичних цілях.....
....
Особисто я б голосував би за Вакарчука в першому турі (якщо висунеться) і за Зеленського в другому (якщо висунеться та пройде)
Вибори,як-не-як....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Відповісти

Повернутись до “Україна”