Обговорення після відкритих зборів УНО 12.06.2015

Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 610 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Обговорення після відкритих зборів УНО 12.06.2015

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Ця тема відолкремлена за пропозицією alysa 17.06.2015 від теми
"запрошуємо всіх зацікавленних на відкриті збори УНО"
Тема стосується УНО та виборів в УНО 12.06.2015

Цікаво вийшло, коли було голосування, то я не отримав запрошення із-за чого не зміг прийти, бо керував світлом на концерті в СУМі... Була дуже дурна ситуація. На скільки я розумію якраз одного - двох голосів не вистачило? Як я розумію рейдерська тактика досить добре прижилась тут. Наступного разу на голосування треба брати з собою побільше друзів :)
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Alex Diamantopulo писав:... на голосування треба брати з собою побільше друзів :)
бажано з Північного Монреалю :x йой!
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Alex Diamantopulo писав: Цікаво вийшло, коли було голосування, то я не отримав запрошення із-за чого не зміг прийти, бо керував світлом на концерті в СУМі...
Якщо Ви не є член УНО,то навіть,якби запрошення мали-не мали б права голосу.За Уставом УНО.
Якщо б Ви були НОВИМ членом УНО,вчора вступившим,то ви б також не мали права голосу.Згідно Устава УНО(хіба Вам родина Лемешко,які обидва в Управі "Зустрічи" ,і поквапилися стати членами УНО,але Устав не читали не розповіли,що вони не мали права голосу :P )
Питання про запрошення на минулі звітно-виборні загальні збори Ви можете поставити до старої Управи.Об"яву давав savako -питання до нього :P
Зараз вибрана нова Управа,яка і запрошує людей дізнатися що відбувається в УНО і прийняти участь в його проєктах.
Alex Diamantopulo писав:Була дуже дурна ситуація.
Дурна для кого?
Alex Diamantopulo писав:На скільки я розумію якраз одного - двох голосів не вистачило? Як я розумію рейдерська тактика досить добре прижилась тут.

А чому Ви мислите категоріями "Зустрічи"?Яка рейдерська тактика?
УНО відстояло свої інтереси і запобігла рейдерському захвату.
Всім відома історія останіх зборів "Зустрічи".І УНО не дало можливості "Зустрічи" дістатится до своіх грошей.Бо свої,залишені старою Управою,вона ВЖЕ майже скінчила. :smile:
А історія рейдерського захвату у "Зустрічи" дійшла до Тороното. Хіба Вам пані із "Зустрічи" не доповіла що на зборах було про неї сказано торонтовцем,коли вона спробувала влаштувати скандал,вже звичними методами? :smile: Отож,вітаю,рейдерська практика -винахід і впровадження у громаді,належить зовсім іншій організаціі,а не УНО :D
Сказать якій? :lol:
Alex Diamantopulo писав:Наступного разу на голосування треба брати з собою побільше друзів :)
Наступного разу "Зустрічи" треба думати перш ніж шось робити.
Історічне зближення Старої Громади і Нової Громади і потеплішення стосунків між ними не сталося завдяки рейдерському захвату влади у "Зустічи".А були всі шанси
УНО пильнує свої інтереси.І гроші.І пан Осідач,колишній Голова, виявився досить мудрою людиною щоб відстояти інтереси УНО
Alex Diamantopulo писав:Наступного разу на голосування треба брати з собою побільше друзів :)
Так "Зустріч" так і зробила!Взяла "побільше".
Лемешкі,обидва,навіть в УНО вступили.Та прорахувалися.Бо самі голосів не мали,а Сімон Куклєвський,коли побачив "куди вітер дує" не став псувати стосунки із Старою Громадою і "здав" "Зустріч" проголосувавши не так як потрібно було вашій управі.А на зборах "зустрічи",раптом вступивши до цієї організації,здивував цим багатьох, він робив навпаки,обіцявши підтримувати стару Управу.А проголосував за нову.Бо у Гімназії його дружина працює.Гарний союзник?! :smile:
Alex Diamantopulo писав:Як я розумію рейдерська тактика досить добре прижилась тут.

І Ваш пост-це визнання того що саме "Зустріч" готувала рейдерський захват влади в УНО
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

:writing: млін... це непоганий початок для сюжету якогось нового серіалу...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

А мені було б цікавіше дізнатись про їхні плани на наступний період.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 610 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Ну, на рахунок друзів на голосуванні я написав з сарказмом...
---
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Alex Diamantopulo писав:Ну, на рахунок друзів на голосуванні я написав з сарказмом...
:smile: На жаль,все що відбулося - це,мабудь,і є сарказм "долі"
Однак,час думати про майбутне.Нагадую:
всі хто має свй проєкт,чи хоче прийняти участь у запропонованих Управою проєктах,чи просто познайомитися з УНО -
приходьте - 18:30 П'ятниця 12 червня, 2015р18:30 в УНО
405 Fairmount,
Dana
Повідомлень: 119
З нами з: 24 грудня 2014, 14:43
Подякували: 1 раз

Повідомлення Dana »

Pозкажіть, будь ласка, про ці організації: УНО і Зустріч.
Які між ними відмінності? В їх напрямках діяльності?
В УНО - в основному, стара громада, ті хто дуже давно приїхав або народився тут?
"Зустріч" - більш-менш недавно прибулі? Нова укр.гімназія відкрилась завдяки "Зустрічі"?
Чи вони пересікаються між собою чи це окремі організації?
Якщо окремі, то які тоді можуть бути питання про розподіл коштів між ними?
Прочитавши цю тему, нічого не зрозуміла.
Буду вдячна за пояснення.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Dana писав:Прочитавши цю тему, нічого не зрозуміла.
Буду вдячна за пояснення.
Шкода,що Ви не прийшли на збори УНО і не спробували там розібраться. :D
Українські організації самі зароюляють на свої потреби.
Управа УНО и Зустрічи - волонтери, які нічого не отримують за свою работу.
УНО, як найстаріша організація, яка має більше коштів, дуже часто виступає спонсором для заходів і проєктів інших організацій.
Ви не зрозуміли,бо пропустили ще одну ланку ланцюжка історії -минулорічній проєкт “зустрічі”,нову гімназію.Фінансовіий проєкт,участники якого отримують заработну плату.
“Зустріч”(стара Управа) і УНО (а также українська касса Дежарден, якщо ще когось не знаю - допишить) виступили спонсорами цього проєкту,надав деякі кошти для старту .
Суть конфлікту — люди,які отримують зарплату у Гімназії хотіли щоб ці кошти шукала Управа “Зустрічи” (тобто,люди які працюють волонтерами).Коли це не спрацювала до влади “Зустрічи” була приведена більшість людей які працюють у Гімназії (подробиці читайте в темі виборів “Зустрічи viewtopic.php?f=42&t=372 )
І те саме намагались зробити на виборах УНО - привести до влади людину яка вболіває за інтереси “Зустрічі”
Dana писав:Pозкажіть, будь ласка, про ці організації: УНО і Зустріч.
Які між ними відмінності? В їх напрямках діяльності?
В УНО - в основному, стара громада, ті хто дуже давно приїхав або народився тут?
"Зустріч" - більш-менш недавно прибулі? Нова укр.гімназія відкрилась завдяки "Зустрічі"?
Чи вони пересікаються між собою чи це окремі організації?
я перекажу Ваше прохання управі УНО,сподіваюсь вони нададуть пояснення
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

alysa писав: УНО,як найстаріша організація,яка має більше коштів,дуже часто виступає спонсором для заходів і проєктів інших організацій...
Ну якщо вже пішла така роз'яснювальна сесія , то розскажіть будьласка, звідки УНО та "Зустріч" беруть кошти для спонсорування " заходів і проектів інших організацій" ?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 610 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Взагалі як на мене в обох випадках це все виглядає страшенно закрито. Нічого онлайн не видно. Як і з Зустріччу, так і з УНО. Хотілося б також побачити протоколи виборів. Alysa, нова управа когось "зганяла" на свої вибори чи ні?
Здається на збори прийшли люди з якоїсь церкви і сказали, що вони чекають на підтвердження про їх вступ до УНО. І дехто (той хто був на виборах) сказав мені, що ці люди були присутні на виборах і що вони голосували, як вони могли голосувати? Коротше особисто у мене багато питань як у виборах Зустрічі так і у Виборах УНО.
А найбільше з цього всього мені не зрозуміло на що люди витрачають свою енергію? За що влаштовують сварки і конфлікти? Нас і так дуже мало, активних Українців сотні в Монреалі, не десятки тисяч... І тим не меньш ми знаходимо через що посваритися. Я звертаюся до тих, хто уже навіть не вітається один з одним... Час згадати про прощення.
P.S. А ще мене трохи дивує чому на нових зборах УНО було так мало членів Зустрічі, чому не було Андрія Сороки? Подальша доля Зустрічі досить сильно залежить від УНО.
P.P.S. я усвідомлюю, що за подібні повідомлення мене багато хто може ненавидіти. Але ненависть ні до чого хорошого не доведе.
---
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Alex Diamantopulo писав:Взагалі як на мене в обох випадках це все виглядає страшенно закрито. Нічого онлайн не видно. Як і з Зустріччу, так і з УНО. Хотілося б також побачити протоколи виборів.
Alysa, нова управа когось "зганяла" на свої вибори чи ні?
Здається на збори прийшли люди з якоїсь церкви і сказали, що вони чекають на підтвердження про їх вступ до УНО. І дехто (той хто був на виборах) сказав мені, що ці люди були присутні на виборах і що вони голосували, як вони могли голосувати? Коротше особисто у мене багато питань як у виборах Зустрічі так і у Виборах УНО.
А найбільше з цього всього мені не зрозуміло на що люди витрачають свою енергію? За що влаштовують сварки і конфлікти? Нас і так дуже мало, активних Українців сотні в Монреалі, не десятки тисяч... І тим не меньш ми знаходимо через що посваритися. Я звертаюся до тих, хто уже навіть не вітається один з одним... Час згадати про прощення.
P.S. А ще мене трохи дивує чому на нових зборах УНО було так мало членів Зустрічі, чому не було Андрія Сороки? Подальша доля Зустрічі досить сильно залежить від УНО.
P.P.S. я усвідомлюю, що за подібні повідомлення мене багато хто може ненавидіти. Але ненависть ні до чого хорошого не доведе.
Алех,я дуже перепрошую,Ви є член Управи "Зустрічи",я -неналежу жодній із цих організацій.То може це Ви вирішите питання відкрито-закрито,протоколів,тощо?
Мене попросили дать об"яву про збори в УНО -я це зробила.Відповіла на питання.А Ви,як член Управи -розбирайтесь з тим,з чим важаєте запотрібно.
Dana
Повідомлень: 119
З нами з: 24 грудня 2014, 14:43
Подякували: 1 раз

Повідомлення Dana »

Аліса, дякую. Сподіваюсь з УНО хтось відповість.
Чесно кажучи, дуже сумніваюсь, що на зборах змогла б задати ці питання :smile:
І також приєднуюся до питань Orlyk і Alex Diamantopulo.
Dana
Повідомлень: 119
З нами з: 24 грудня 2014, 14:43
Подякували: 1 раз

Повідомлення Dana »

Ок, побачила вже вашу відповідь, що ви не належите до жодної з цих організацій.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Orlyk писав:
alysa писав: УНО,як найстаріша організація,яка має більше коштів,дуже часто виступає спонсором для заходів і проєктів інших організацій...
Ну якщо вже пішла така роз'яснювальна сесія , то розскажіть будьласка, звідки УНО та "Зустріч" беруть кошти для спонсорування " заходів і проектів інших організацій" ?
УНО -досить стара організація.Я не знаю початку,але на цей момент вона володіє приміщенням,яке здає в аренду і має з цього прибуток.Також організація проводить заходи-концерти,обіди,базари.Кошти з яких також ідуть на утримання організації та спонсорство
"Зустріч" заробляє своїми заходами- новорічна вечірка,виїзд на Ивана Купала в оселю Св.Софії,"Корчма" на фестівалі.Гроші на них зароблені ідуть на властні проєкти
Також існує практика взаимопослуг. "Зустріч" надає свою аппаратуру."УНО може надати зал для заходу і т.д.
Може ще хтось щось додасть і доповне
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 610 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

На зборах питань було мінімум і зовсім не ті які багато кого хвилюють і створюють напруження.
Alysa, не треба ображатися, дякую за оголошення.
---
Відповісти

Повернутись до “Українське Національне Об'єднання (УНО)”