Обговорення після відкритих зборів УНО 12.06.2015

alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

:lol:
smisha писав:
alysa писав::D smisha,Ви так і не відповіли на питання -чи Ваша власна родина сама розпоряджається власними коштами,чи питає у сусідів що з ними краще робити?
та я відповів, ви просто не здатні зрозуміти, або не маєте бажання розуміти.
smisha,покажиіть мені ДЕ Ви відповіли на питання-чи Ваша власна родина питає у сусідів куди і як вкладати свої кошти? :lol:
smisha писав:Форум - це громадський майданчик. Але так як, грунтуючись на ваших прикладах про «сім'ю»,
smisha,це винятково для Вас.Щоб Ви переклали цей приклад на громадській.Коли Ваша родина буде користуватися послугами сусідів щоб позбутися своїх коштів,тоді Ви цей приклад перекажиете УНО і "Зустрічи" :lol:
smisha писав:УНО не цікава громада, то я розумію, чому вони не підтримують звязок з громадою - це відволікає від справ «сім'ї».
То якщо вона ВАм не цікава,то звідки ж стіли цікавості до ії коштів? :lol:
А Громада це ВИ?А що Ви зробили щоб зробити цю організацію цікавой?
А чому б Вам не допомогти УНО підтримувати зв"язок з Громадою,так,як Ви важаєте запотрібним :lol:
Я ось відгукнулась і дала об"яву про відкриті збори.Як Ви думаєте,після цієї діскусіі я буду ще це робити? :lol:
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha,ще раз ставлю питання:
надайте,будь ласка Вашу власну версію як має працювати УНО,"Зустріч".Як вони мають керувати своїми справами і грошима?
А тепер ще - розкажіть,будь ласка,як зробити УНО і "Зустріч" цікавими і що вони мають робить щоб пітримати звязок з Громадою ?
Буде дуже цікаво дізнатися Вашу думку.Дякую заздалегідь
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

alysa писав:Як Ви думаєте,після цієї діскусіі я буду ще це робити? :lol:
Ви вважаєте, що мені це справді цікаво знати?

Якось не послідовно:
alysa писав: За цім-відкланяюсь.Цей форум перестав мене цікавити,бо на кожном кроці треба бояться когось зачепити особисто.
Всім кого ненавмисно образила -мої вибачення.
Бувайте!
Чи це ваш торгівельний знак?
Востаннє редагувалось 16 червня 2015, 12:28 користувачем smisha, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 610 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

alysa писав: Люди,мені вже смішно і ціквао -куди ж ви ще зайдети?Всі добре рахують гроші УНО.І щось ніхто не поспішає рахувать гроші "Зустрічи".А давайте обговорювати фінансування громадською організцією "Зустріч" чужого проєкту -любого фінансозатратного порєкту УНО :drinks: Наприклад,"Зустріч" багато років має приміщення у будинку УНО.Безкоштовно.Скільки щорічно втрачає УНО чемно віддавши це приміщення іншій громадській організації? :drinks:
а потім
alysa писав: Облиш турбуваться за долю УНО. Як член Управи "Зустрічи" -працюй на покращення ії долі :D
Прикольно виходить. Одночасно порада не пхатися в УНО і порада працювати на мертву організацію - два в одному. Я думаю ти розумієш, що якщо Зустрічі виставлять рахунок за аренду то Зустріч просто з'їде, в нікуди. Чому попередня управа зустрічі так шалено бажає насолити Зустрічі? Може тоді людям які працювали над проектами УНО варто подумати над тим, як насолити УНО? Може влаштуємо глобальну війну і мега срач? Я впевнений, в срачі ми зможемо багато корисного зробити для Україні, для війскових і їх сімей, для новоприбулих. Чи може я не правильно зрозумів мету робити цих організацій? Може тут головне хто керує? А все решта це діло десяте? Хто керує той і в праві помститись такій організції як Зустріч чи Комітет Допомоги Україні влаштувавши умови за якими неможливо вижити. Самі ж реєстрували Зустріч і тепер самі ж радієте розвалу. Кому і що ви збираєтесь довести?

Чим далі тим краще я розумію Олександра з Волонтерської Сотні Монреалю і ще багато кого хто відійшов від всіх цих "проектів" які насправді називаються організаціями.

smisha, я на правильному шляху. На разі почуваю себе БОМЖем коли бачу хто починає керувати і ЯК керує. Я для початку доведу свій заробіток до нормального рівня, паралельно буду працювати над допомогою концертам в СУМі та Театру УНО, буду працювати над іншими дрібницями, а тоді може і піду в якусь таку організацію зі своїми друзями, бо бачу що іншому тут ніхто не робить. Є тільки ті котрі прикидаються ніби друзів не водить :)

p.s. на рахунок чемно віддати приміщення... А що якщо такі як я зберуться і чемно викреслять подібні організації зі свого життя? Що саме по собі УНО буде робити корисного? Хто і що з тієї управи УНО робить? Нічого. Молодц - ви на правильному шляху. Залишитесь самі з такими поглядами.
---
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha писав:
alysa писав:Як Ви думаєте,після цієї діскусіі я буду ще це робити? :lol:
Ви вважаєте, що мені це справді цікаво знати?

Якось не послідовно:
alysa писав: За цім-відкланяюсь.Цей форум перестав мене цікавити,бо на кожном кроці треба бояться когось зачепити особисто.
Всім кого ненавмисно образила -мої вибачення.
Бувайте!
Чи це ваш торгівельний знак?
smisha,а давайте праналізуємо скільки після цього посту я писала на форумі?
Дала об"яву про збори УНО і що за це маю?
Ви майстерно перевели всю свою зацікавленість долею організації на особісті розборки.Але чомусь не поспішаєете надати свої пропозиції щодо роботи двох організації.І своє бачення як мають діяти ці організації чомусь не поспішаєте надати :D
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Alex Diamantopulo писав:
alysa писав: Люди,мені вже смішно і ціквао -куди ж ви ще зайдети?Всі добре рахують гроші УНО.І щось ніхто не поспішає рахувать гроші "Зустрічи".А давайте обговорювати фінансування громадською організцією "Зустріч" чужого проєкту -любого фінансозатратного порєкту УНО :drinks: Наприклад,"Зустріч" багато років має приміщення у будинку УНО.Безкоштовно.Скільки щорічно втрачає УНО чемно віддавши це приміщення іншій громадській організації? :drinks:
а потім
alysa писав: Облиш турбуваться за долю УНО. Як член Управи "Зустрічи" -працюй на покращення ії долі :D
Прикольно виходить. Одночасно порада не пхатися в УНО і порада працювати на мертву організацію - два в одному.
Не правільна трактовка.Ти є член Управи "Зустрічи".То роби що можеш
Ти не є член Управи УНО - то працюй там,де ти можеш щось зробити.
Alex Diamantopulo писав:Я думаю ти розумієш, що якщо Зустрічі виставлять рахунок за аренду то Зустріч просто з'їде, в нікуди.
Alex,це заява члена Управи "Зустрічи"?
Я не маю такої інформації
alysa писав:Чому попередня управа зустрічі так шалено бажає насолити Зустрічі?
Я бачу тобі вже добре промили мозок.В мене інша інформація,що нова Управа поливає брудом Стару.І твоя репліка це підтверджує.
Alex Diamantopulo писав:Може тоді людям які працювали над проектами УНО варто подумати над тим, як насолити УНО? Може влаштуємо глобальну війну і мега срач? Я впевнений, в срачі ми зможемо багато корисного зробити для Україні, для війскових і їх сімей, для новоприбулих. Чи може я не правильно зрозумів мету робити цих організацій? Може тут головне хто керує? А все решта це діло десяте? Хто керує той і в праві помститись такій організції як Зустріч чи Комітет Допомоги Україні влаштувавши умови за якими неможливо вижити. Самі ж реєстрували Зустріч і тепер самі ж радієте розвалу. Кому і що ви збираєтесь довести?
мені шкода,Alex,але новий Голова УНО -молода амбіційна людина, недавно закінчила курс з керування.То ти важаєш що він був гіршою кандидатурою ніж
друга кандітатура?Приводь аргументи чому
І чи я тебе правильно зрозуміла:тобто то,що вашій установі недовподоби тепер завжди буде провиною Старої Управи?
Alex Diamantopulo писав: Що саме по собі УНО буде робити корисного? Хто і що з тієї управи УНО робить? Нічого. Молодец - ви на правильному шляху. Залишитесь самі з такими поглядами.
Alex,ти був на відкритих зборах.Ти все чув.І зробив дуже цікаві висновки.Дуже шкода.
Панове!Я припиняю цю розмову.І повторюю:
звертайтесь до Управи УНО,"Зустрічи",ініацюйте збори і вдовольняйте свою цікавість,вирішуйте свої проблеми.
Моє завдання було дати об"яву.
Alex,мені дуже прикро що ти у всьому винними призначив Стару Управу,і перекреслив все добре що вони зробили.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 610 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

alysa, я досить чітко написав, що винна і стара і нова управа Зустрічі. Однаково винні. А ти постійно стягуєш провину в чиюсь одну сторону. Якщо стара управа Зустрічі створить неможливі для роботи умови то так - більша частина вини за закриття лежатиме на старій управі. От тільки не треба продовжувати бо дійдемо до старої як світ суперечки - хто винен: гвалтівник чи повія...

Мозок мені не промивали, це тобі промили :). Я не вважаю нову управу Зустрічі чи ще когось правим. Багато разів писав що всі заляпані лайном і всі роблять одні й ті самі помилки. Хочете сваритись і кидатись лайном одне в одного? Я постою в стороні.

І до чого тут заява чи не заява? Я все пишу від свого імені і я, поки що, є членом управи Зустрічі. Те що я пишу - моє бачення розвитку подій і твої слова підтверджують правильність мого бачення. Про аренду я тільки здогадувався, а ти конкретно про це написала. Я так розумію у вас є і інші інструменти для "загинання" Зустрічі. Як загнете - не забудьте відсвяткувати свою перемогу і сказати які ж невдахи ті з нової управи які проголосували за своїх :) (нагадаю що я голосував за Андрія Говоруна - всі це бачили). Виходить ви нічим не відрізняєтеся. Тому кажу - як підросту то скоріш за все повернусь до вас зі своїми друзями які голосуватимуть за мене. :evil: :sarcastic:
звісно ж пройду перед тим курси по керуванню перевдягнусь зі свого карго в піджачок. Бо інакше керівництво не вдастся.

І перефразую:
alysa писав:Не правільна трактовка.Ти є член Управи "Зустрічи".То роби що можеш
Ти не є член Управи УНО - то працюй там,де ти можеш щось зробити.
Якщо у вас є мета загнути Зустріч, то пропозиція "робити що можу" для Зустрічі виглядає дивно. Я не є членом управи УНО але я є членом УНО у якого є свої проекти над якими я теж працюю. Чи може є пропозиція для мене все кинути і займатися тільки Зустріччу (яку ви і так збираєтесь потопити)?
---
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Дуже шкода,пан Alex Diamantopulo,що Ви зводити свої особисті рахунки зі мною.Будь ласка Ваши претензії особисто до мене?
Дуже шкода,що ця палка промова не пролунала на зборах УНО чи деінде.Показувати свій праведний гнів на форумі,в темі про об"яву зборів -пуста трата часу.
Я ще раз Вам повторюю -Ви маєте всі права оскаржети всі рішення які Вам не довподоби.Дійте!
А свої хворі припущення про мету загнути Зустріч - будь ласка залиште при собі.Або переносте в офіціальне спілкування.
І поясніть мені в чом моя особиста провина?
Людина завжди розкривається по новому.На зборах ви не захотіли задавать питання,щоб не виглядати не зручно.А зводити особисті рахунки зі мною,за то що я дала об"яву на форумі і пояснила людям як,з моєі точки зору,виглядає сітуація -хоробрості вистачило.
Чому ж,як член УНО, Ви не пояснили людям,які на початку теми питали про організацію,ії структуру и кошти?Чому це мала робити я,не маючи відношення до цієї організації?
Дуже шкода.Сподіваюсь,моя,особисто, дорога розішлась з Вашою назавжди
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 610 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

alysa, Ого, ОГО! Коли я писав "ви" я мав на увазі тих хто на стороні нової управи УНО і членів старої управи Зустрічі! Нічого особистого окрім промивання! Я думав ми ще пів року тому довомовилися на ти ). Чи я щось не так зрозумів?
І не треба обмежувати обговорення цієї теми до якихось особистих одиночних запитань до якоїсь управи чи на якихось зборах. Ніхто не забороняє тут спілкуватися і звертатися зі скаргами. Поправ якщо я таки десь помилився.
У мене немає жодних особистих претензій. І не думаю що мої претензії "хворі". Хворі це коли громадська організація має право захищати свої гроші :P

Я не знаю в чому твоя вина, вона хіба є? Дуже дякую за оголошення і дякую за цікаву тему і за твоє бачення ситуації.
Я також нагадаю, що не переслідую жодної мети окрім миру. І мене нудить від того, що один подає руку а другий відвертається. Мене також нудить від того, що тут хтось декого записав в вороги на все життя за особисту образу у вигляді матюка. Це реальні ситації і винуватці впізнають себе в моїх словах, з обох сторін конфлікту. До речі гарний тест на адекватність - взяти і послати особисто кожного з свого оточення. Кожен хто запише тебе в вороги на все життя - відправляється в такий же список :)
P.S. на рахунок мозок промили - це було особисте. Але не я перший почав, граєм за вашими правилами нової управи УНО і старої Зустрічі :P
---
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

пан Alex!Все що було написано в попердньому пості я сприймаю як особисту зневагу.
Мені дуже шкода що я в Вас помилилась.І мені дуже шкода що публічно на собранії Ви промовчали.А на форумі,вилили бруд на мене.
Тому я останій раз пишу -з"ясовуйте стосунки в офіціальній формі.
Збори прошли.Тема закрита.Відкривайте нову і продовжувайте поливати брудом і грати в Ваші ігри.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 610 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

alysa, ну от, а я сприймаю "промивання мізків" і "хворі припущення" теж як особисту зневагу. Але навіть в такому випадку я не буду вважати Вас ворогом на все життя. ВИ пропонуєте мені не мовчати на зборах (сходці) УНО мені самому на шкоду. Так само ВИ ж пропонуєте з сарказмом мені працювати над Зустріччу що теж піде мені і не тільки мені на шкоду якщо ви збираєетсь закрити цю організацію. Це достатньо особисто? Ну і хто тут проявляє зневагу? Можна було промовчати та й все.
Тема відкрита, може у когось буде що додати чи кинути в мене чимось з запахом... Тема закривається в крайній необхідності.
І це достатньо офіційна форма. Чи ВИ називаєте офіційною ту, де треба особисто і шопотом промовити своє запитання що б отримати ще шматок того самого з запахом від самого головного і величного? Ох і любителі ж ви посваритися.
---
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Ну що ж це було дуже пізнавально.... :wink: В цілому я так собі і уявляв все те що відбувається в українських організаціях які "представляють" українську громаду Монреалю... Бачу, робота "кипить"! :sarcastic:
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Не потрібно всіх рівняти під одну лінійку. Все що робиться в Монреалі - робиться завдяки активістам. Та є якісь таємниці, які мені невідомі, але завісу над якими любязно привідкрила пані Alysa.
Наприклад, прибуток, який могла б отримати їхня «сімя», якби замість Зустрічі то приміщення орендували і платили живі гроші. Може, запропонуєте під проведення чергового Білого концерту?
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha писав:Не потрібно всіх рівняти під одну лінійку. Все що робиться в Монреалі - робиться завдяки активістам. Та є якісь таємниці, які мені невідомі, але завісу над якими любязно привідкрила пані Alysa.
Наприклад, прибуток, який могла б отримати їхня «сімя», якби замість Зустрічі то приміщення орендували і платили живі гроші. Може, запропонуєте під проведення чергового Білого концерту?
пан smisha,Ви так і не відповіли чи Ваша сім"я запитує сусідів як розпоряджаться своїми коштами? І чому це має робити УНО.А тепер Ви ще надаєте мені рецепт користування який Вам до вподоби.Може б Ви краще зробили акцент що УНО робить ДОБРУ СПРАВУ багато років надаючи приміщення "Зустрічи"?
Щодо "Білого концерту" - то сподіваюсь що Ваші зусилля проти його проведення порівнюються хоча б нашим.І міряться з Вами справами на користь Громади я не буду.
Я дуже рада що Ви розібрались у таємницях.Але нагадую - краще отримувати ії іх перших рук -у членів Управи,на зборах,тощо.
Сподіваюсь,Ви,як активний член УНО,будете працювати на користь Громади! :D
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Відповідь я вже давав, яку ви не хочете побачити - УНО не сімя, а громадська організація, яка керує майном, яке належить громаді. Прибуток, який вони отримують, не належить їм.
Як на особу, яка немає жодного стосунку до УНО, ви напрочуд добре розбираєтесь в їх сімейній кухні. Але дискусія вже зайшла в тупик, далі це продовжувати немає сенсу.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha писав:Відповідь я вже давав, яку ви не хочете побачити - УНО не сімя, а громадська організація, яка керує майном, яке належить громаді. Прибуток, який вони отримують, не належить їм.
пан smisha,Ви не надали відповідь.Бо Ви взяли слово "сім"я" з прикладу особисто для Вас -чому Ваша родина не питає у сусідів що робити з власними коштами і чому це має робити УНО.А про прибуток,як і витрати УНО звітувало на річних зборах.
smisha писав:Як на особу, яка немає жодного стосунку до УНО, ви напрочуд добре розбираєтесь в їх сімейній кухні.
Як для особи,що багато років живе в Монреалі,я розбираюсь в справх і стосунках багатьох громадських організацій.А українських організацій в Монреалі близько 30.
І тому мені дуже цікаво,чому Ви,"smisha"цікавитесь життям Громади в такий цікавий спосіб,так і не надав конструктивної відповіді на питання яке Ви отримали на 3-й сторінці і яке я для Вас повторюю:
alysa писав: :lol:
будь ласка,smisha,напишіть Вашу власну версію як має працювати УНО,"Зустріч".Як вони мають керувати своїми справами і грошима?Буде дуже цікаво дізнатися Вашу думку.Дякую заздалегідь :drinks:
smisha писав:Але дискусія вже зайшла в тупик, далі це продовжувати немає сенсу.
Діскусія вже давно зайшла в тупік.Бо Ви так і не розповіли які,особисто Ви,маєте претензії до УНО і "Зустрічи"?
Діскусія вже давно зайшла в тупік,бо тема була просто оголошенням.А вилилась в претензії.
Діскусія вже давно зайшла в тупік бо конструктивних пропозицій так ніхто і не надав.І так і залишилось не зрозумілим,чому люди,які незадоволені сітуацією
в такій дивний спосіб з"ясовують стосунки з людиною яка дала об"яву,і намагалась щось пояснити
:D
Відповісти

Повернутись до “Українське Національне Об'єднання (УНО)”