Обговорення після відкритих зборів УНО 12.06.2015

alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Alex Diamantopulo писав:На зборах питань було мінімум і зовсім не ті які багато кого хвилюють і створюють напруження.
Дуже перепрошую!Ви були присутні на зборах.Було запропоновано задавати питання.Чому Ви не скористалися нагодою,якщо їх мали?
Alex Diamantopulo писав:Alysa, не треба ображатися, дякую за оголошення.
А з чого Ви важаєте щоя образилась?Я завжди надаю інформаційну підтримку якщо є можливість
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Дякую за відповідь ! Доречі і кого куди обрали цього року в УНО Монреалю ?
Востаннє редагувалось 14 червня 2015, 20:41 користувачем Orlyk, всього редагувалось 1 раз.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Dana писав:Аліса, дякую. Сподіваюсь з УНО хтось відповість.
Чесно кажучи, дуже сумніваюсь, що на зборах змогла б задати ці питання :smile:
А чому Ви так важаєете?Були досить пристойні інформаційні збори.
УНО зараз працює над сторінкою у Фейсбук -мабудь буде простіше отримати інформацію
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Orlyk писав:Дякую за відповідь ! До речі і кого куди обрали цього року в УНО Монреалю ?
Голова УНО - Артем Луговий.
інше -трохі піздніше напишуть
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

alysa, у мене не було жодних питань після того як я зрозумів, що ОУК нічого запитувати не збирається, що Зустрічі на зборах немає. З ОУК вийшло дуже "гарно"...
Я взагалі планую від всіх цих справ відійти. Допомагати це одне а бути в якихось управах... Щоб на мене хтось ображався за одну чи іншу позицію, нести відповідальність за те, що більшість робить незозумілу фігню яку самі не можуть пояснити, але свято вірять в неї? Мені починає здаватися, що люди живуть в своїх віртуальних світах і грають в свої віртуальні ігри. Шкода, що це все відбувається під час війни в Україні. Це єдина причина чому я ще не відійшов від цих організацій. Я хотів би забути про оце все якби не війна. Особливо зважаючи на те, як люди готові сваритися одне з одним.
alysa, чи я правильно розумію що на Вашу (на Ви?) думку нова управа УНО свята і вибори були ідеально правильними?
---
Dana
Повідомлень: 119
З нами з: 24 грудня 2014, 14:43
Подякували: 1 раз

Повідомлення Dana »

alysa писав:
Dana писав:Аліса, дякую. Сподіваюсь з УНО хтось відповість.
Чесно кажучи, дуже сумніваюсь, що на зборах змогла б задати ці питання :smile:
А чому Ви так важаєете?Були досить пристойні інформаційні збори.
УНО зараз працює над сторінкою у Фейсбук -мабудь буде простіше отримати інформацію
Тому, що УНО мала свій порядок денний, який не пердбачав "роз"яснювальної сесії", тим більше, ще й про "Зустріч" і укр. гімназію.
Тому вдячна, що ви відгукнулись і відповіли.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Alex Diamantopulo писав: Я взагалі планую від всіх цих справ відійти. Допомагати це одне а бути в якихось управах...
І дуже розумно зробите ! Залиште їх з їхніми склоками та сварками... Вони добре знають за що вони там гризуться... :P Не витрачайте на це свій час... Ви вже і так робите дуже гарне діло - адмініструєте цей сайт ! :wink:
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Alex Diamantopulo писав: alysa, у мене не було жодних питань після того як я зрозумів, що ОУК нічого запитувати не збирається,
а яке відношення Ваші питання мали до питання ОУК?Чого оглядуваться чи буде хтось питати,якщо сам маєш питання?
Alex Diamantopulo писав:що Зустрічі на зборах немає.
Я бачила минимум 3-х членів Управи "Зустрічи" на ціх зборах
Alex Diamantopulo писав:З ОУК вийшло дуже "гарно"...
не всі люди,які читають цю тему знають що таке ОУК -організація Українок Канади.І що розуміється під "вийшло дуже "гарно" я не знаю.Пояснюйте
Alex Diamantopulo писав:Я взагалі планую від всіх цих справ відійти. Допомагати це одне а бути в якихось управах... Щоб на мене хтось ображався за одну чи іншу позицію, нести відповідальність за те, що більшість робить незозумілу фігню яку самі не можуть пояснити, але свято вірять в неї? Мені починає здаватися, що люди живуть в своїх віртуальних світах і грають в свої віртуальні ігри.
Alex,це промова члена Управи?Вона доведена до відома Голови "Зустрічи"?
Alex Diamantopulo писав: Шкода, що це все відбувається під час війни в Україні. Це єдина причина чому я ще не відійшов від цих організацій. Я хотів би забути про оце все якби не війна.
Нам,взагалі,всім дуже шкода,що іде війна.
Alex Diamantopulo писав:Особливо зважаючи на те, як люди готові сваритися одне з одним.
Пояснюйте,що мається на увазі
Alex Diamantopulo писав:alysa, чи я правильно розумію що на Вашу (на Ви?) думку нова управа УНО свята і вибори були ідеально правильними?
Хіба я називала управу УНО "свята"?
Але я визнаю право УНО відстоювати свої інтереси і керування своїми грошами :D
Вибори врегулюровані уставом УНО.Якщо Ви важаєте що вони відбулись не правильно -можно оскаржити.Уно підпорядковується Торонто.
Alex Diamantopulo писав:alysa, чи я правильно розумію що на Вашу (на Ви?)
можно на "ти"
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Dana писав:
alysa писав:
Dana писав:Аліса, дякую. Сподіваюсь з УНО хтось відповість.
Чесно кажучи, дуже сумніваюсь, що на зборах змогла б задати ці питання :smile:
А чому Ви так важаєте?Були досить пристойні інформаційні збори.
УНО зараз працює над сторінкою у Фейсбук -мабудь буде простіше отримати інформацію
Тому, що УНО мала свій порядок денний, який не пердбачав "роз"яснювальної сесії", тим більше, ще й про "Зустріч" і укр. гімназію.
Тому вдячна, що ви відгукнулись і відповіли.
На відкритих зборах УНО,після розглядання порядку денного,прозвучало запрошування до пропозицій чи обговорень.Ніхто,окрім пана Сербина,цим не скористався.
Більш того,були присутні мінімум 3 члена управи "Зустрічи",яки також могли відповісти на питання,якщо б в тому була б потреба.Але ніяких питань не було.
Я так розумію,що якщо у когось є питання,чи пропозиції -можно звернуться безпосередньо до управ УНО чи "Зустрічи"
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Alysa, а от до речі, чому ти не розповіси що там сталося з ОУК, хоча б на твій погляд? Вони почувають себе кинутими і проігнорованими. Чому, мені і дудмаю іншим теж цікаво джізнатися твою точку зору адже ти багато знаєш про ситуацію і дивишся на все під трохи іншим кутом.
З Зустрічі був я і Дмитро Лемешко. Чому ми не задавали питання? Я уже відповів - бо бачили до чого все йде і я знав яка буде відповідь. Відвертості не було і немає. Наші питання мають багато спільного з ОУК, тому що ми всі зходимось на думці, що вибори були з порушеннями. Я тому і написав що дуже гарно вийшло з ОУК.
"Промова" що до відходу від цих організацій не доведена до відому голови Зустрічі. На наступній управі обов'язково скажу пр освої наміри. Ти натякаєш, що я тільки на стороні Зустрічі і готовий відійти лише від УНО, але не від Зустрічі? Ні, я саме мав на увазі ці дві організації в зборах і заходах котрих я беру участь. Зустріч має всі шанси розвалитися, але це не найгірше. Найгірше це розкол громади, який відсоток вийшов на голосуванні? Майже 50 на 50. Таке співвідношення не було би поганим за відсутності порушень та взаєморозуміння, взаємоповаги. І винні в цьому без виключення всі, в тому числі і я. От тільки я в це все "вступив" недавно і тільки намагаюся розібратися що у кого в голові, а деякі тут уже давно беруть участь і навіть керують. Я просто не маю жодного бажання бути частиною цієї санта-барбари. Я знаю як налаштувати мережу, програмувати, малювати і керувати світлом чи звуком на заходах.
У управи УНО немає права відстоювати "свої" гроші бо їх грошей просто немає. Хіба УНО не громадська організація? Вони можуть відстоювати свої інтереси от тільки не методами які ведуть до порушень на виборах, до ігнорування зауважень громади. Було би інше співвідношення голосів і інше відношення, то я би цього не писав... Нормально коли сім'я стає керівництвом такої організації? Хіба номрально відстоювати свої інтереси запрошуючи на голосування всіх кого тільки можна, хто віддасть "правильний" голос? Чому ж мені не було надіслано запрошення? І я не один, багато кому запрошень не було надіслано. До речі, на останні зброи УНО теж ніяких запрошень надіслано не було, я кажу пр оперсональне запрошення по пошті. Дякую що хоч на форумі написали.
P.S. в попередніх постав звинуватили Лемешків у всіх гріхах, то це ці дві людини винні в голосуванні Зустрічі і УНО? Дмитро робить такіж конкретні речі як і я, ми не обговорюємо якісь абстрактні речі. З такими темпами УНО перетвориться на організацію типу КУК про яку багато хто чув але ніхто не знає що конкретно вона робить.
---
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Alex Diamantopulo писав:Alysa, а от до речі, чому ти не розповіси що там сталося з ОУК, хоча б на твій погляд? Вони почувають себе кинутими і проігнорованими. Чому, мені і дудмаю іншим теж цікаво джізнатися твою точку зору адже ти багато знаєш про ситуацію і дивишся на все під трохи іншим кутом.
Я не знаю всієї історії ОУК.Чула що ОУК відмовилась надати кухню УНО(УНО володіє приміщенням і обладнаням)
Друга історія,я так розумію,організаційне.ОУК маленька організація,і чи взагалі немає Управи,чи Управа не порузумілась с Торонто,і стоїть питання реорганізції.
Я з ОУК не перетиналась і знаю іх тільки по обідам,які вони проводять разом з УНО.Іншої інформації не маю.Кому цікаво -шукайте,розказуйте зацікавленним
Alex Diamantopulo писав:З Зустрічі був я і Дмитро Лемешко. Чому ми не задавали питання? Я уже відповів - бо бачили до чого все йде і я знав яка буде відповідь. Відвертості не було і немає. Наші питання мають багато спільного з ОУК, тому що ми всі зходимось на думці, що вибори були з порушеннями. Я тому і написав що дуже гарно вийшло з ОУК.
Перепрошую!Була ще одна пані.Вона не тільки в Гімназії працює,але є членом Управи "Зустрічи".Чи щось змінилось?
Люди,ви мене дивуєте.Історія не знає умовного спосібу."я знав яка буде відповідь" -не працює.Та не Ванда,щоб передбачати майбутнє.Було б питання,була б відповідь -був би факт така відповідь,чи ні.А припущення не працюють.
Інше - ти не був уповноважений,я так розумію,на ці питання.А Голова "Зустрічи" був відсутній.
Я не розумію у чом не було відвертості на відкритих зборах?
Alex Diamantopulo писав:"Промова" що до відходу від цих організацій не доведена до відому голови Зустрічі. На наступній управі обов'язково скажу пр освої наміри. Ти натякаєш, що я тільки на стороні Зустрічі і готовий відійти лише від УНО, але не від Зустрічі? Ні, я саме мав на увазі ці дві організації в зборах і заходах котрих я беру участь.
:D Я ні на шо не натякаю.Я поцікавилась,ти написав,як форумчанин,чи як член Управи?Бо,якщо як форумчанин -це просто ємоції.А як член Управи-то заява про вихід,і треба твоїх колег про це повідомити :smile:
Alex Diamantopulo писав:Зустріч має всі шанси розвалитися, але це не найгірше.
"Зустріч" за багатолітню історію переживала різні часи.Вистоїть,сподіваюсь.
Alex Diamantopulo писав:Найгірше це розкол громади, який відсоток вийшов на голосуванні? Майже 50 на 50. Таке співвідношення не було би поганим за відсутності порушень та взаєморозуміння, взаємоповаги. І винні в цьому без виключення всі, в тому числі і я. От тільки я в це все "вступив" недавно і тільки намагаюся розібратися що у кого в голові, а деякі тут уже давно беруть участь і навіть керують. Я просто не маю жодного бажання бути частиною цієї санта-барбари. Я знаю як налаштувати мережу, програмувати, малювати і керувати світлом чи звуком на заходах.
Сашко!Ти ж знаєш що я тебе і твою дружину дуже люблю.Ти щира і порядна людина.Не переймайся.Нема розколу Громади. Громада живе своїм життям -багато різних організацій,які майже не перетинаються.В минулому році,з моєї точки зору,намічалося потепління відносин між Старою Громадою і "Зустрічу".Тепер все повернулося до того як було.Роби що можеш-і хай буде що має буть
Alex Diamantopulo писав:У управи УНО немає права відстоювати "свої" гроші бо їх грошей просто немає. Хіба УНО не громадська організація?
Один із обов"язків Управи -керувати грошами організації.УНО-громадська організація.Але це не означає,що вона повинна віддавать свої гроші на чужі проєкти
Alex Diamantopulo писав: Вони можуть відстоювати свої інтереси от тільки не методами які ведуть до порушень на виборах, до ігнорування зауважень громади. Було би інше співвідношення голосів і інше відношення, то я би цього не писав...
Я не член УНО.Я не була на звітних виборах.Якщо є ті,хто важають що вибори чи збори були не чесні -хай оскаржують.
Alex Diamantopulo писав:Нормально коли сім'я стає керівництвом такої організації? Хіба номрально відстоювати свої інтереси запрошуючи на голосування всіх кого тільки можна, хто віддасть "правильний" голос? Чому ж мені не було надіслано запрошення? І я не один, багато кому запрошень не було надіслано. До речі, на останні зброи УНО теж ніяких запрошень надіслано не було, я кажу пр оперсональне запрошення по пошті. Дякую що хоч на форумі написали.
Alex,тут я вже запуталась про яку організацію ти говориш.Хіба хтось з Лугових ще війшов до Управи УНО?Наскільки я знаю -ні.Якщо ти про "Зустріч" - за шо організація голосувала,то і буде мати :smile:
Запрошення на збори УНО,від старої управи,на скільки я знаю,розсилав savako.Оскільки він ще працює в Комітеті -це брак часу.Всі питання до нього.
Alex Diamantopulo писав:P.S. в попередніх постав звинуватили Лемешків у всіх гріхах, то це ці дві людини винні в голосуванні Зустрічі і УНО? Дмитро робить такіж конкретні речі як і я, ми не обговорюємо якісь абстрактні речі. З такими темпами УНО перетвориться на організацію типу КУК про яку багато хто чув але ніхто не знає що конкретно вона робить.
Перепрошую! Я нікого не обвіняла,а констатувала факт -що ця родина вступила до УНО напередодні виборів.Але недостатньо напередодні щоб мати право голосу.Обидва є членами Управи "Зустрічи".Що з цього не правда?
Alex Diamantopulo писав:З такими темпами УНО перетвориться на організацію типу КУК про яку багато хто чув але ніхто не знає що конкретно вона робить.
Облиш турбуваться за долю УНО. Як член Управи "Зустрічи" -працюй на покращення ії долі :D
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

alysa писав:
Alex Diamantopulo писав:У управи УНО немає права відстоювати "свої" гроші бо їх грошей просто немає. Хіба УНО не громадська організація?
Один із обов"язків Управи -керувати грошами організації.УНО-громадська організація.Але це не означає,що вона повинна віддавать свої гроші на чужі проєкти
Якась діалектика - в одному реченні ви говорите, що УНО керує грошима громади, і потім же додаєте, що гроші "свої", і вони не хочуть їх віддавати на "чужі" проекти. Але знову ж таки, по суті, і гроші не їхні, і проекти - громадські. Але, як ви кажете, вони їх тримають при собі. Може це хтось пояснити?
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

smisha писав:
alysa писав:
Alex Diamantopulo писав:У управи УНО немає права відстоювати "свої" гроші бо їх грошей просто немає. Хіба УНО не громадська організація?
Один із обов"язків Управи -керувати грошами організації.УНО-громадська організація.Але це не означає,що вона повинна віддавать свої гроші на чужі проєкти
Якась діалектика - в одному реченні ви говорите, що УНО керує грошима громади, і потім же додаєте, що гроші "свої", і вони не хочуть їх віддавати на "чужі" проекти. Але знову ж таки, по суті, і гроші не їхні, і проекти - громадські. Але, як ви кажете, вони їх тримають при собі. Може це хтось пояснити?
Пояснюю:
ось родина smisha.Яка має багатолітню історію, багато років працювала і заробила чималі кошти.
А ось його сусіди,інша родина,назовимо ії "наприклад".Яка набагато молодша.І коштів має набагато меньше.Живуть ці родиня як усі сусіди - поглядаючи одни на іншого,та іноді один іншому допомогаютть.
І ось родина "Наприклад" віирішила завести садочок,щоб квіточки вирощувати.А може,в майбутньому,з цих квіточок ще й прибуток мати.З чого почати?Пішли по сусідах гроші назбирали,землю обробили,квіточки засіяли.
Питання:скільки родина smisha має підтримувати финансово сусідску родину "Наприклад"?
smisha писав: Якась діалектика - в одному реченні ви говорите, що УНО керує грошима громади, і потім же додаєте, що гроші "свої", і вони не хочуть їх віддавати на "чужі" проекти. Але знову ж таки, по суті, і гроші не їхні, і проекти - громадські. Але, як ви кажете, вони їх тримають при собі. Може це хтось пояснити?
УНО і "Зустріч" -дві різні громадські організації.
Кожна з них має свої кошти.Яка сама і заробляє на свої потреби.
Допомогать чи не допомогать сусідскій організації - це добра воля самої організації,яка керується Управою.
Для громадської організації УНО гроші власної організації - "свої",а проєкт громадської організації "Зустріч" -чужий.
smisha,у мене питання до Вас:як часто і багато Ви свої власні кошти роздаєте сусідам і родичам.Ви когось питаєте чи вирішуєте своєю родиною як ними керувати?А якщо Ваші родичі чи сусіди мають свій властний проєкт як багато і довго Ви вкладаєте свої кошти в цей проєкт?
Люди,мені вже смішно і ціквао -куди ж ви ще зайдети?Всі добре рахують гроші УНО.І щось ніхто не поспішає рахувать гроші "Зустрічи".А давайте обговорювати фінансування громадською організцією "Зустріч" чужого проєкту -любого фінансозатратного порєкту УНО :drinks: Наприклад,"Зустріч" багато років має приміщення у будинку УНО.Безкоштовно.Скільки щорічно втрачає УНО чемно віддавши це приміщення іншій громадській організації? :drinks:
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

З ваших слів я розумію, що УНО - це не громадська організація, а якесь ЗАТ. Питань нема, але схоже, що це ЗАТ привласнило собі три речі:
- право називатися «громадською» організацією;
- право предтавляти громаду;
- право використовувати прибуток від активів, які їм не належать, на свій розсуд, а не на користь громади.

Цікавий у вас приклад вийшов - асоціації з родинами, з сімейним бюджетом :sad:
А Alex Diamantopulo я б не радив виходити з організації.
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

:D smisha,Ви так і не відповіли на питання -чи Ваша власна родина сама розпоряджається власними коштами,чи питає у сусідів що з ними краще робити?
smisha писав:З ваших слів я розумію, що УНО - це не громадська організація, а якесь ЗАТ. Питань нема, але схоже, що це ЗАТ привласнило собі три речі:
- право називатися «громадською» організацією;
- право предтавляти громаду;
- право використовувати прибуток від активів, які їм не належать, на свій розсуд, а не на користь громади.
Перечитуємо тему.Знаходимо:
діяльність УНО регулюється Уставом УНО та існує вищестояща інстанція у Торонто.
Всі,кого турбують якісь питання про діяльність УНО можуть звернуться як до Управи,так і просто до членів організації чи до Торонтовского відділку.
:lol:
спеціально для "smisha":
Увага!Не треба розуміти з моїх слів.Зверніться,будь ласка,до Голови УНО,до Управи УНО,до Торонто,чи просто до членів УНО.Поставьте свої запитання і отримайте зрозумілу для Вас відповідь.Моя точка зору -це моя точка зору.Я важаю що стара організація має право вирішувати долю своїх коштів самостійно.Ви ні.Працюйте над цим -приходьте на Управи,збори,пишіть листи.Донесіть СВОЮ точку зору до організації.А не до форуму.
smisha писав:Цікавий у вас приклад вийшов - асоціації з родинами, з сімейним бюджетом :sad:
Це я спеціально Вам,smisha,спробувала пояснити на прикладі якій Вам мав бути ближче.Ваша власна родина -це об"єднання людей яке має власні коши і власні проєкти.Чи допомогають вам ваші сусіди потратити ваші гроші і як ВИ до цього ставитеся.А тепер цю ассоціацію переносимо на нашу розмову:Чому громадська організація УНО,яка існує багато років,має питати як розпоряджаться своіми коштами у форумчанина smisha,якому ліньки звернуться до Управи УНО, прочитати устав УНО і знайти відповіді на свої питання.Якій не пішов на відкриті збори,а я к і пішов-не поставив своїх запитань.І який не є член УНО,але дуже переймається долею цієї організації?
:lol:
будь ласка,smisha,напишіть Вашу власну версію як має працювати УНО,"Зустріч".Як вони мають керувати своїми справами і грошима?Буде дуже цікаво дізнатися Вашу думку.Дякую заздалегідь :drinks:
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

alysa писав::D smisha,Ви так і не відповіли на питання -чи Ваша власна родина сама розпоряджається власними коштами,чи питає у сусідів що з ними краще робити?
та я відповів, ви просто не здатні зрозуміти, або не маєте бажання розуміти.
Форум - це громадський майданчик. Але так як, грунтуючись на ваших прикладах про «сім'ю», УНО не цікава громада, то я розумію, чому вони не підтримують звязок з громадою - це відволікає від справ «сім'ї».
Відповісти

Повернутись до “Українське Національне Об'єднання (УНО)”