Своя справа у Канаді.

міце для пошуку роботи та працівників
Відповісти
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Своя справа у Канаді.

Повідомлення Alex Geneve »

Всім привіт.От-же яке питання.Пів року тому почав спільний бізнес з одною людиною у Монреалі.Але наразі партнер не в змозі працювати у цій справі бо зайнятий ще однією компанією.От-же я вимушений шукати людину зацікавлену у власній справі в місті Монреалі а в загалом і в Канаді на партнерських умовах.Відносно бізнесу це справа пов"язана з будівельною справою,наразі є компанія виробник в Украіні,зразки та рекламні наробки тут в Монреалі а тако-ж що дуже важливо знайомства з вагомими забудовниками у Квебеці та Онтаріо.В перспективі можливо налагодження виробництва тут на місці з використанням украінських технологій.От-же якщо когось цікавить пишіть в приват.
Viktor
Повідомлень: 1
З нами з: 24 липня 2016, 21:26

Повідомлення Viktor »

Цікава тема, хотілось би дізнатися більше. Я за фахом архітектор (що правда диплом та стаж українські) то ж мене це цікавить, можливо зустрітися.
Andr
Повідомлень: 1
З нами з: 24 липня 2016, 23:09

Повідомлення Andr »

Интересно пообщаться. Моя история похожа на Вашу , тоже пытаюсь наладить импорт из Украины (сам я из Харькова). Через 3 дня лечу в Украину на переговоры Пн, Вт, ср можем встретиться. Если интересно звоните 438-993-6501 Алексей.
Відповісти

Повернутись до “Робота, послуги”