продам участок землі 15,000 м 40км від г.сан пауло

продаємо та даруємо тут...
Відповісти
vukol kamyanets
Повідомлень: 3
З нами з: 08 вересня 2014, 18:51

продам участок землі 15,000 м 40км від г.сан пауло

Повідомлення vukol kamyanets »

продаю участок землі місцевість гориста сорок кілометрів від сан пауло були зроблені земляні роботи
дорога і дві площадки по дві тисячі метрів квадратних город станція сто тисяч населенья можна построіть
готель пенсіонат або два будинка багатоповерхових допоможу с документами 25% треба оставить
тропічний ліс по законам збереженья природи знаходится в черті города півтора кілометра
дуже було б цікаво якщо який небуть украінец захоче зробить investimento capital-ціна 550,000 usa
можемо домовитись і другі формати співпраці
хто закікавления пришлю копіі документів і про місцеві закони застройки.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

А можна попросити Вас додати до оголошення координати, адресу чи просто посилання з Google maps і фотографії? Думаю вони б притягнули більше зацікавлених :)
Удачного продажу!
---
vukol kamyanets
Повідомлень: 3
З нами з: 08 вересня 2014, 18:51

Повідомлення vukol kamyanets »

відповідь адміну-у нас якщо людина допомогае продать станок рухоме майно то одержуе десять процентів
комісія а якщо приложе зусилья щоб продать землю чи дім то одержуе 6%
у мене е пропозиція одержать ту ціну що прошу апартаментами які будуть там построіні на це пройде
майже два с половиною років пока затведять план проєкта а ми хочемо тоже дом продать і виіхать
в якусь подорож подальше
писать для google earth sao paulo ribeirao pires rua platina esquina com antonio mathias
George97313
Повідомлень: 42
З нами з: 14 жовтня 2014, 04:10

Повідомлення George97313 »

я шокований, vukol kamyanets, як ти сюди попав? Ти думаєш що хтось купить землю біля сан пауло? З монреаля? Ти здурів? І ніякі проценти не поможуть.
Відповісти

Повернутись до “Продам”