Одягнутись та тим самим підтримати Україну

продаємо та даруємо тут...
Відповісти
Аватар користувача
UA-Shirts
Повідомлень: 3
З нами з: 11 грудня 2022, 03:13
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Одягнутись та тим самим підтримати Україну

Повідомлення UA-Shirts »

Доброго дня! Вітаю земляків з України!
Я проживаю в Україні та хочу звернутись до українців, які проживають за кордоном. Одразу скажу, я тут не для того, щоб просити якусь допомогу та тому подібне. Не дивлячись на скрутні часи в Україні хочеться якось бути корисним та по можливості допомагати нашій перемозі, допомагати ЗСУ. Але нажаль через скрутне становище не можу це робити зі свого заробітку в Україні, тому вирішив спробувати це робити деяким іншим способом. Справа в тому, що я трохи цікавлюсь фотошопом та вирішив спробувати свої сили на сайті Redbubble. Це американський сайт, який займається виробництвом одягу та інших речей по дизайнам своїх партнерів, дизайнерів, та виплачує їм деякий відсоток від продажу. Цей сервіс доставляє по США та Канаді. Я створив магазин на цій платформі та пропоную вам тим самим долучитися до допомоги Україні.
Суть така: ви замовляєте будь яку річь, яка вам подобається, а комісія, яку виплачує сервіс відправляється на допомогу ЗСУ. Тобто і вам добре і допомога армії. Поки що посилання на свій магазин не буду публікувати в темі, опублікую з дозволу адміністрації (прошу адміністрацію відповісти можна це зробити або ні). До цього дам посилання в особисті повідомлення.
Прошу віднестись з розумінням!

Дякую за увагу! Слава Україні!
Замовляй та допомагай Україні! замовити одяг!
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

:? :? :?
Opera Snapshot_2022-12-14_185129_forum.monua.ca.png
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
UA-Shirts
Повідомлень: 3
З нами з: 11 грудня 2022, 03:13
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Повідомлення UA-Shirts »

San-Frankivsko писав:
14 грудня 2022, 19:57
:? :? :?

Opera Snapshot_2022-12-14_185129_forum.monua.ca.png
Як я зрозумів те, на що Ви вказали не заборонено правилами. А відкрите посилання в дописі не хочу надавати без дозволу адміністрації.
Замовляй та допомагай Україні! замовити одяг!
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Думаю що все гаразд, було б добре якби можна було десь побачити підтвердження благодійсноті. В наш час надзвичайно багато шахраїв які заробляють прикриваючись благодійниками.
Футболки виглядають добре звісно ж, навіть думаю щось замовити собі 👍
---
Аватар користувача
UA-Shirts
Повідомлень: 3
З нами з: 11 грудня 2022, 03:13
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Повідомлення UA-Shirts »

Alex Diamantopulo писав:
15 грудня 2022, 10:43
Думаю що все гаразд, було б добре якби можна було десь побачити підтвердження благодійсноті. В наш час надзвичайно багато шахраїв які заробляють прикриваючись благодійниками.
Футболки виглядають добре звісно ж, навіть думаю щось замовити собі 👍
Нажаль поки що нічого показати, так як поки що немає продажів. На початку війни ще хочаб якось була можливість чимось допомогати з власних коштів, а зараз нажаль вона вичерпалась. По можливості хіба що потроху скидую на деякі збори. Нікого ні до чого не примушую. Великих цільових зборів не розпочинаю, тому що не потягну. Але хочеться хочаб чимось бути корисним, тому вирішив спробувати допомогти таким чином.
Замовляй та допомагай Україні! замовити одяг!
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

UA-Shirts писав:
15 грудня 2022, 02:58

Як я зрозумів те, на що Ви вказали не заборонено правилами.
трошки не так...

розміщення інформації про продаж будь-чого... чи надання будь-яких послуг, дозволено у спеціально створеному для цього розділі "Оголошення" (куди і було перенесено модератором ваш пост)... бо це є якраз тематичний розділ для різного роду комерційних пропозицій...

а от щодо реклами в підписі... тут не все так однозначно...

оскільки підпис додається до будь-якого вашого повідомлення на форумі, то, скажімо, коментуючи щось в розділі "Література", Ви одночасно розміщуватимите там і рекламу свого інтернет магазину... і це буде вважатись несанкціонованим (якщо ви попередньо не запитали в адміністрації дозволу) розміщенням реклами...

якось так...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Продам”