forum.monua.ca перша частина змін в 2017

обговорення роботи веб-сайту та форуму.
Правила форуму
Ми раді дізнатись вашу думку про роботу нашого сайту та форуму!
Можливо Ви б хотіли щось змінити, чи додати, знайшли помилку? Створіть нову тему, напишіть про Ваше побажання і ми обов'язково звернему увагу на вашу думку! Незареєстровані користувачі мають можливість писати повідомлення в цьому форумі.

Зміни 15.01.2017 - 22.01.2017

Ви можете обрати до 2 варіантів відповіді

 
 
Переглянути результати
aticom
Повідомлень: 8
З нами з: 14 січня 2017, 23:30
Подякували: 1 раз

Повідомлення aticom »

Щодо CloudFlare
- Якщо розглянути питання security (безпеки) і privacy (приватності), то виходить що з точки зору безпеки CloudFlare це добре. При можливих DDOS атаках захистять і сайт буде швидше вантажитися в різних країнах.
- З точки зору privacy це не дуже добре. Весь трафік йде через них. Вони видають свої SSL сертифікати зразка something.cloudflaressl.com. Наприклад український торрент https://toloka.to їх використовує. Таким чином зможуть посуті бачити ssl трафік. Звісно вони логують хто і коли заходив на сайт і так далі. Тут є обговорення

Щодо Google Analytics
Так він дає гарну картинку хто і коли, і звідки заходив, який броузер і операційка були в користувача, яка мова системи була вибрана і так далі. А якщо це бачите ви то і гугл звісно бачить. Тому з точки зору privacy це не добре, особливо якщо у вас gmail залогінений увесь час.

Моє бачення
В ідеалі я би прибрав гугл аналітікс, не ставив би Cloud Flare, але обов'язково встановив би SSL від Lets Encrypt. Тут посилання як це автоматизувати https://certbot.eff.org/#ubuntutrusty-apache
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

А може краще ua.ca чи uki.ca?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Alex Diamantopulo писав: UniformAlpha, aticom,
Наразі немає жодних планів про об'єднання форумів. Я вважаю що обговорення цього питання повинне бути публічним. Звісно я буду дуже радий якщо Vo_Vik подасть якийсь сигнал чи може навіть створить нову тему тут іііі ми почнему рухатись в напрямку об'єдання :).
Капець, так ніби не знаєш як мене знайти)

ПС: Домівка вже давно працює, не треба наїзджати, як тільки свята закінчились, так всьо і запрацювало. Серверам теж треба колись святкувати.
ППС: хостера поки що так і не поміняли і взагалі не поміняли. Але не бачу смислу тут це обговорювати.

Якщо вирішили поспорити на рахунок мови для назви, то чому не moja.ca чи moia.ca, домени поки вільні.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Vo_Vik,
я то знаю як тебе знайти, але не дуже хочетьс ятебе турбувати, в кожного свої справи. І не треба тойво, ніхто не наїжджає на тебе ) просто не раз згадували про об'єднання от і я написав, що обговорення має бути відкритим.
Правильна транслітерація підказує moya.ca :) але невже комусь такйи варіант подбається більше за myua.ca? moja- моха чи моджа? )
---
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Alex Diamantopulo писав:Vo_Vik,
я то знаю як тебе знайти, але не дуже хочетьс ятебе турбувати, в кожного свої справи. І не треба тойво, ніхто не наїжджає на тебе ) просто не раз згадували про об'єднання от і я написав, що обговорення має бути відкритим.
То не ти, то там хтось інший писав про постійно не працююча. Перепрошою що під твоїм цитуванням відповів. але то таке, проїхали) я жартома.
Alex Diamantopulo писав: Правильна транслітерація підказує moya.ca :) але невже комусь такйи варіант подбається більше за myua.ca? moja- моха чи моджа? )
А щодо правильної транслітерації, то тут можна поспорити, те що затверджував уряд для транслітерації імен, тяжко назвати правильною транслітерацією. Якщо взяти всі словянські мови, які використовують латинку, в тому числі найближчу до української - білоруську, то я таки буде через ja
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

moya.ca теж звучить непогано. тут тобі прямо УА - тобто українською навіть частина назви
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Не погано, але він вже зайнятий)

Ще варіант, nasha.ca, але він тоже зайнятий.
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

Перечитала всю дискусію. Перепрошую, але практичної користі від зміни адреси де бачу. Нащо міняти влучну адресу, що має оригінальний сенс, легко вимовляється? Зміна заради зміни? Якщо пошуковики не люблять щось.десьтам.com, то чому не можна викинути forum і лишити просто monua.ca?
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Бо якщо не змінити адресу, то форум так і залишиться суто Монреалським.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Vo_Vik писав:Бо якщо не змінити адресу, то форум так і залишиться суто Монреалським.
Що значить суто монреальським ? Невже українці з інших провінцій чи країн не мають доступу на цей форум ... чи ми тут спілкуємося на "суто монреальській " мові, яку розуміють лише українці Монреалю ?... :-D З того , що я тут читав , також не бачу жодного сенсу для зміни адреси сайту, або може справжню причину нам не озвучують... :pardon:
Nadia
Повідомлень: 99
З нами з: 28 березня 2014, 21:16
Звідки: Київ

Повідомлення Nadia »

Vo_Vik писав:Бо якщо не змінити адресу, то форум так і залишиться суто Монреалським.
Але він навіть з адресою, що вам не подобається, вже не є суто монреальським.
Alex Diamantopulo писав: Наш форум читають багато людей з інших провінцій чи навіть країн.
То нащо людей баламутити без потреби?
Аватар користувача
badbob
Повідомлень: 170
З нами з: 25 листопада 2014, 23:42

Повідомлення badbob »

повністю згоден з Надіею
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Ми можемо зробити окрему тему і окреме голсоування і обрати ім'я яке всім більше подобається :)
Але наразі проблема в тому, що половина просто проти будь якої зміни, наскільки я розумію. Додайте хтось кілька голосів в якусь сторону :)
Ми моржемо трішки відсрочити це рішення, в цьому немає нічого страшного якщо нам потрібно більше обговорення.

Я тільки хотів би внести ясності в причину зміни імені. Я запропонуавв зміну по одній єдині причині і я її назвав в першому пості - гео прив'язка.
На мою думку monua.ca мало зрозуміла назва для людей які живуть в інших провінцях.
Коли ви поштою чи в чаті надлсилаєте комусь адресу це одне, а коли ви вимовляєте адресу то це зовсім інша історія.

Так наприклад хтось з Ванкувера нізащо не зроуміє що це за "mon". І хід думок може бути приблизно такий:
Monitor? Monday? Montreal? Якщо це Monteral, то що я тут роблю? Якщо це щось з французкьої, то що я робитиму на цьому форумі якщо я не розумію французькою взагалі?

Інших причин немає, просто хочеться зняти можливе обмеження яке створює "mon". Перше що спало на думку це "my".

до речі тут теж може бути маленька проблема зі сприйняттям.
Коли люди чули від мене чи від когось іншого "монюей дот сіей" то одразу ж перепитували чи це не "мон дот юей дот сіей". Але до такої незручності призведе будь яка назва, будь який домен який містить в собі TLD (ua ca com та ін.).

Мені ДУЖЕ хотілося б почитати думки інших модераторів з досвідом і також наших адміністраторів. Shamrock..? ;)
---
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

я підтримую myua.ca, тут читається і Ми - Уа (Україна), і My (Мій, Моя) Уа. чесно кажучи, в мене mon-ua не викликає стійких асоціацій ні з Монреалем (тут прийнято скорочення Mtl), ні з французькою чи Квебеком.

Alex, прочитала твій коментар вже після того, як відправила ) Так що, я - за перейменування.
Аватар користувача
badbob
Повідомлень: 170
З нами з: 25 листопада 2014, 23:42

Повідомлення badbob »

ок може воно і так .. алеж назва повинна бути повязана з Монтреалем, Укарїнский Монтреал - УкроМон.са .... також бажано щоб була автаматична переадрсовка ... тому що в моему браузері я маю адресу цого форума
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Ех, ладно, туда їм і дорога

Your Account has been Blocked!
[spoiler]Your account has been suspended because you breached our terms and conditions. You should receive an email with information about it. Bear in mind that this could be due to one of the following:

1. If you have run background processes (IRC or flood utils)(this could be due to some hacker who entered through your PHP scripts. In such cases you are responsible to update the PHP scripts to the latest version so that you don't get hacked)

2. If you have been sending mass emails (the maximum quantity allowed per day is 1500 emails)

3. If your website has generated more than the allowed CPU usage per 180 seconds or 24h. You can keep track of your CPU usage in the Load Stats section.

4. If you have paid for the hosting account and our Sales Verification Department hasn't been able to verify your account yet. In this case you'd better contact a sales representative of ours as soon as possible in order to complete the verification procedure and activate your account immediately. [spoiler]
Відповісти

Повернутись до “Робота сайту”