22.03.2016 Offline

обговорення роботи веб-сайту та форуму.
Правила форуму
Ми раді дізнатись вашу думку про роботу нашого сайту та форуму!
Можливо Ви б хотіли щось змінити, чи додати, знайшли помилку? Створіть нову тему, напишіть про Ваше побажання і ми обов'язково звернему увагу на вашу думку! Незареєстровані користувачі мають можливість писати повідомлення в цьому форумі.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

22.03.2016 Offline

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Всім привіт!
Форум нарешті ожив, після того як майже добу пробув offline... Мені шкода що таке інколи трапляється, та я роблю все щоб запобігти подібним випадкам.
майже три місяці сервер пропрацював без жодної хвилини офлайн і кілька днів тому знову почалися проблеми. На цих вихідних я встановлю ще одини сервер, в іншому, канадському, датацентрі для надійності.
Я міг би переснети форум на якийсь хостинг з купою серверів і дублюючих інтернет каналів, вони надійні... От тільки дуже легко падають під натиском DDOS, атак, а на щось супер надійне і захищене у мене просто не вистачить грошей.
Прошу зрозуміти і пробачити :)
---
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Буває
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Встановив ще один сервер, цього разу в Канаді, налаштував повну реплікацію сайту (failover, master-master). Працює чудово, залишилося налаштувати балансування :)
Людською мовою кажучи половина запланованого виконано і сайт тепер живе в двох країнах одночасно. Залишилося налаштувати переключення на Канадський у випадку падіння основного. Це також має прискорити роботу сайту, якщо в когось він працює повільно...
Всім дякую за розуміння та увагу :)
P.S. якщо є тут технарі які розуміють про що я пишу то як завжди - запрошую допомагати :)
В планах перенести канадский хост до датацентру Бомбардьє, там з живленням та охолодженням краще. Все працює на Linux серверах (LAMP+Webmin/Virtualmin) та захищене Reverse Proxy, Intrusion Detection/Prevention System на FreeBSD. Реплікація працює через OpenVPN HA тунелі.
Якщо когось цікавить чому так складно, то відповідь проста: це ЗНАЧНО дешевше, швидше і безпечніше ніж захищений хостинг з IDS/IPS.

P.P.S. Якщо комусь з українців потрібен хостинг, надійний і безкоштовний то прошу звертатися! Якщо сайт не потребує багато ресурсів то буду радйи допомогти безкоштовно.
---
Відповісти

Повернутись до “Робота сайту”