Що робити, коли форум не працює?

обговорення роботи веб-сайту та форуму.
Правила форуму
Ми раді дізнатись вашу думку про роботу нашого сайту та форуму!
Можливо Ви б хотіли щось змінити, чи додати, знайшли помилку? Створіть нову тему, напишіть про Ваше побажання і ми обов'язково звернему увагу на вашу думку! Незареєстровані користувачі мають можливість писати повідомлення в цьому форумі.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Що робити, коли форум не працює?

Повідомлення 0de55a »

Питання до адміністрації по зазначеній темі. 8-го Квітня Форум перестав працювати на кілька годин.
Я не знайшов не тільки гілки форуму присвяченої зазначеній проблемі, але взагалі будь-яке посилання на те, що форум мав певні проблеми...
Як ми, користувачі, шануємо цей форум то було б чемно, щоб й адміністрація мала змогу рапортувати про проблеми з доступом до форуму, чи то бодай наводила б інформацію про те, що робиться для усунення таких проблем.

Доступність форуму 8-го Квітня
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 610 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Дуже влучне зауваження!

Як правило ми пишемо повідомлення на форумі якщо це можливо і якщо проблеми можна передбачити.
Якщо ж щось трапилось непередбачуване і форум уже "лежить", то хтось хтось обов'язково напише на FB: https://www.facebook.com/monua.ca/
Також можна написати чи подзвонити:
admin собачка monua.ca
alex собачка diamantopulo.com
+1 514 625-5788

Прошу пробачити, що цього разу не написали, проблеми були досить серйозні і цього разу не обійшлось без плутанини.
Почалось все з льодяного доща який обірвав всі комунікації в мому районі. І того ж дня сталася аварія в датацентрі.
Разом з форумом завалилося ще дуже багато сервісів і веб сайтів :(
Я спасав найголовніше і одним з пернших я оживив форум (forum.monua.ca) на українських серверах (де ми зараз все переробляємо і понолюємо залізо).
Нажаль ожививши форум я зовсім забув пренести домен monua.ca і згадав про цю сторінку аж через 4 години після самої аварії.
В результаті використав близько 6 гігабайт трафіку з мобільного телефону на керування серверами.

Я і досі займаюся виправленням наслідків того дня то ж якщо ви помітите десь якийсь глюк на форумі обов'язково дайте про нього знати.
---
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Дякую за змістовну відповідь та надані координати! Якщо будуть проблеми з доступом до сайту, то відтепер знаємо як про це повідомити адміністрацію форуму!
Як щодо підтримки самого форуму? Сподіваюсь, що є багато бажаючих підтримати форум, але не всі знають як це можна зробити. Невеличка підтримка від кожного злого гаманцю не заподіє, проте може стати у нагоді єдиному україномовному форуму в Квебеку.
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

На жаль це все нікому (мало кому) потрібне
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

UniformAlpha писав:На жаль це все нікому (мало кому) потрібне
Що саме мається на увазі?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 610 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

0de55a, не хочу здатися песимістичним, але бажаючих підтримати форум стає все меньше.
Я уже не раз про це писав і з останнього мого поібного поста мало що змінилося. Давні жителі форуму відпадають з часом і причина цьому не один фейсбук але це чи не найбільша причина. Людям сьогодні більше подобається "текучка" і рафінована інформація. В наші дні AI навчилися чудово все фільтрувати і подавати уже розжоване де навіть сперечатися ні про що не треба. Всі тільки підтакують одне одному :) А якщо щось не подобається то банять, особливо гостро така поведінка людей вилізла в результаті виборів в Україні.
Stepan (Balatsko) саме про це не раз говорив мені не раз і я погоджуюсь з ним.

Це не значить що я негативно налаштований на майбутнє цього форуму і інших українських веб проектів. Навпаки, я знаю точно що завжди будуть люди яким такий формат спілкування більше підходить. Просто таких людей мало.
Але я також не бачу сенсу у вливаннях фінансів в форум з такою маленькою, хоч і багатою і цікавою, аудиторією. Наразі у мене вистачає грошей і є трохи часу на підтримку цього форуму. Якщо з грошима стане трохи складніше то я звісно ж звернуся до бажаючих підтримати.

До речі про гроші. Це трохи дивно і може контр-інтуітивно але я також оплачую деякі рекламні кампанії у фб українських подій в Монреалі. Хоч це і не дешево і навіть приносить якісь мінімальні результати, але також дає цікаву і досить сумну статистику - українці ДУЖЕ пасивні і розбиті по різних громадах тут в Монреалі. Довіри досить мало одне до одного.

На самому фейсбуці це теж помітно, подивітсься скільки різних сторінок і громад українців в Монреалі. І чим їх більше тим гірше люди знаходять спільну мову і одне одного.

Поки я це писав UniformAlpha мене випередив :facepalm: ще один доказ
---
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

мучають мене сумніви шо тут багато хто захоче підтримати форум хоть чимось. Не кажу уже про гроші. Нашо старатись коли є фб? Так думає більшість і навіть як написав Алекс з тих хто тут раніше часто бував. Можна просто зайти в "Учасники" і подивитися дату регістрації і останнього порвідомлення тих в кого повідомлень більше 10 і буде видно що багато хто звідси пішов. А пішов куда? На фб ясне діло чи ше в якусь соціалку типу того.
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

без образ...
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 528 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Це може здатись дивним... але не у всіх робота пов‘язана з комп‘ютером... :bee:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

San-Frankivsko писав:Це може здатись дивним... але не у всіх робота пов‘язана з комп‘ютером... :bee:
Нічого дивного, але до чого це?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 610 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

І я щось не зовсім зрозумів...
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 528 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Це був некомп‘ютерний гумор...

Не сприймайте все так серйозно... )))))

Прозвучала думка, що зниження активності пов‘язане з тим, що людям пофіг... хоча бувають і інші причини....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 610 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Напів офтоп: Facebook цього ранку намертво лежить :D якраз коли Порошенко почав "дебати"
---
Відповісти

Повернутись до “Робота сайту”