Блокування повідомлень

обговорення роботи веб-сайту та форуму.
Правила форуму
Ми раді дізнатись вашу думку про роботу нашого сайту та форуму!
Можливо Ви б хотіли щось змінити, чи додати, знайшли помилку? Створіть нову тему, напишіть про Ваше побажання і ми обов'язково звернему увагу на вашу думку! Незареєстровані користувачі мають можливість писати повідомлення в цьому форумі.
bubamara
Повідомлень: 50
З нами з: 16 березня 2014, 13:25
Подякували: 1 раз

Блокування повідомлень

Повідомлення bubamara »

Питання до модератора: Чи потрібно чекати аж цілий мисяць, щоб тобі дозволили написати повідомлення на форумі? "Не прошло и три года..." что называется. А то буде як форумом на Зустрічі, ніби є, але ніхто не пише, всіх розігнали.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

bubbamara, прошу пробачення, це була моя помилка. Одне Ваше повідомлення в форумі "Музика" збереглось з помилкою в базі даних. Я натрапив на нього випадково, при конвертації бази даних для нового хостинга.
На майбутнє дуже прошу писати одразу, а не після того як вирішилась поблема :) . Я міг і не помітити вашого повідомлення, не те що за місяць, а й за рік...
Тут ніхто і нікого розганяти не збирається, це я вам гарантую :)
---
bubamara
Повідомлень: 50
З нами з: 16 березня 2014, 13:25
Подякували: 1 раз

Повідомлення bubamara »

Та справа в тому, що наступне повідомлення не могла написати... бо якби не провірений користувач. Але добре, що проблема вирішилась скоріше, ніж через рік :-)
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

bubamara писав:Та справа в тому, що наступне повідомлення не могла написати... бо якби не провірений користувач. Але добре, що проблема вирішилась скоріше, ніж через рік :-)
вчтора чомусь форум не працював взагалі.Це не тіки у вас було
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Odarka, це пов'язано з новим хостингом :( інколи перехід на новий хостинг супроводжується ускладненнями
---
odarka
Повідомлень: 230
З нами з: 15 березня 2014, 10:13
Подякували: 1 раз

Повідомлення odarka »

Ocean7 писав:Odarka, це пов'язано з новим хостингом :( інколи перехід на новий хостинг супроводжується ускладненнями
так і я про те,що не завжди проблеми з повідомленнями у однієї людини.Бувають глобальні проблеми,які адмін виріше :drinks:
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Odarka, вирішить і не сумнівайтеся :) проблеми можуть бути де завгодно і не всі вони лежать на видному місці. Тому і прошу завжди казати мені якщо знайшли якусь проблему. Бажано окремою темою для окреомї проблеми.
Ще раз дякую вам!
---
Відповісти

Повернутись до “Робота сайту”