Ваша Email адреса

обговорення роботи веб-сайту та форуму.
Правила форуму
Ми раді дізнатись вашу думку про роботу нашого сайту та форуму!
Можливо Ви б хотіли щось змінити, чи додати, знайшли помилку? Створіть нову тему, напишіть про Ваше побажання і ми обов'язково звернему увагу на вашу думку! Незареєстровані користувачі мають можливість писати повідомлення в цьому форумі.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Ваша Email адреса

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Друзі я хочу порадити кожному слідкувати за персонально поштою на яку ви хоч щось зареєстрували.
інколи ваш поштовий сервіс (gmail, yahoo etc.) може перестати обслуговувати вас з будь яких причин. В результаті ви можете пропустити важливий для вас чи для відправника лист.
Причини бувюать різні, від блокування акаунту, до проблем з сервісом на локальному чи глобальному рівні.
Дуже важливо слідкувати за вашою персональною поштою, перевіряйте її хоча б раз на тиждень. Мені здається цього має бути достатньо щоб помітити можливу проблему з вашим поштовим сервісом.

Чому я тут про це пишу?
Це просто нагадування. Я постійно бачу спроби зареєструватися на форумі з непраивльними чи неактивними поштовими адресами. Також постійно бачу проблеми з персональною поштою уже після вдалої реєстрації, люди просто не отримують листи, не тільки з форума, по різним причинам. Деколи поштовий акаунт просто видаляють оскліьки користувач не перевіряв свою пошту н апротязі, скажімо, 5 років.

Тим у кого тут на форумі проблеми з поштою я завжди пишу особисті повідомлення через форумну систему повідомлень.
Будь ласка, перевірте вашу скриньку приватних повідомлень, тут на форумі, і перевірте чи ви часом не отрмиали повідомлення від мене.

Якщо у багатьох людей тут на форумі виникнуть проблеми з поштою і форум буде розсилати листи на неіснуючиі (заблоковані) поштові адреси то це може призвести до блокування пошвтоюї адреси форума.
Що досить складно виправаити...

Дякую за вашу увагу,
тримайте свої поштовї скриньки в порядку :)

Алекс.
---
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Друзі будь ласка перевірте чи ви отримуєте сповіщення з форуму про нові повідомлення на вашу Email скриньку.
Якщо ви не бачите сповіщень у вхідні папці, будь ласка перевірте спам скриньку. Якщо ви знайшли листи з форума в спам скринці, будь ласка помітьте їх як важливі щоб виклчити їх зі спам фільтрів вашої пошти.

В разі виникнення запитань чи порблем пишіть сюди, в наш канал DISCORD, або мені в приват на форумі.
Також можна надіслати email на адреси: admin@forum.monua.ca або alex@diamantopulo.com чи задзвонити +1 514 625 5788

Дякую!
---
Відповісти

Повернутись до “Робота сайту”