Санкції проти РФ, блокування ресурсів

місце для спілкування на політичні теми
Відповісти
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Санкції проти РФ, блокування ресурсів

Повідомлення UniformAlpha »

не зовсім розумію чому ніхто не пише про свої враження з приводу нововведених санкцій проти піторашки. Попки ватоцифалів так і порозривало по всьому світу!! Що ви думаєте про це все?
Хто в фб воює з цими вибяядками?
Якщо у вас є знайомі які живуть в Україні чи будь якій іншій країні і вони проти блокування московських ресурсів то кажіть їм що вони безголові кретини. Робіть щось.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Я немаю і ніколи не мав акаунту на цих ресурсах. Тому мені якось фіолетово.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

тут писати немає сенсу.....

раз ніхто не плачеться що це наступають на горло демократії.....

а на FB баталії киплять.....

відразу видно, наскільки багато людей, насправді, сидять на голці русіш пропаганди....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2233
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 609 разів
Подякували: 260 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha, як так? Чому всерівно? У мене там теж немає сторінки в вк. Але мене дивує як багато людей досі сидять в вк. Чесно кажучи мене це просто шокувало :(. В тему дуже гарний пост однієї розумниці і просто красуні яка в будь якій ситуації дає "прикурити" росіянам і просто ватанам.
18486047_1668936749800583_7445417324810688091_n.jpg
18486047_1668936749800583_7445417324810688091_n.jpg (66.07 Кіб) Переглянуто 6276 разів
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

Я оцінюю це позитивно. Прикро що це потрібно робити з допомогою законів.
Ще кращою ініціативою є прийнятий закон про квоту на укрвхнський продует 75%. Правда я не зрозумів, чи це на український чи україномовний?
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Коментар від Лариси Нітцой на тему закону про квоти на телебаченні:


Законопроект 5313 Про мову на телебаченні.
Його ухвалили.
Плачу з горя.
Це чергове ганьбище для українського народу.
Нам відгризли шматочок навіть не пирога, нам кинули надгризочок обгризеної кісточки і наказали з телевізора радіти. Наказали плескати в долоньки і пританцьовувати, бо українців ощасливлено.

Слухала Верховну Зраду. Парубій: «Цей законопрект – це прорив, це порятунок нації, це європейський закон».

Серйозно???? Гади. Гади придумали собі мантру, що вони щось порятували і вірять у цю мантру. Блін. Вони вірять у те, що кажуть!!!!
Вірус. У стінах Верховної Ради живе вірус, який поражає їхній мозок.

Немає в цьому Законі ніяких 75% української мови. Це фікція. Цей закон запроваджує на багато років мовну шизофренію. І української мови там, якщо взяти і почитати, а не слухати, що вони кажуть, краплинки.
Я була на засіданні комітету і слухала правки. Йокелемене. Надурили, сказали, що врахують, голосували (!) і не врахували частину правок. Де вони, я Вас питаю? Читаю порівняльну таблицю - їх немає. Триндець.
Пішла пити каву. Що б його таке клюкнути з горя, блін на 18.00 ефір на ЗІКу.
Про ті краплинки напишу пізніше, бо сил немає. Треба заспокоїтися.
Цікаво, що там уже ящик чи ЗМІ кажуть, "Ура, щастя"? Для кого?
Повернулася. Отже. Почнемо.

Української мови 75% і 25% російською. Більше про ці 25% нічого не говориться. Вони російською. Крапка. Їх в законі прописали і не чіпають. А от 75 українських відсотків розкладено по російських поличках. Виявляється:

ШИЗА ПЕРША. Під час цих 75% українською мовою можна розмовляти російською всім учасникам передачі (гостям, експертам, героям сюжетів, політикам), крім ведучих. Якщо ведучі скажуть в передачі дві репліки українською на всю передачу, а всі інші розмовлятимуть російською – це все одно вважається україномовна передача, україномовний контент. Передача російською мовою вважатиметься україномовною.

ШИЗА ДРУГА. Змішування мов можна робити у всіх передачах без виключення: в інформаційних, інформаційно-аналітичних публіцистичних, культурно-мистецьких, науково-просвітницьких музичних або розважальних передачах – і такі передачі всіх спрямувань з намішаною мовою вважаються україномовними.

ШИЗА ТРЕТЯ. Під час цих 75% можна показувати фільми радянського періоду, які зняті звісно ж російською мовою – і це теж називається україномовний контент. "Бриліантовая рука" - замість того, щоб показувати у 25% російською - показуватиметься в 75% українського і вважатиметься українською передачею.

ШИЗА ЧЕТВЕРТА. Введений не добовий моніторинг, а тижневий. Це значить, що по закону можна українською мовою говорити з понеділка по п’ятницю, а вихідні дні, коли всі біля телевізорів – російською.

ШИЗА П’ЯТА. Час. Така математика. З 7.00 до 18.00 – 75%мішаної української і російської + 25% чистої російської. З 18.00 до 22.00 знову 75%мішаної української і російської + 25% чистої російської. З 22.00 до 7.00 – чиста російська. (І ця норма, виявляється, рятує націю)

ШИЗА ШОСТА. Новини. Новин за новим законом повинно бути 75% українською. Отже, канали, такі як 1+1, які ведуть сьогодні свої новини 100% українською – віднині можуть розслабитися і робити 25% новин російською мовою. Бо так «рятівний" закон українців дозволяє.

І це те, що одразу впадає в око. Ага, ще субтитри залишили. Ми вимагали - або український фільм, або дубльований українською, або ніякий. Субтитри геть. Скільки можна ганьбитися з тими недолугими написами на фільмах унизу. На комітеті про це проголосували. Зараз цього немає. Де чортове відео засідання комітету? Десь його можна взяти?

А взагалі, вони всі там чокнулися в тій Верховній Раді. Я не знаю, чи є там нормальні. Бо ті, на кого думав "нормальний», раді цьому закону.
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

З приводу москвинських мереж і сайтів. Лише кілька українських провайдерів виконали вимоги закону. Більшість просто не поспішають виконувати його вимоги. Кілька моїх знайомих відмовились і видалили свої сторінки в "ОК" й "ВК" але більшість або бурчить від невдоволення, або майже без перешкод продовжують користуватись ними. З цієї причини, теза про створення української альтернативи москвинським соцмережам має глузд і логіку.
Доречі, ціни на акції "Яндекс" після прийняття закону помітно знизились. Ось тут, окрім посадовців і бюрократів, свій голос має подати і загал. Дійсно, потрібно відмовлятись від того, що узалежнює
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4301
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 478 разів

Повідомлення smisha »

San-Frankivsko писав:Коментар від Лариси Нітцой на тему закону про квоти на телебаченні:


Але це краще ніж було. Якщо виявиться що це фікція, а не закон, то самий час подати голос діячам культури і іншим зацікавленим.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

smisha писав: Але це краще ніж було. Якщо виявиться що це фікція, а не закон, то самий час подати голос діячам культури і іншим зацікавленим.
діячі культури уже давно висловлюються проти закріплення "де юре" двомовності в Україні....

(були навіть спроби, на щастя невдалі, пропхати закон про двомовну освіту...)

але їхню думку ніхто не враховує....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

я свій обліковий запис з ВК ще в 2009 році видалив (мабуть був під враженням після януковичовиборів). не розумію чому з законом так довго чекали... :?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

Я тоже видалився за як майдан почався
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3063
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 527 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Ще б переконати людей з Viber-a видалитись.....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

San-Frankivsko писав:Ще б переконати людей з Viber-a видалитись.....
а що там з нього видалятись. просто не установлюєш собі і все.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Очищатись від кацапського звичайно добре, але влада не пропонує альтернативи. Все перекладають на плечі волонтерів і добровольців
Відповісти

Повернутись до “Політика”