Підтримка чеченців

місце для спілкування на політичні теми
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Підтримка чеченців

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Главная » Все Новости » Главная новость » Чеченская молодежь в Европе за свободную Ичкерию (ВИДЕО) Чеченская молодежь в Европе за свободную Ичкерию (ВИДЕО)
Друзі, що ви думаєте про це? Можна подивитися на їхній сайт і знайти багато матеріалу написаного самими журналістами сайту. Статистика говорить про те, що їх читають досить активно не зважаючи на велику кількість передруківок.
Що думаєте про таку підтримку?
---
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

в Монреалі є чеченська громада? якщо так - то з ними варто налагодити для початку якісь контакти.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1304
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Насправді, кількість цих противників режиму серед чеченів не є чисельною. Втекло кілька після загибелі Дудаєва, от і шумлять.
Зрештою, ми різні. Менталітет, світогляд, культура, світосприйняття. Єднатись можна хіба-що проти. Та і то, тимасово
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Олесь Вахній, тобто краще ізолювати себе максимально від інших народів? Вони уже програли свою війну і ми її програємо якщо нас не підтримає решта світу.
---
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1304
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Краще спілкуватись з цивілізовними. З тими, хто розуміє і поділяє сповідувані нами вартості. Мусульмани до таких не належать
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Щоб не говорити дурниць можна відкрити вікіпедію і почитати, що станом на 2009 рік в Європі нараховували близько 130 тисяч чеченців- біженців. А Іса Мунаєв помер в Україні воюючи проти рашистів.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1304
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Ти зблизька його бачив? А я вимушений мало не щодня споглядати на цих "ворогів рашизму". Жодного доброго слова підшукати не можу
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Так бачив в монреалі, такі ж як і всі.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1304
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Та не такі. Натура в них підла. Зневажають всих, а себе царями бачуть. І водночас, великі підлабузники
Shamrock
Повідомлень: 303
З нами з: 17 березня 2014, 19:59
Звідки: Crimea -> Vinnytsia -> Kyiv -> Montreal
Подякували: 4 рази

Повідомлення Shamrock »

Олесь Вахній писав:Краще спілкуватись з цивілізовними. З тими, хто розуміє і поділяє сповідувані нами вартості. Мусульмани до таких не належать
А які ви сповідуєте цінності? Ксенофобію, расизм, гомофобію? Тоді вам, напевно, якраз якраз до "таких", нічим ви не краще за рашистів і "нецивілізованих" мусульман, не льстіть собі.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1304
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

До Вашого відому: згадані Вами "рашисти" внесли моє ім`я до списку осіб котрі оголошені у федеральний розшук
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

я не знаю жодного чеченця. але ворог мого ворога

деякі чеченці воюють на боці України (Іса Мунаєв з поплічниками). деякі на боці Росії (кадирівці). для одних це боротьба за Ічкерію, для інших контроль над ситуацією і сите життя (хоч і недовге).
деякі росіяни воюють на боці України в Азові, ввжаючи, що так вони боряться з Путіном.

я знав декількох мусульман. кожен з них цивілізованіший і свідоміший за більшість співвітчизників, яких я знаю.
варто пам"ятати, що цифри, якими ми користуємось - арабські.
також не треба забувати, що до закриття мусульманами "воріт іджтіхаду" в часи середньовіччя мусульматсво в культурному і науковому планах значно випереджало християнство.
ну і відомо, що іудаїзм, християнство і мусульманство це та ж сама релігія. мусульманство офіційно не заперечує ні іудаїзм, ні християнство, ні зороастризм (?).
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1304
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

ozi писав: варто пам"ятати, що цифри, якими ми користуємось - арабські.
(?).
Цифри не арабські а грецькі. Араби в них просто вкрали
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

єдріть-переєдріть... кхм....
Зображення
Не по темі
The Greek numbering system was uniquely based upon their alphabet. The Greek alphabet came from the Phoenicians around 900 B.C. When the Phoenicians invented the alphabet, it contained about 600 symbols. Those symbols took up too much room, so they eventually narrowed it down to 22 symbols. The Greeks borrowed some of the symbols and made up some of their own. But the Greeks were the first people to have separate symbols, or letters, to represent vowel sounds. Our own word "alphabet" comes from the first two letters, or numbers of the Greek alphabet -- "alpha" and "beta." Using the letters of their alphabet enabled them to use these symbols in a more condensed version of their old system, called Attic.
Зображення

запозичень звісно в людській історії багато всяких. але це геть не той випадок
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1304
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Не треба нікого і нікуди єдріть. Азійські й хамітські народи неславляться своєю толерацією. Глузд і логіка іх ніколи не цікавили. Примітивний шовінізм є основою іх світогляду. То длячого ускладнювати собі життя просуванням іх забаганок на власні територіі?
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

ця логіка мені чимось нагадує путінську. закидати іншим фашизм, будучи при цьому таким фашистом, що куди іншим братись...
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Відповісти

Повернутись до “Політика”