Канадское гражданство:как дали так и забрали

місце для спілкування на політичні теми
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

так то воно так. але зараз я говорю більше в контектсі канадської внутрішньої політики, ніж зовнішньої. це консерватори вже два терміни чи ні? і невже ліберали геть не підтримують спротив диктату і фашзиму, що процвітає в Росії?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 805
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Колишній голова лібералів Ігнатьєв, то є кондовий москаль для якого українців не існує, саме за це його в Етобіко прокотили на минулих виборах.
Знаю, що федеральні і провінційні ліберали тіпа різні партії, але те що творять онтарійські леберали, теж не додає голосів федеральним ліберам.
А щодо НДП, то ми ж тільки но з країни де переміг комунізм, так що....
Аватар користувача
badbob
Повідомлень: 170
З нами з: 25 листопада 2014, 23:42

Повідомлення badbob »











Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 805
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

А це точно в цю тему?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Якщо Альберта обрала собі премєра з НДП, то може в них не так і багато спільного з комунізмом. Діяльнітсь Rachel Notley на цій посаді може скоригувати федеральний рейтинг партії по висхідній вгору.
Мені не подобаються ані консерватори, ані ліберали. Трюдо - це мажор, якому влада дісталась в спадок і який немає якихось чітких політичних поглядів. Легалізація маріхуани, це не так вже і багато.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 805
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

https://en.wikipedia.org/wiki/New_Democratic_Party
A foreign policy that emphasizes diplomacy, peacekeeping, and humanitarian aid instead of offensive military action

Мене оце в їхній програмі лякає. Це буде означати відмову від підтримки України.

Плюс утворились злиттям Асоціації профспілок і робітничої партії. Однозначно комуністи. Нє, не хочу.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4307
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 480 разів

Повідомлення smisha »

Vo_Vik писав:https://en.wikipedia.org/wiki/New_Democratic_Party
A foreign policy that emphasizes diplomacy, peacekeeping, and humanitarian aid instead of offensive military action

Мене оце в їхній програмі лякає. Це буде означати відмову від підтримки України.
http://journalmetro.com/actualites/nati ... n-4-temps/

Том Мюлкер відчув твої хвилювання ))
Під час перших теледебатів поточної виборчої кампанії, Том Мюлкер з Нової демократичної партії (Thomas Mulcair, Nouveau Parti démocratique (NPD)) підтвердив свою підтримку Україні проти російської агресії та заявив, що путин є «небезпекою».
Ще в плані міжнародної політики можна відзначити пацифістську позицію партії зелених, голова якої Елізабет Мей (Elizabeth May, Parti vert, PVC) заявила, що своєю участю в боротьбі проти «Ісламської держави» Канада наспраді грає на руку цим терористам.
Чекаю з нетерпінням її заяви щодо «мірніх жітєлєй данбаса»...
Mulcair:
Le chef du NPD a affirmé qu’il serait prêt à envoyer des soldats en mission, mais seulement dans le cadre d’un mandat de l’Organisation des Nations unies. Il a réaffirmé son soutien à l’Ukraine contre «l’agression» de la Russie et a déclaré que le président russe, Vladimir Poutine «est un danger». Il a toutefois promis de révoquer la loi C-51.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 805
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Я от ранком теж новини по дебатах подивився. Чисто теоретично є 2 варіанти, або наводити порядок на проблемних територія, або приймати звідти міліони біжанців. Так що політика ізоляції мені явно не подобається.
Відповісти

Повернутись до “Політика”