Підтримка чеченців 2022

місце для спілкування на політичні теми
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Підтримка чеченців 2022

Повідомлення Alex Diamantopulo »

В продовження теми: Підтримка чеченців
Ці хлопці допомагали нам і воювали на нашій стороні з 2014 року.
З того часу я допомагаю їм тими технологіями до яких маю доступ і знання.
Трохи новин і підтримки від чеченців з початку війни 2022
Безмежно вдячний їм.
war2022_xs58_01.png
war2022_xs58_01.png (25.43 Кіб) Переглянуто 1912 разів
war2022_xs58_02.png
war2022_xs58_02.png (22.3 Кіб) Переглянуто 1912 разів
Слава Україні! Слава Ічкерії!
---
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

ходило по ФБ відеозверння до українців. з проханням не плутати чеченців і кадирівців. Кажуть, що до кадирівців вони ставляться як ми до москалів, важають їх зрадниками.І повністю на стороні українців.
Ще в тому відео говорилося, що кадиривці - трусливі і слабкі духом, зганають в свої угрупування силою, змушують або купляють людській непотріб, готовий воювати.
Чесно кажучі,важко. Це болюче питання. Те саме, про яке скоро теж почнуть говорить - не всі москалі погані.Є серед них і ті, що нам співчувають. Але,якщо чесно,мені зараз по*й іх співчуття. Хай засунуть його собі в дупу. Щось я не бачила формувань добровольців з лайностану які воюють за Україну.
За чеченів знаю. Воювали за нас...
alysa
Повідомлень: 1435
З нами з: 22 вересня 2014, 18:40
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 186 разів

Повідомлення alysa »

Кадиров поскаржився НАТО на бандерівців
:-D :-D :-D
У мене таке враженя,що це театр абсурду...
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Потрібно дивитись на це питання таким же чином як ми дивимось на різницю між українцем і малоросом чи там іншою істотою. Істоти не мають національності, вони просто комусь служать. Кадировці не є чечнцями, бо вони служать кацапам, замість того, щоб боротись за свободу Ічкерії. Багато чеченців зараз вимушено перебувають за кордоном, в Європі, бо залишатись в росії для них небезпечно.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

alysa писав:
07 березня 2022, 14:56
ходило по ФБ відеозверння до українців. з проханням не плутати чеченців і кадирівців. Кажуть, що до кадирівців вони ставляться як ми до москалів, важають їх зрадниками.І повністю на стороні українців.
Ще в тому відео говорилося, що кадиривці - трусливі і слабкі духом, зганають в свої угрупування силою, змушують або купляють людській непотріб, готовий воювати.
Чесно кажучі,важко. Це болюче питання. Те саме, про яке скоро теж почнуть говорить - не всі москалі погані.Є серед них і ті, що нам співчувають. Але,якщо чесно,мені зараз по*й іх співчуття. Хай засунуть його собі в дупу. Щось я не бачила формувань добровольців з лайностану які воюють за Україну.
За чеченів знаю. Воювали за нас...
В батальйоні "Азов" кілька десятків етнічних москвинів, представників правого москвинського руху. Особисто знаю багатьох з них. Ще з 2014-го воюють ( і реально воюють) проти кремлівської хунти. Щодо яеченців... От не бачив я їх у справі. До криміналу причетні, це так, і це попри те що Україна надала їм притулок, але до реальних участей в боях... Не треба видавати бажане за дійсне.
Московія завалила Чечню грошима. Погляньте як розбудували Грозний за останні кілька років. Про руйнацію 1995-го там жодних спогадів. Найбільша в Європі мечеть в Грозному. То навіщо ж їм лаятись з дійною коровою? Навпаки, колишні басаєвці і дудаєвці за Путіна й його режим горою стоять і стоятимуть
Slav
Повідомлень: 104
З нами з: 08 липня 2021, 15:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Slav »

Чому тепер в Чечні є так багато московських холуїв?

Питання: Хто може мені доступно пояснити, з чим це пов'язано, що тепер в Чечні є так багато московських сраколизників на чолі з Кадировим, якщо раніше Чечня була проти московії?

Відповідь: Я поясню. Цікавилась цією темою. Менталітет чеченців має характерну рису. Кожен чоловік-чеченець повинен відчувати себе найкрутішим. Якщо хтось у цьому засумнівається - нанесе йому тяжку образу, якщо він не відчуває цього сам - йому дискомфортно. Це добре видно в їхніх народних звичаях. Наприклад, у деяких кавказьких народів прийнято танцювати лезгінку (хоча від початку вона є сольним танком) всім разом або кількома парами одночасно. В чеченців не так - одночасно завжди танцює лише один чоловік або одна пара, він і вона, решта стоять навколо і хлопають в такт. Потім в коло виходить наступний танцюрист, і так поки не потанцюють усі, хто хоче. Один танцює - решта дивляться. Так усі вони рівні і кожен може проявити себе, пофорсити перед іншими.

Джохар Дудаєв, єдиний генерал чеченського походження, завжди казав: "Кожен чеченець - генерал, чеченців - мільйон, тому я лише мільйон перший!".

Коли чеченці відбивалися від Росії, мільйонний народ проти 140-мільйонного народу, без авіації, без артилерії, майже без бронетехніки - вони відчували себе настільки крутими, що це позбавляло їх страху. Ця війна відповідала їхньому національному менталітету, вони відчували себе безстрашними вовками - берзлой. Була внутрішня кореляція між тим, що вони робили, і як себе відчували.

Потім вони програли війну. Частково через об'єктивну нерівність сил, частково через те, що, маючи три роки умовної самостійності між двома війнами, не впоралися з нею. Не навели порядок. У них була природня і в цілому для 90-х, і, тим більше, для повоєнних часів висока злочинність, і кожен випадок, приміром, викрадення людей заради викупу ставав топ-новиною у тодішніх Скабєєвих. Плюс поприїздили емісари з арабського світу і почали впроваджувати радикальний іслам. Усе це вкупі відвернуло від чеченців представників західного світу. Матеріальна і військова допомога була майже тільки від арабів. Мої побратими з УНА-УНСО, наприклад, воювали за чеченців у Першу чеченську, а в Другу чеченську вже ні, тому що там уже був шаріат і немусульмани, навіть якщо вони готові воювати за тебе, вважалися людьми другого сорту.

Коли почалася Друга війна, ФСБ за участі чеченців, а іноді і без їхньої участі, але від їхнього імені, почала організовувати теракти проти мирного населення, чим остаточно позбавила воюючих чеченців симпатії цивілізованих країн.
(далі буде)

(продовження)
Поступово російські збройні сили витіснили тих чеченців, які відмовилися припинити збройний опір, у гірські ліси. Навіть термін такий з'явився: "Піти в ліси", або "виселитись". Це означало вийти на Джихад проти невірних, перейти на нелегальне становище. Це був шлях в один кінець, туди йшли не за перемогою, а для того, аби померти за віру і потрапити в рай.

І скільки б не працювала пропаганда, як би не закликала продовжувати боротьбу - а бути гнаним і переслідуваним менталітету чеченця вкрай невластиво.

Одночасно, весь цей час - а часу пройшло багато (Перша чеченська почалася у 1994, останніх бойовиків в лісах добивали вже десь році в 2012-2013) - настільки багато, що виросло нове покоління молодих чеченців - працювала російська пропаганда. Вона нав'язувала цим юнакам наступну картину світу: злі міжнародні терористи напали на Чечню і хотіли її завоювати, насадити неправильний іслам. Їм вдалося тимчасово задурити голови навіть деяким порядним людям. Але славні хоробрі чеченці, найкращі воїни в світі, швидко в усьому розібралися і спільно зі старшими братами росіянами їх перемогли, і тепер в їхній республіці мир і процвітання.

(Насправді, як ми розуміємо, росіяни так і не змогли перемогти чеченців у відкритому бою і купили одну з місцевих еліт (клан Кадирових). Вгатили в неї чи не половину російського бюджету і продовжують це робити досі).

Молодий чеченець, який вірить в цю пропаганду, продовжує прагнути "крутизни". А "круто" тепер, в його розумінні - бути в охороні Кадирова. Мати пістолет (бо в інших пістолета немає) і владу над іншими. А зараз ще навіть можна довести свою "крутизну" у справжньому бою проти "нацистів", "ворогів Чечні і Росії". Ну, й пограбувати трохи, чого гріха таїти. Звісно, далеко не кожен чеченець схильний до грабунку, більшість в наші дні хочуть чесно працювати, але ж набігова економіка у них превалювала століттями, від цього теж нікуди не дінешся.

Ті ж молоді чеченці, які виросли в Європі в сім'ях вимушених емігрантів, отримали зовсім інше виховання. Це так звані ічкерійці, прихильники дудаєвської Ічкерії. Якщо Росія розвалиться, вони повернуться додому і спробують її побудувати. Поки нема такої можливості, вони воюють за нас.

Джерело: коментарі Олени Білозерської у фейсбуці Олени Білозерської у пості "Щодо кадрових перестановок у вищому військовому керівництві росії" за 13 січня 2023 року.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Не раз Білозерську на помилках ловив. А їй як і чеченцям, слави хочеться
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

повністю згідний із твердженням:
не плутати чеченців і кадирівців. Кажуть, що до кадирівців вони ставляться як ми до москалів, важають їх зрадниками.І повністю на стороні українців.
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

San-Frankivsko писав:
15 січня 2024, 21:29
повністю згідний із твердженням:
Аби погоджуватися чи не погоджуватися, треба їх бачити зблизька. Роблю висновки від вражень безпосереднього спілкування. Злодійський це народ. Підлий, нещирий, віроломний, злодійкуватий, шовіністичний, аморальний.
Ну, хочеться комусь безпосередньо переконатися, будь ласка. Щоправда, не раджу. І боляче і дорого може обійтися
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

У боротьбі з пацаками потрібно використовувати всі можливі засоби… якщо чеченці готові вбивати кадирівців, то вони наші союзники…
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Slav
Повідомлень: 104
З нами з: 08 липня 2021, 15:48
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 25 разів

Повідомлення Slav »

В боротьбі з російськими нацистами можна і треба використовувати навіть дідька лисого.

Я трохи знав одного чеченця ще коли я служив в русской армии. Закаргиев його звали. Нічого поганого про нього сказати не можу. Правда один раз він вдарив одного хлопця в лице за те, що той його ображав.

Погане враження на мене справили вірмени. Наглий та агресивний народ. Нагліший навіть від росіян. Правда я також вважаю, що не можна узагальнювати на всіх. Це стосується до будь-якого народу. Я бачив двох вірменів, які видалися мені порядними людьми.

Взагалі нічого поганого не можу сказати про азербайджанців.

Я не говорю за ті випадки, коли хтось сам до них лізе і провокує конфлікти. Я говорю саме за ті випадки, коли вони перші це роблять.
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

У мене є знайомий вірмен. Боїться турків і азербайжанців. Каже, що його народ вирізали мільйонами. Коли питаю за що - каже що за релігію, бо вони православні між мусульманами.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

mialgri писав:
19 січня 2024, 11:06
У мене є знайомий вірмен. Боїться турків і азербайжанців. Каже, що його народ вирізали мільйонами. Коли питаю за що - каже що за релігію, бо вони православні між мусульманами.
Так і було.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Нехочу в інтернеті комусь щось доказувати, але вірмени не православні.
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

o_O він пишається що дуже давня православна церква. Не треба доказувати - можна аргументи?
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

mialgri писав:
24 січня 2024, 18:20
o_O він пишається що дуже давня православна церква. Не треба доказувати - можна аргументи?
вірменська церква пішла своїм окремим шляхом рочків іще за 500 до "великої схизми", коли християнство розділилось на католиків і православних... вони не підпорядковуються ні папі, ні вселенському патріарху... 8-)
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Політика”