Нова етика?... чи новий екстремізм?...

місце для спілкування на політичні теми
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Ну які?
Я не кажу я підтримую забирання дітей в батьків. Абсолютно ні. Мені просто цікаво, які дії ви очікуєте наприклад від умовних 20 монахинь, яким дали в управління барак посеред Саскачевану і сотню дітей.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Наприклад, діти помирали від голоду. Або їх забивали до смерті. Або викидали на вулицю, щоб ті замерзли до смерті.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Чи документували монахині причини смерті дітей? Можна це знайти в архівах?
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

smisha писав:
05 липня 2021, 15:51
Наприклад, діти помирали від голоду. Або їх забивали до смерті. Або викидали на вулицю, щоб ті замерзли до смерті.
І таким припущенням є хоч одне підтвердження чи свідчення? Такого навіть самі індіанці не розказують.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

smisha писав:
05 липня 2021, 15:57
Чи документували монахині причини смерті дітей? Можна це знайти в архівах?
https://www.ctvnews.ca/mobile/canada/pr ... -1.1751450
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Vo_Vik писав:
05 липня 2021, 16:01
smisha писав:
05 липня 2021, 15:51
Наприклад, діти помирали від голоду. Або їх забивали до смерті. Або викидали на вулицю, щоб ті замерзли до смерті.
І таким припущенням є хоч одне підтвердження чи свідчення? Такого навіть самі індіанці не розказують.
Зворотньому підтвердження також немає. Є тільки тіла дітей.
Vo_Vik писав:
05 липня 2021, 16:10
smisha писав:
05 липня 2021, 15:57
Чи документували монахині причини смерті дітей? Можна це знайти в архівах?
https://www.ctvnews.ca/mobile/canada/pr ... -1.1751450
Я не знайшов, щоб там згадували причину смерті. Йдеться про констатацію смерті. Іноді навіть без згадки імені.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Документальні історії можна знайти тут

https://legacyofhope.ca/wherearethechildren/stories/
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

smisha писав:
05 липня 2021, 18:15
Документальні історії можна знайти тут

https://legacyofhope.ca/wherearethechildren/stories/
Ну а можна пряме посилання на власне ті жахи, про які ти писав. Там години і години відео. Я відкрив і там розказують, як класно було вчитись кататись на ковзанах.
Я вважаю, що забирання дітей в батьків є жахливий злочин, який на рівні наслідків для дитини співрозмірний з вбивством чи сексуальним насильством. Але це робили не в резиденських школах, але перед тим і це робив уряд. І зараз продовжує робити, якщо вважає що наприклад релігійні погляди батьків не співпадають з політикою уряду у питанні гендеру.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Уряд забирав дітей в батьків і віддавав церкві, яка вбивала цих дітей як духовно, так і фізично. Це два співучасники, в одинаковій мірі відповідальні за злочин.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

От як ти думаєш, що буде, якщо ти зараз забереш дитину зі школи і поїдеш з нею жити в провінційний парк в палатці на пару років, де будеш її вчити знаходити їжу в природі? Через скільки днів після початку школи в тебе заберуть батьківські права?
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

smisha писав:
05 липня 2021, 20:49
Уряд забирав дітей в батьків і віддавав церкві, яка вбивала цих дітей як духовно, так і фізично. Це два співучасники, в одинаковій мірі відповідальні за злочин.
Я вас не переконаю, бо церква відьом палила і організовувала хрестові походи. Так що можете прийти і попробувати забрати в мене моїх 5 доларів за це.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Ок. Зібрались в тих жіночих монастирях одні психопатки метою життя яких були вбивства дітей. Скажіть мені, яким чином тих 150 000 вижили, які таки закінчили ті школи.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Я вибачась, може я на емоціях, щось не то наговорив чи наговорю. І на щастя мав можливість почитати і подивитись/послухати за цих пару днів достатньо адекватних представників корінних народів. Але обливання фарбою і накладання купки перед дверима церкви, яку я відвідував минулої неділі, багато кратно підсилило моє почуття вини.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Давайте за порядком.
Відео, яке ви наводили як приклад щасливого дитинства в пансіонатах, де дівчинку навчили кататись на роликах, то жіночка власне нічого про ту школу "не пам'ятає". Що там робила, що вчила... В неї там були брати/сестри, але їм не дозволяли спілкуватись. Потім вона підсіла на алкоголь і наркотики. Говорить, що Бог навчив її прощати, і вона хоче, щоб інші випускники шкіл також навчились прощати. Я так собі думаю, хіба потрібно прощати за те, що тебе навчили "кататись на роликах"?
Загалом після кількох відео склалось враження, ніби над людьми проводили експеримент. Ніхто не міг сказати, чому їх навчали в "школах". Єдине, з них вибили їхню мову і культуру, після повернення додому, вони не могли спілкуватись з рідними, бо спілкувались різними мовами. Багато хто підсідав на алкоголь і наркотики. За розмови на рідній мові били, є свідчення сексуального насильства. Все що може дати церква, напевно.
Я думаю що так, церква є місцем куди йде певний відсоток психопатів. Але церква стоїть за своїх до кінця.
Облили фарбою vs відбирали і вбивали дітей, здається, фарба то дитячі забавки.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Vo_Vik писав:
05 липня 2021, 20:50
От як ти думаєш, що буде, якщо ти зараз забереш дитину зі школи і поїдеш з нею жити в провінційний парк в палатці на пару років, де будеш її вчити знаходити їжу в природі? Через скільки днів після початку школи в тебе заберуть батьківські права?
Ти все ще думаєш, що автохтони живуть в палатках і знімають скальпи?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

San-Frankivsko писав:
04 липня 2021, 21:44
Українська асоціація громадянських свобод у Канаді ( www.uccla.ca ) засуджує нещодавній вандалізм двох українських католицьких церков Канади і хоче, щоб ці інциденти розслідували як злочини ненависті.
Дуже дивна позиція, як на мене. Проте церковно-послідовна. Я б очікував більшого розуміння і більш зважених коментарів з боку будь-якої церкви. Але це якийсь середньовічний треш. "Злочин ненависті", та йдіть і спробуйте знайти спільну мову, замість цього вони самі себе протиставляють частині скспільства, сере якого вони живуть.
Відповісти

Повернутись до “Політика”