Нова етика?... чи новий екстремізм?...

місце для спілкування на політичні теми
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

smisha писав:
28 липня 2021, 21:39
Vo_Vik писав:
28 липня 2021, 21:29
... тільки в білих католиків, бо вони такі ні риба ні м'ясо, якраз для такого підходять. І якраз гроші мають, щоб поділитись.
Ціеаво, в скільки білі католики оцінюють життя дитини?
Католики кажуть, що життя дитини безцінне, ліберали і Трудо, що "мама" може сказати, моя фігура важливіша.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Католики кажуть одне, але роблять інше. Блюзнірство, як на мене. Навіть коли злочини набули публічності, білі католики роблять вигляд, ніби нічого не сталось. Хіба то наші діти закопані в землю? - кажуть католики.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1304
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Перепрошую що вимушений подавати посилання де озвучують мовою окупантів. Але в данім випадку йдеться про факти. Протестант (доречі, з наших, з окацаплених) обурюється нападами на католицькі церкви
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1304
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

smisha писав:
29 липня 2021, 09:23
Католики кажуть одне, але роблять інше. Блюзнірство, як на мене. Навіть коли злочини набули публічності, білі католики роблять вигляд, ніби нічого не сталось. Хіба то наші діти закопані в землю? - кажуть католики.
Де й коли та хто таке казали?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Vo_Vik писав:
28 липня 2021, 22:02
Учні помирали від того, що їх вчили на уроках чи від умов проживання?
По- перше, дітьми займалась виключно церква. Уряд дав їм будівлі, але церква рощпоряджалась цим на свій розсуд. По-друге, дітей нічому не вчили. З них вибивали їхню самоідентичність, залишаючи після цього моральними каліками. Вибивали в прямому значенні цього слова - фізично били, морально знищували, використовували в сексуальних забавах. Але останнє не є новиною, католицькі священники цим відомі вже давно.
З тих свідчень, що я прочитав, ніхто не сказав, що їх навчили чомусь, щоб допомогло їм, наприклад, заробляти гроші. Всі закінчували пияцтвом, забували рідну мову, коли могли повернутись додому, то були не в змозі спілкуватись з батьками, бо просто не розуміли один одного.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Олесь Вахній писав:
29 липня 2021, 09:28
smisha писав:
29 липня 2021, 09:23
Католики кажуть одне, але роблять інше. Блюзнірство, як на мене. Навіть коли злочини набули публічності, білі католики роблять вигляд, ніби нічого не сталось. Хіба то наші діти закопані в землю? - кажуть католики.
Де й коли та хто таке казали?
Це в контексті нашої бесіди на форумі. Католики заперечують причетність церкви і якось не дуже переживають що тисячі дітей померли в церковних пансіонатах, а про їх загибель батьків ніколи не повідомляли.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1304
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

smisha писав:
29 липня 2021, 09:34
Це в контексті нашої бесіди на форумі. Католики заперечують причетність церкви і якось не дуже переживають що тисячі дітей померли в церковних пансіонатах, а про їх загибель батьків ніколи не повідомляли.
Здається мені, в данім випадку є банальне упередження до католицизму. Хочеш, лишайся з ним. Але пам'ятай, не ти ж перший. Савєти греко-католицьку церкву нищили і забороняли. Століттям раніше москвинський царат зачищав Центральну Україну від католиків. Минув час, і церква вийшла з підпілля маючи семінарії, майже сотню священників, кілька монаших орденів. Аналогічно приреченими є й нинішні напади на церкви в Канаді. Зрозуміло що за ними стоять не автохтони а лівацько-атеїстичні середовища. Не вони перші, але дуже хочеться аби на них цей матеріялістичний рух скінчився
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Ще раз. Католики не заперечують смерті дітей, заперечують відповідальність католицької церкви.
Уряд забирав дітей в батьків, що є злочином зі сторони уряду. Уряд брав на себе зобов'язання забезпечення проживання цих дітей в резиденських школах, і не виконував цих зобов'язань. Від само початку християнство мало доктрину, що воно повинно поширюватись серед усіх народів мовами цих народів, і коли в католицьких школах вчать англійською чи французькою, це не тому, що так хоче церква, а така вимога уряду Канади. Окремі представники церкви є найняті урядом Канади і виконують роботу, параметри якої задані урядом Канади. До чого тут церква? Так католиків можна звинувачувати в браці співчуття, але з тим самим успіхом можна згадувати про брак співчуття до жертв голокосту, голодомору чи геноциду в Руанді. Я думаю, що за брак емпатії ми швидше всього таки будем відповідати, але явно не так як собі це уявляє Трудо і решта лібералів.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Знову ж таки, доктрина одна, а на практиці - побої, знущання, сексуальне насилля і " ми ні при чому". Ти можеш мені показати нормативні документи уряду, де вказано, що ченці чи монашки мають бити та знущатися над дітьми?
Щодо Руанди, то більш доречним було б порівняння з рівнем емпатії верхівки рейхстагу до трагедії голокосту. Справа не у відсутності емпатії чи співчутті тисячам загиблих дітей та іншим тисячам, що залишились морально скаліченими, а справа у відсутності покарання за злочини. Якби не було Нюрнберзького трибуналу, то голокост був би "непідтвердженою легендою".
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Олесь Вахній писав:
29 липня 2021, 09:59
smisha писав:
29 липня 2021, 09:34
Це в контексті нашої бесіди на форумі. Католики заперечують причетність церкви і якось не дуже переживають що тисячі дітей померли в церковних пансіонатах, а про їх загибель батьків ніколи не повідомляли.
Здається мені, в данім випадку є банальне упередження до католицизму. Хочеш, лишайся з ним. Але пам'ятай, не ти ж перший. Савєти греко-католицьку церкву нищили і забороняли. Століттям раніше москвинський царат зачищав Центральну Україну від католиків. Минув час, і церква вийшла з підпілля маючи семінарії, майже сотню священників, кілька монаших орденів. Аналогічно приреченими є й нинішні напади на церкви в Канаді. Зрозуміло що за ними стоять не автохтони а лівацько-атеїстичні середовища. Не вони перші, але дуже хочеться аби на них цей матеріялістичний рух скінчився
Справа не в нападах на церкву, а у відповідальності будьякого суб'єкту ща вчинені злочини. І поки ця відповідальність не буде публічною, доти буде вершитись ручне правосуддя. Я не заперечую розкручування цієї історії зацікавленими силами задля політичного виграшу, але це тільки наслідки за скоєний злочин.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

smisha писав:
29 липня 2021, 11:21
Знову ж таки, доктрина одна, а на практиці - побої, знущання, сексуальне насилля і " ми ні при чому". Ти можеш мені показати нормативні документи уряду, де вказано, що ченці чи монашки мають бити та знущатися над дітьми?
Щодо Руанди, то більш доречним було б порівняння з рівнем емпатії верхівки рейхстагу до трагедії голокосту. Справа не у відсутності емпатії чи співчутті тисячам загиблих дітей та іншим тисячам, що залишились морально скаліченими, а справа у відсутності покарання за злочини. Якби не було Нюрнберзького трибуналу, то голокост був би "непідтвердженою легендою".
Ок. Я за. Хай буде суд. Мені як члену злочинної організації десь років 15 таборів мали би дати.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1304
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

smisha писав:
29 липня 2021, 11:21
Знову ж таки, доктрина одна, а на практиці - побої, знущання, сексуальне насилля і " ми ні при чому". Ти можеш мені показати нормативні документи уряду, де вказано, що ченці чи монашки мають бити та знущатися над дітьми?
Це загальні слова. Є конкретика? Кого конкретно згвалтували? Кого конкретно побили? Кого мило змушували їсти за вживання рідної мови? Є конкретні скарги (я поки-що не питаю про судові розгляди) чи все це лише загальні звинувачення?
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Vo_Vik писав:
29 липня 2021, 16:15
Ок. Я за. Хай буде суд. Мені як члену злочинної організації десь років 15 таборів мали би дати.
Я так вважаю,що ми всі б отримали "вишака" за сов'єтьскими законами . Розповсюдження ідей українського національного... Але хай їм грець.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Vo_Vik писав:
29 липня 2021, 16:15
Ок. Я за. Хай буде суд. Мені як члену злочинної організації десь років 15 таборів мали би дати.
Визнання провини - перший крок до каяття.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Олесь Вахній писав:
29 липня 2021, 17:08
smisha писав:
29 липня 2021, 11:21
Знову ж таки, доктрина одна, а на практиці - побої, знущання, сексуальне насилля і " ми ні при чому". Ти можеш мені показати нормативні документи уряду, де вказано, що ченці чи монашки мають бити та знущатися над дітьми?
Це загальні слова. Є конкретика? Кого конкретно згвалтували? Кого конкретно побили? Кого мило змушували їсти за вживання рідної мови? Є конкретні скарги (я поки-що не питаю про судові розгляди) чи все це лише загальні звинувачення?
Звичайно Олесь, є конкретика. Є свідчення тих, хто пройшов через цю каторгу. Є могили із похованими дітьми на землях, що управлялись католицькою церквою.
Ось тут можете почитати, коли буде вільний час:

https://legacyofhope.ca/wherearethechildren/stories/

Names of 2,800 children who died in residential schools documented in registry:
https://www.theglobeandmail.com/politic ... mented-in/
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

smisha писав:
29 липня 2021, 20:04
Vo_Vik писав:
29 липня 2021, 16:15
Ок. Я за. Хай буде суд. Мені як члену злочинної організації десь років 15 таборів мали би дати.
Визнання провини - перший крок до каяття.
О за не розкаяння ще з 5 накинуть.
Відповісти

Повернутись до “Політика”