Патріоти Квебеку ватники?

місце для спілкування на політичні теми
Аватар користувача
Kos
Повідомлень: 126
З нами з: 08 квітня 2021, 15:27
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення Kos »

Alex Diamantopulo писав:
01 червня 2021, 00:08
А ви спробуйте запитайте у місцевих франкофонів що вони думають про відділення Криму чи відділення Донбасу і про захист своєї мови. Тільки питання треба ставити саме так "про відділення" а не "про окупацію" ;)
Ну, спілкуюся регулярно з двома сусідами, літні кебекуа за 60. Обидва проти відділення Квебеку, у одного на хаті цілодобово висить прапор Канади від першого дня як він купив цю хату. (Від знайомих молодших кебекуа теж жодного разу не чув навіть заїкання). путіна ставлять в ряд з Леніном і Сталіном. Війну називаю війною. Окупацію Донбасу і Криму називають окупацією. Співчувають Україні та українцям, при чому я ніколи сам не починав бесіду на цю тему.

І чому , власне, я маю ставити питання так, як хочеться вам? і х@йлу. Щоб вивести дії агресора-окупанта з орбіти? Бо яке це в біса «відділення»,якщо це - результат суто багаторічної спецоперації, збройної агресії, війни, анексії та окупації московитами?

Ваша проблема в тому, що посилення позицій французької ви намагаєтеся зробити причиною сепаратизму, а саму тему сепаратизму, реальної загрози якого просто немає, використовуєте як лякалку. Як кацапи стосовно української(чи іншої мови). А причинами сепаратизму була дискримінація кебекуа англофонами, упослідження французької та нав‘язування англійської. Тобто те, за що тягнуть адепти змосковщення англофікації
Вкладення
58B8C02B-52EA-4070-BE32-B8FE16EEFC7D.jpeg
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Vo_Vik писав:
01 червня 2021, 01:35
Алекс, а те саме питання про УРСР і Союз в 90му році? Проблема Криму і Домбабве не в тому що вони зробили, а як.
Ні, не те саме питання. Зовсім :P
- Україна була окупаваною Росією. УРСР - російьска окупація а не добровільний вступ до союзу. Квебек був колонією яку віддали іншій колонії.
- Якщо всі так люблять тут історію - не забувайте що Українці і "Руські" розвивалися в різні періоди,
Квебек і Канада ж уторвлювались в значно стисліші терміни, різними ресурсами.
- На території Канади уже давно не ведуться бойові дії між Брианією та Францією, Росія ж повторює одне і те саме з покон віків.

Зробили з Кримом і Домбабве так я зробили, тому що Росії вони не потрібні самі по собі. Росії потрібна вся Україна.

Kos, гарна історія, я таких теж знаю. Правда вони дуже косо дивляться на bill 96 і прекрасно володіють англйською. Саме таким я бачу Квебек.
У мене одна проблема - прийняття Квбеком антиконституційних законів і вплив на всю Канаду. Якби вони цього не робили то мене б це не турбувало. Якщо вони бажають продовжувати в тому ж дусі то я б підтримував відокремлення Квебеку з метою припинення впливу Квебеку на всю Канаду. Я б також підтримав дії по ув'язненню тих квебекських політиків (і/або введення військ як це недавно було) які підливають масло у вогонь. Але такий розвиток подій є нереальним з тією кількістю про-квебекьских політиків з федеральним впливом. Тому від'єднання виглядає більш реалістичним. І з Україною тут параллель ніяк не провести - умови і причини зовсім різні.

Вам здається що я створюю проблему сепаратизму з мовного питання в Квебеку бо дивититесь на мої слова через призму порівння з Україною і історію України.
Насправді проблема не тільки в мові, але і в інших питаннях. В тому чисі фінансові і навіть добралися до релігійних питань в Канаді.

Замість того щоб звинувачувати мене в створенні проблем які створюють квебекці, запитайте себе (чи гугл) чому в Квебек ввели Канадські війська і чим займалися FLQ. Це все було зовсім недавно по історичних мірках. Ті люди і досі живі і їх діти роблять свою справу в нашій часи в Канаді і в Квебеку.
З ваших слів как, FLQ і все інше з тієї ж бочки - теж не праві. Парадокс в тому, що наразі ви в більшій мірі на їх стороні.
Що говорить мені про сильний вплив квебекської пропаганди.
---
Аватар користувача
Kos
Повідомлень: 126
З нами з: 08 квітня 2021, 15:27
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення Kos »

Alex Diamantopulo писав:
01 червня 2021, 13:44
Проблема у тому, що ви чомусь не сприймаєте французьку у Квебеці ) змиріться - і проблема зникне.
Так що таке «вплив Квебека на всю Канаду»? Я вже питав, а ви, здається , не помітили
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Проблема в тому, що ви чомусь не сприймаєте можливість співіснування двох мов в Квебеці.
Миритися... ну може це комусь і підходить, але я не з тих хто буде миритися з дурократією.
Ваше питання я помітив і навіть відповів, можу скопіювати частини з різних законів які проштовхує квебек.
Просто треба уважно читати ;)
Навіть якщо закон діє тільки на території Квебека, це всерівно впливає на всю Канаду оскільки Квебек наразі є частиною Канади.

Одже, я написав конкретно про релігію, а точніше, про заборону на релігійні символи: bill 21 (антиконституційний закон).
Bill 96, теж антиконституційний, проштовхується через "notwithstanding clause" як поправка до 101. Це призведе до того, що англомовні громадяни з інших провінцій матимуть проблеми з працевлаштуванням і життям загалом в Квебеці. 21 призводить до подібних проблем. Саме тому інші провінці намагалися боротися проти 21. Це не вплив? Якщо це не вплив то звідки реакція?
Bill 101 ще один колосальний вплив. Хоча я я загалом і не проти 101, але я категорично не погоджуюсь з кількома пунктами які тепер призвели до 21 і 96.
Мені до юриста так же далеко як і Вам до архітектора баз даних, але якщо дуже хочеться то можу пошукати ще що вони там понаписували і що повпливало на всю Канаду.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Alex Diamantopulo писав:
01 червня 2021, 16:18
Проблема в тому, що ви чомусь не сприймаєте можливість співіснування двох мов в Квебеці.
Це смішно чути з твого боку. Можу наставити смайликів на повну сторінку.... :-D
Аватар користувача
Kos
Повідомлень: 126
З нами з: 08 квітня 2021, 15:27
Дякував (ла): 48 разів
Подякували: 43 рази

Повідомлення Kos »

Перепрошую! не помітив серед куп ваших літер через таку дрібну причину :oops:
Alex Diamantopulo писав:
01 червня 2021, 16:18
я радий що я не почав вчити французьку коли приїхав.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Alex Diamantopulo писав:
01 червня 2021, 16:18
Це призведе до того, що англомовні громадяни з інших провінцій матимуть проблеми з працевлаштуванням і життям загалом в Квебеці.
А можна детальніше, як саме цей закон буде перешкоджати наприклад мешканцям Альберти працювати в Квебеку?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha писав:
01 червня 2021, 16:53
Alex Diamantopulo писав:
01 червня 2021, 16:18
Це призведе до того, що англомовні громадяни з інших провінцій матимуть проблеми з працевлаштуванням і життям загалом в Квебеці.
А можна детальніше, як саме цей закон буде перешкоджати наприклад мешканцям Альберти працювати в Квебеку?
Так само як Квебекцям буде важко влаштуватися в інших провінціях, уже пояснили в сусідній темі.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Чому - важко? В чому причина? Чому індусам і китайцям із посередньою англійською і жахливим акцентом - легко, а квебекцям - важко?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Поганий приклад, індуси добре вчать ангілйську мову :)
Акцент не так важливий як розуміння і досвід роботи на ангілйській мові (термінологія і так далі).
Якщо в Квебеку будуть навчати тільки на французкьій то... буде важко працювати з англійським інтерфейсом і англійською термінологією.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Повна фігня. Не всі імігранти з якими я тут працював володіли англійською в повній мірі. Мова якою вони здобували освіту не є чинником, за яким їх обирали в компанію. Я, як приклад, не маю англофонної освіти, але не відчуваю якихось проблем з англійським інтерфейсом. То чому ти думаєш, що франкофони - гірші за тебе, чи за мене?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Не гірші і не всі, я такого не казав ніколи в житті. Просто є вперті "патріоти" неуки.
Ну і ти ж не в Онтаріо працюєш... До чого це порівняння.
Зараз підчищаю Active Direcotory одного клієнта і бачу та групи/юзери: HumanRessources :facepalm:
Contrôleurs domaine :facepalm: :facepalm: :facepalm:
erreurs-d'édition замість edi-errors.
Все це створило граблі в Splunk & ELK.
От це повна фігня ;)
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Я повинен працювати в Онтаріо?
Те що ти описуєш, це проблеми конфігурації згаданих утиліт, якщо ваша компанія їх підтримує, то це ваші недопрацювання, халатність. Чи може ти мені покажеш, що в документації до splunk чи elk написано, що вони не підтримують французьку мову?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

В попередньому продукті де я працював, ми виходили на китайський ринок, з повною локалізацією, elk та інші утиліти працювали без боїв, бо були відповідно зконфігуровані. То ж напевно пробоема в непрофесіоналізмі, який прикривають правом дискримінувати франкофонів.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Краще поясни чому C# чи SQL queries не підтримують команди/синтаксис на французькій мові. Ну і всі інші мови програмування теж...
Ніхто не буде писати фільтри чи скрипти для Splunk і ELK на різних мовах. Це не тільки помножить роботу, але й збільшить використання простороу/ресурсів.
Ти часом не хочеш відкрити десь петицію наприклад до Embarcadero щоб ті заставили працювати компілятор на французькій мові?
Найбільше що мене дивує це порівняння західної культури і мови з росією. Фантастика :) Давайте банити англійську всюди бо вони казли і взагалі ватники!
smisha писав:
02 червня 2021, 08:39
В попередньому продукті де я працював, ми виходили на китайський ринок, з повною локалізацією, elk та інші утиліти працювали без боїв, бо були відповідно зконфігуровані. То ж напевно пробоема в непрофесіоналізмі, який прикривають правом дискримінувати франкофонів.
І що, перемінні, фільтри на якій мові були? А на російський ринок не думали виходити? :-D
в ELK and, or, not оператори викорстовували? Чи користувалися 和, 或者, 不是? :-D
В решті решт я б погодився що це все нормально.
Але ж знову нагадаю, я проти зміни запропонованої в 96. А ти мені про Китай де давно уже все під комуністичним замком.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Якщо DB підтримує UTF-8, то все інше - технічні деталі.
Ти хочеш сказати що це не працює?

Код: Виділити все

select * from mytable where mycolumn like '%fenêtr%';
Відповісти

Повернутись до “Політика”