Українська колонія в Канаді.

місце для спілкування на політичні теми
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Українська колонія в Канаді.

Повідомлення Vo_Vik »

Народ чесно. Всі ці "старі" українські організації в Канаді зберігають українськість на одне покоління. На тому все. Якщо нема середовища, то наступне покоління сприймає їх як можливіть дешево знайти котедж на літо.

Я фактично готовий купляти ділянку на PEI і пробувати створити там повноцінну українську колонію. Чого PEI, бо якщо набереться принаймі з 1000 колоністів, то вже можна буде впливати на політику провінційного уряду стосовно шкіл і тд.

Але як то кажуть один в полі не воїн. Ще є бажаючі чи то я один такий ідіот?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Я не хочу працювати на картопляній фермі на ОПЕ. В Канаваке живе більше тисячі автохтонів, хіба вони впливають якось на освітню політику в Квебеку?
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

“PEI”... “ОПЕ»...

ви про що?....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Prince Edward Island - Острів Принця Едворда - l'Île du Prince Eduard
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

А ти в квебеку на фермі працюєш? Як на мене будучи програмістом можна працювати всюди де є інтернет. А на рахунок індіанів. Питання не в абсолютних цифрах, а відносних. 1000 виборців в Квебеку - це нічого. 1000 виборців в PEI - це депутат місцевого парламенту.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Vo_Vik писав:Я фактично готовий купляти ділянку на PEI і пробувати створити там повноцінну українську колонію. Чого PEI, бо якщо набереться принаймі з 1000 колоністів, то вже можна буде впливати на політику провінційного уряду стосовно шкіл і тд.
Кілька запитань:

- Для чого впливати на політику уряду щодо шкіл? Ви незгодні з освітньої програмою?
Є українськи суботні школи, є державні школи, а також є приватні школи. Ви хочете створити саме українську школу, яка б отримала акредетацію на кшталт того, як це роблять деякі діаспори?

- ДІлянка землі - це тільки ділянка землі. Водопосточання, каналізація, харчування, електрика, медецина, дит. садочки, розваги, тощо - якщо звернутися до відомої SimCity- треба залучити багато добровольців. Може помиляюсь, але в останній раз колонізація земель відбувалася у "сов'єтах" ("целіна" - комсомольскі загони) та в Ізраїлі (формування держави Ізраїль - кібуци)

- Щоб створити колонію, тре мати хоча б кілька сотень добровольців. Навіть для початку колонізації Квебеку, потрібен був значний людський ресурс: Королівські дочки

Погоджуюсь з вами, що програміст має мати комфортні умови праці та файний інтернет + телефонний зв'язок + електрика має бути стабільною та доступною. Можна відїхати 100 км від Монтреалю, де мерії маленьких міст надають додаткову підтримку стартапам (дешева оренда житла, приміщень, допомога в старті, тощо для та тех. компаній)? Створіть кілька сотень робочих місць та будете мати потрібний вам вплив для заохочення позитивних змін.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

А як без королівських дівчат? )) А то зранку до ночі тільки картопля та інтернет... Вже через місяць тисяча поселенців зменшиться наполовину...
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Ок, вас все влаштовує там де ви є. Не спорю, не так вже і погано. Але я шукаю таких, в кого така ж голка в сраці як і в мене.

Чого PEI, бо як показує практика маючи навіть 16% українців, як наприклад в Манітобі, неможливо зберігати мову. Значить треба створювати на якісь території більшість. Через розмір PEI там найшвидше це зробити.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Що за королівські дівчата?
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Vo_Vik писав:Що за королівські дівчата?
В тому дописі є посилання - Королівські дочки
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

А ну то я якраз шукаю добровольців. Маючи якусь корпорацію там можна почати робити дівчатам з України джоб офери по атлантичній програмі.
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

Vo_Vik писав:А ну то я якраз шукаю добровольців. Маючи якусь корпорацію там можна почати робити дівчатам з України джоб офери по атлантичній програмі.
Цікаво дізнатися, згідно ваших бізнес-планів, який бізнес напрямок "якоїсь корпорації", що їй конче необхідні іммігранти саме з України?
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Які там пріоритетні спеціальності про атлантичних програмах? Всі ноки 0, A, B. На острові я так бачив університетів нема, так що щось, що потребує мастер дегрі я думаю підійде. Місцевих кандидатів не мало би бути.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Vo_Vik писав:Народ чесно. Всі ці "старі" українські організації в Канаді зберігають українськість на одне покоління. На тому все. Якщо нема середовища, то наступне покоління сприймає їх як можливіть дешево знайти котедж на літо.

Я фактично готовий купляти ділянку на PEI і пробувати створити там повноцінну українську колонію. Чого PEI, бо якщо набереться принаймі з 1000 колоністів, то вже можна буде впливати на політику провінційного уряду стосовно шкіл і тд.

Але як то кажуть один в полі не воїн. Ще є бажаючі чи то я один такий ідіот?
Навіщо їхати до Канади щоб створювати "повноцінну українську колонію". Повертайтеся в Україну, там вже все створено...
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Vo_Vik писав:Які там пріоритетні спеціальності про атлантичних програмах? Всі ноки 0, A, B. На острові я так бачив університетів нема, так що щось, що потребує мастер дегрі я думаю підійде. Місцевих кандидатів не мало би бути.
Ти думаєш що магістр з України захоче все життя провести на острові засадженому картоплею? І яке в дітей буде майбутнє?
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Orlyk писав:
Vo_Vik писав:Народ чесно. Всі ці "старі" українські організації в Канаді зберігають українськість на одне покоління. На тому все. Якщо нема середовища, то наступне покоління сприймає їх як можливіть дешево знайти котедж на літо.

Я фактично готовий купляти ділянку на PEI і пробувати створити там повноцінну українську колонію. Чого PEI, бо якщо набереться принаймі з 1000 колоністів, то вже можна буде впливати на політику провінційного уряду стосовно шкіл і тд.

Але як то кажуть один в полі не воїн. Ще є бажаючі чи то я один такий ідіот?
Навіщо їхати до Канади щоб створювати "повноцінну українську колонію". Повертайтеся в Україну, там вже все створено...
Де? В державі під назвою Україна? Ви жартуєте?
Відповісти

Повернутись до “Політика”