Українська колонія в Канаді.

місце для спілкування на політичні теми
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

smisha писав:
Vo_Vik писав:Які там пріоритетні спеціальності про атлантичних програмах? Всі ноки 0, A, B. На острові я так бачив університетів нема, так що щось, що потребує мастер дегрі я думаю підійде. Місцевих кандидатів не мало би бути.
Ти думаєш що магістр з України захоче все життя провести на острові засадженому картоплею? І яке в дітей буде майбутнє?
Тю, ще і не в такі дебрі їдуть.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Їдуть з метою заробити гроші і повернутись назад. Як можна заробити гроші на ОПЕ, окрім як гаруючи на картопляній фермі? Тим більше, навряд чи така перспектива буде спокусливою саме для магістрів, чи докторів наук.
Але можна почати колонізацію з островів Мадлен - вони набагато менші за площею, там теоретично не потрібна "тисяча переселенців". Однієї сотні може вистачити. Основний бізнес - туризм, риболовля і пошук внутрішнього спокою. Зимою буде трохи сутужно, не впевнений, що пароми курсують круглий рік на велику землю.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Проблема островів Мадлен, що вони не є провінцією.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Vo_Vik писав:Проблема островів Магдалени, що вони не є провінцією.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Але в муніципалітеті будуть всі свої
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Але скажімо освіта - це відповідальність провінції, а не муніципалітету. Чи скажімо ви чули про муніципалітетні програми імміграції?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Я чув про іміграційну програму провінції Квебек - острови Мадлен належать Квебеку. Ви вважаєте, що в Канаді можна створити повністю незалежні освітні заклади, починаючи від початкової школи і до універу, де б викладання велося повністю на мові нацменшин? Якщо ні, то питання більшості на рівні муніципалітету чи провінції не відіграє критичну ролю.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Так і провінція Квебек цьому яскравий приклад.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Франкофони - не є нацменшинами. Французька є єдиною офвційною мовою в провінції. Чого не можна сказати про італійську, португальську, китайську чи іспанську. Представників згаданих мовних груп тут тисячі і тисячі.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Ну а я про що. А межах Канади це мова нацменшини. Я знаю, що зараз зачіпаю квебекців за живе, але так і є. Оттим віддаленям від церкви в 70х, а тепер подальшою політикою в цьому напрямку квебекці закопали свою націю, яка там зараз фертильність? 1.74? Попри всі закони кількість чистих франкофонів зменшується. Зараз іммігранти це 1 міліон з 8ми. А через 15 років буде 2 з 8,5. Подивитесь який тоді буде склад уряду Квебеку і за що він буде голосувати.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Цікаво... Під час проходження імігріційного інтерв'ю Ви повідомили офіцера про Ваші майбутні плани "колонізації" Канади? :sarcastic:
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

То було давно і неправда. Такі плани появились тільки недавно. А взагалі, я здивований що стільки негативної реакції. Очікував ігнор, але не негатив.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

https://www150.statcan.gc.ca/n1/pub/11- ... 01-eng.htm хороша статистика мов в Канаді. Не дивуйтесь, якщо скоро введуть китайську 3ю державною.
Orlyk
Повідомлень: 638
З нами з: 16 березня 2014, 00:36
Подякували: 2 рази

Повідомлення Orlyk »

Vo_Vik писав:Очікував ігнор, але не негатив.
Vo_Vik писав:...можна буде впливати на політику провінційного уряду стосовно шкіл і тд.
Це не негатив, а констатація нереальності...
Щоб впливати на політику створюють не "колонії", а партії...
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Тут питання першої світової, а скільки в тебе дивізій. Якщо в тебе в партії 3 людини, то ніяк не повпливаєш. Мета колонії зміна демографії в конкретній провінції, щоб мати змогу впливати на політику цієї провінції через вибори.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 530 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Мета колонії зміна демографії
для цього потрібно ще щоб колоністи розмножувались.... ну і уникали змішаних шлюбів... :scratch:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Політика”