Побрехеньки Зєлі (Брехло Зеленьский)

місце для спілкування на політичні теми
Закрито
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Побрехеньки Зєлі (Брехло Зеленьский)

Повідомлення UniformAlpha »

Якщо вважаєте що на це не потрібно окремої теми то перенесіть кудись цей пост :) Але я думаю корисно було би винести це все барахло в окрему тему.....
Поїхали!

Джерело: http://nsc-olimpiyskiy.com.ua/news/do-u ... madskosti/
До уваги ЗМІ та громадськості

До державного підприємства НСК «Олімпійський» не надходило жодних офіційних заявок, чи проектів угод на проведення дебатів між кандидатами в Президенти України.

Пропозиція одного з кандидатів в президенти провести такі дебати на стадіоні НСК «Олімпійський» в Києві - є його власною ініціативою. Вона не обговорювалася з керівництвом держпідприємства та не узгоджувалася з графіком проведення заходів на стадіоні.

В разі надходження відповідних пропозицій адміністрація НСК «Олімпійський» буде розглядати їх в робочому порядку.

Принагідно заявляємо, що НСК «Олімпійський» є аполітичним державним підприємством та не бере жодної участі у виборчій кампанії будь-кого з кандидатів у Президенти України.

Прес-служба НСК «Олімпійський»
Скріншоти:
56488557_1088265398047633_2147895586903293952_n.jpg
56488557_1088265398047633_2147895586903293952_n.jpg (60.96 Кіб) Переглянуто 8501 раз
56422394_10212768997731250_5449690565157322752_n.jpg
56422394_10212768997731250_5449690565157322752_n.jpg (67.95 Кіб) Переглянуто 8501 раз
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Потрібна тема. Я передбачаю що (псевдо)мочилова буде багато. Мета цього перформансу - створити видимість боротьби, протистояння. Але його насправді немає. Змова двох олігархічних груп щоб легітимізувати узурпування влади олігархатом.
Давайте подивимось більш критично:
Зеленський, якому всі змі та іноземні політики приписують неабияку ерудицію, раптом робить дебільний вчинок і привселюдно робить якусь заяву. Одночасно нібито аполітичні менеджери стадіону, які є службовцями урядової організації (напевно також аполітичний орган) вже мають готову заяву, де детально все пояснюють, хоча їх ніхто і не просить. А "командувач" мудро мовчить.
1:0 на користь олігархів коричневого кольору в уявному матчі за перемогу над елехторатом.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Під коричневих кольором ви маєте на увазі шоколадні фабрики?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Маю на увазі фірмові кольори партії бпп.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

В БПП кольори були червоно-біло-чорні, а перед другим туром стали фіолетовими.... Ви де бачили в них в партії коричневі кольори?
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Дякую за уточнення.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Готуйте попкорн, буде видовище:

Порошенко відповів Зеленському щодо дебатів: Стадіон, так стадіон
https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/4/7211226/

Цікаво, менеджери стадіону знову будуть заявляти, що на цей вже раз порошенко з ними ні про що не домовлявся?
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

QIP Shot - Screen 599.png
QIP Shot - Screen 599.png (190.85 Кіб) Переглянуто 8466 разів
https://tsn.ua/politika/stati-garantom- ... DVDETp5ELY

нагадаю... під час передвиборчих перегонів жулька поливала лайном виключно Пороха...

так що.... кааліция уже біля воріт.... :)
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

"кааліцыя" ти мене цим прямо таки зачепив за живе сижу регочу )
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Тимошенко - гарант чесних правил. Світле майбутнє в леді вимальовується.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

QIP Shot - Screen 600.png
QIP Shot - Screen 600.png (260.93 Кіб) Переглянуто 8450 разів
https://www.pravda.com.ua/articles/2019/04/4/7211316/
Петро Олексійович. Я не бачу жодного шансу для країни при збереженні Порошенка при владі. Він – вбивця шансу, він його вбив за ці п'ять років. Я не хочу, щоб країна ще п'ять років жила в режимі корупції, тотальної фальші і мародерства. Я за жодних умов не віддам за нього свій голос.

Щодо Зеленського я ще не визначився. Люди питають, але я попросив дати мені ще тиждень часу. От у мене зараз була розмова з Володимиром Зеленським. Я хочу розібратися і зрозуміти для себе, що це за людина. Ми не знайомі, наживо ніколи не перетинались. Кілька разів говорили телефоном.

Щоб до кінця збагнути людину, її наміри, плани, яка команда прийде, ми домовились, що ближчим часом зустрінемось, проведемо очі-в-очі розмову.
кааліция розширяється.... :(

схоже на політичну смерть Гриценка...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

Для тих, хто бачить ворога в аппонентах:

Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

На прохання Гриценка, поширюю....
04436DFA-D664-43E3-A585-9FA2E972BFE1.jpeg
04436DFA-D664-43E3-A585-9FA2E972BFE1.jpeg (222.5 Кіб) Переглянуто 8425 разів
Розмова очі-в-очі.

Сьогодні мав зустріч з Володимиром Зеленським. Не для власного працевлаштування чи входження нашої команди в його команду, а щоб відчути і зрозуміти людину, яка має реальний шанс стати главою держави. Стисло, мої враження з питань, які вважаю суспільно значимими.

Чи готовий він до посади президента? Ні, не готовий, але відповідальність усвідомлює, готовий докладати зусиль і декларує намір спиратися на професіоналів.

Чи буде він на посту президента толерувати корупцію і мародерство? Ні, не буде.

Чи буде він здавати Україну Путіну, відмовлятися від курсу на вступ до НАТО і ЄС, чи принижувати українську мову? Ні, не буде.

Чи є в нього якісь зобов'язання перед Ігорем Коломойським? Запевнив, що немає жодних.

Чи має він домовленості з кимось із нинішніх високопосадовців щодо збереження їх на посадах чи щодо місця в його команді. Ні, не має. Все, що гуляє мережею (різні прізвища прем'єрів, прокурорів, голів СБУ) - запевнив, що все це фейки.

Чи визначився він зі своєю "п'ятіркою" кадрових призначень - СБУ, ГПУ, НБУ, МО і МЗС? Ні, ще визначається.

Чи піде він на публічні дебати з Петром Порошенком на НСК Олімпійський? Піде і серйозно до них готується.

Чи адекватно він оцінює свого суперника, його сильні сторони і його підступність задля збереження президентського крісла? Адекватно, шапкозакидального настрою немає.

Чи був Володимир Зеленський зі мною щирим? Мені здалося, що так. Домовилися продовжити спілкування, адже на кону не мої, чи його інтереси - інтереси країни і держави.

Наостанок, оскільки і Ви мене про те питаєте: чи проголосую я особисто за Володимира Зеленського в другому турі? Коли він публічно представить свою команду і якщо кандидати на ключові пости будуть для мене переконливими - тоді напевно проголосую, щоб дати і йому, і країні шанс..
...
Буду вдячний за поширення
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

От вам і «єдиний кандидат від демократичних сил»....

Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Любителі добрих жестів
Screenshot_20190407-123609_Facebook.jpg
Screenshot_20190407-123609_Facebook.jpg (688.87 Кіб) Переглянуто 8413 разів
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Відповідальним за військо в Зеленського виявився “міністр оборони” Гриценка

Зображення

Кандидат в президенти Володимир Зеленський вперше повідомив, хто в його команді відповідає за питання армії та оборони: це полковник запасу Іван Апаршин.

Про це Зеленський розповів сьогодні, 18 квітня, в ефірі ток-шоу “Право на владу” на телеканалі “1+1”, де вперше повністю представив свою команду.

Раніше Апаршина представляв як свого потенційного міністра оборони в разі перемоги на президентських виборах лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко.

У короткому виступі Апаршин заявив, що “за президента Зеленського військо буде професійним і добровільним”, і “в армію будуть залучені бойові офіцери”.

Також він пообіцяв, що рівень грошового забезпечення військовослужбовців буде збільшений за рахунок значної економії ресурсів.

Згодом на запитання журналістів про те, чи не боїться він потім відповідальності за людину Гриценка, “якого звинувачували в корупції під час керівництва Міноборони”, Зеленський пояснив, як у його команді опинився Апаршин.

За словами кандидата, коли йому всім миром писали програму (із проханням допомогти йому в цьому претендент на президентську посаду звертався до народу), на запитання, кого народ хоче бачити міністром оборони при президенті Зеленському, “всі відповідали – Гриценка”.

“Тому ми прийшли до Гриценка і питаємо – так і так, може, ви нам хоч порадите когось”, – розповів Зеленський.
Гриценко порадив Апаршина.
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Закрито

Повернутись до “Політика”