Вибори Президента України 2019 Другий Тур

місце для спілкування на політичні теми
Chit
Повідомлень: 18
З нами з: 16 квітня 2019, 06:10

Повідомлення Chit »

Alex Diamantopulo писав:Chit, якщо добре подумати то малоймовірно що ботів доцільно мати в Канаді - занадто дорого було би.
Будь ласка вкажіть де саме брехня в моєму пості який Ви процитували.
Ні, доказувати тобі нічого не буду, бо якщо не хочеш бачити - то й не побачиш. А якщо за гроші робишь - бог тобі суддя.
Прочитай що я вище написав, якшо для тебе корупція й крадіжки та вбивства патріотів режимом порошенко недоказані, то тут або лікарь або кат зможе допомогти.

Кажете я рузькомовний з раССії???? Ну ви мене повісилили прохороботики. Цікаво на чому гроші будете заробляти коли петя пійде за грати? Напевно за рашку будете агитувати, а може за Юлю?

Безкоштовна порада, не руйнуйте карму - не брешіть. А перше не брешіть самому собі
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Chit, "агитувати", "повісилили"... Чого Ви добиваєтесь своїми коментарями? Мені теж очевидно що Ви російськомовний. І ще скоріш за все Ви самі жили в росії або сім'я ваша живе там. Звідти і такий хамовитий стиль спілкування.
Ви таким чином нікому нічого не доведете. Ви ж голосуєте проти Порошенка? Я а проти зеленого якого фінансують з кремля.
Ви на одній стороній з Губарєвим, терористом.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Шіт, чим коломойський краще за порошенка? Будь-ласка, озвуч його програму розвитку України на найближчі 5 років. Ну крім отримання відшкодування за приватбанк. І показу "Кумів" по всій планеті.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Будь ласка, давайте без взаємних образ - це негігієнічно з психо-емоційної точки зору...
Це ж форум, а не ринок....
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав:Чого Ви добиваєтесь своїми коментарями?
Накидати побільше лайна.... і засрати тему...

оплата, напевно, за кілограми...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Chit
Повідомлень: 18
З нами з: 16 квітня 2019, 06:10

Повідомлення Chit »

Alex Diamantopulo писав:Chit, "агитувати", "повісилили"... Чого Ви добиваєтесь своїми коментарями? Мені теж очевидно що Ви російськомовний. І ще скоріш за все Ви самі жили в росії або сім'я ваша живе там. Звідти і такий хамовитий стиль спілкування.
Ви таким чином нікому нічого не доведете. Ви ж голосуєте проти Порошенка? Я а проти зеленого якого фінансують з кремля.
Ви на одній стороній з Губарєвим, терористом.
Я постараюсь буди чемним пане прохоробот з України. Ти прийшов сюди на Канадський сайт й займаєшся платною пропогандою за твого боса-крадія та педофіла порошенко. Ще ти тут кажеш через 7000км хто я є, ну то є твоя хвора справа. Ти можеш мене називати раССіянином, наркоманом чи будь ким - мені всерівно, бо я знаю хто є ти і чому ти це робиш за гроші порошенко. Ок, заробляй гроші поки порох плате за розповсюдження своєї брехнеі, тобі гроші незабаром дуже знадобляться бо чи візьмуть тебе в ольгіно з твоїм резюме працювати - я зовсім в цьому не певен.
Он краще пійди подивись як твій прохор на зрадницькому 112 каналі медведчука (кума хуйла) брехню чеше - може вам ще методички не обновили а там зовсім нові посили.

Думай, порошенківська Руїна чи хоч якась надія мати справжню неньку Україну з Зеленьским.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

І все таке, пане Шіт, більш предметна відповідь на питання:
smisha писав:Шіт, чим коломойський краще за порошенка? Будь-ласка, озвуч його програму розвитку України на найближчі 5 років. Ну крім отримання відшкодування за приватбанк. І показу "Кумів" по всій планеті.
Chit
Повідомлень: 18
З нами з: 16 квітня 2019, 06:10

Повідомлення Chit »

smisha писав:І все таке, пане Шіт, більш предметна відповідь на питання:
smisha писав:Шіт, чим коломойський краще за порошенка? Будь-ласка, озвуч його програму розвитку України на найближчі 5 років. Ну крім отримання відшкодування за приватбанк. І показу "Кумів" по всій планеті.
-Видалено Адміністратором- ...До чого тут Коломойський? Так в методичці написано? Ти мені ще не розповів як ти будеш заробляти гроші коли порох після 21го перестане бути президентом. Чи ти ще маєш надію що він собі ексрта 50% домалює? - ну тоді знаєш що буде і де вам усім прохороботам вісити.

Думай, Зе це надія на разбудову неньки України, а порошенко це Руїна назавжди. Думай.

З.І. Чому ти прийшов на наш канадійскій сайт? Іди собі поторошки, знаючи як вас вербували з сел та за які гроші через жадібність педофіла-порошенко, очикувати від тебе чогось розумного окрім цитат з методички зовсім не видається реальним.
 ! Повідомлення з: Alex Diamantopulo
Будь ласка уникайте особистих образ в своїх повідомленнях
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Chit, БУДЬ ЛАСКА ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПОВНІСТЮ.
Ви повністю ігноруєте що вам пишуть. Ваша реакція направлена тільки на роздмухування конфлікту. Smisha зареєстрований на нашому форумі уже давно і має значно більше довіри ніж ви. Все що ви на даний момент написали складається з одного бруду і матюків. Я повидаляв неконструктивні образи учасників форуму і раджу більше не вдаватись до відвертого хамтсва, у нас так не роблять.
Будь ласка, вважайте це попередженням перед баном.
Дуже прошу, перестаньте ображати інших людей. Навчіться поважати думку інших навіть якщо Ви з нею не згодні.
Конструктивне обговорення питання є єдиним шляхом до знаходження компромісів і порозуміння. Брудом і матюками Ви нікоо ні в чому не переконаєте. Ви тільки свого кандидата виставляєте на посміховисько. Тим самим не бажаючи того займаються в кремлі - вболівають за зеленого самі не розуміючи що шкодять собі.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Молодець, що "коломойський" написав з великої літери, а "порошенко" - з маленької. Попроси собі надбавку. Але на питання так і не відповів.
Такі от факти:
За два роки Зеленський 13 разів літав до міст, де мешкає Коломойський - Схеми
https://m.dt.ua/POLITICS/za-dva-roki-ze ... 8325_.html

Тобто в середньому він бачиться з шефом раз на два місяці. Причому регулярно. Іноді в поїздці його супроводжує пан Андрій Богдан, який одночасно є юристом в обидвох персон, в пана ЗЕро і в пана коломойського. Так співпало, як пояснюють в штабі пана ЗЕро, "юрист - він як лікар, допомагає тому, хто попросить".
А щоб не витрачатись на квитки, пан ЗЕро послуговується приватними літаками олігархів із кола партнерів пана коломойського:
За даними журналістів, протягом цього часу Зеленський неодноразово користувався приватними літаками бізнес-партнерів Коломойського - Геннадія Боголюбова, Тимура Міндича, а також братів Ігоря та Григорія Суркісів.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Цікава подія - схоже, що пан ЗЕро роздає фейкові квитки на подію, яка найімовірніше не відбудеться. Пан ЗЕро не витримав і здав всі свої позиції. Боїться дебатів, не його рівень.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/17/7212444/
При цьому залишається незрозумілим, чому про поширення квитків оголошує один з кандидатів і чи будуть ці квитки дійсними для проходу на стадіон 19 квітня.
Пан ЗЕро запрошує всіх на 7 годину вечора, але всім відомо, що дебати заплановані на 4. А у 8 годині вже повинні відбутися дебати в студії Суспільного.

Пане Шіте, як гадаєте, в чому причина, що пан ЗЕро в останній момент дав задню наче останнє сцикло? Що сталося? Чому повна капітуляція?
Chit
Повідомлень: 18
З нами з: 16 квітня 2019, 06:10

Повідомлення Chit »

Alex Diamantopulo писав:Chit, БУДЬ ЛАСКА ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПОВНІСТЮ.
Ви повністю ігноруєте що вам пишуть. Ваша реакція направлена тільки на роздмухування конфлікту. Smisha зареєстрований на нашому форумі уже давно і має значно більше довіри ніж ви. Все що ви на даний момент написали складається з одного бруду і матюків. Я повидаляв неконструктивні образи учасників форуму і раджу більше не вдаватись до відвертого хамтсва, у нас так не роблять.
Будь ласка, вважайте це попередженням перед баном.
Дуже прошу, перестаньте ображати інших людей. Навчіться поважати думку інших навіть якщо Ви з нею не згодні.
Конструктивне обговорення питання є єдиним шляхом до знаходження компромісів і порозуміння. Брудом і матюками Ви нікоо ні в чому не переконаєте. Ви тільки свого кандидата виставляєте на посміховисько. Тим самим не бажаючи того займаються в кремлі - вболівають за зеленого самі не розуміючи що шкодять собі.
ой йой, як все плохо в твоїй голові пане адміністаторе. Хоч паранойа вона така.
Подвійни стандарти та проблеми з логікою є головні проблеми прохороботів і тут нема нічого особистого. Якщо в людині 2+2=22 - тут просто нема слів.
І так, ми голосуємо не за Зе, ми голосуємо проти порошенко, який є крадієм, брехуном та педофілом за думкою 78% виборців. Зе для нас шанс змінити щось на краще коли з порохом таких шансів просто нема.
З порохом України не буде вже до зими.
Чи потрібні Зе дебати з порохом - зовсім ні. Про що йому з цим злочинцем порошенко дебатувати? На думку 78% виборців зовсім нема про що. Хочете називайте нас сиклом, посібниками губорева, мотороли, хоч хуйла - це грають ваші подвійні стандарти. Мабуть це наслідок радянської хибної освіти коли людина закінчувала 2 університета а потім ставила скляночки заряджатися перед телевізею. Хто зна. А може просто стокхольмський синдром чи вплив пропаганди кгб - ось сиди та гадай тут. Лійкуйтесь й буде вам щастя. Тримайся.
Chit
Повідомлень: 18
З нами з: 16 квітня 2019, 06:10

Повідомлення Chit »

smisha писав:Цікава подія - схоже, що пан ЗЕро роздає фейкові квитки на подію, яка найімовірніше не відбудеться. Пан ЗЕро не витримав і здав всі свої позиції. Боїться дебатів, не його рівень.

https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/17/7212444/
При цьому залишається незрозумілим, чому про поширення квитків оголошує один з кандидатів і чи будуть ці квитки дійсними для проходу на стадіон 19 квітня.
Пан ЗЕро запрошує всіх на 7 годину вечора, але всім відомо, що дебати заплановані на 4. А у 8 годині вже повинні відбутися дебати в студії Суспільного.

Пане Шіте, як гадаєте, в чому причина, що пан ЗЕро в останній момент дав задню наче останнє сцикло? Що сталося? Чому повна капітуляція?
Ок, то виходить що їздити до Коломойського це погано (якщо це ще й було бо це не факт бо в 95 квартала були десятки турів поза України), а ось розкрадати країну, грабувати армію, здавати міста (пригадуєш справу з Маріуполем), грабувати громадян через тарифи, їздити до Фірташа, вести перемовини з хуйлом через медведчука, саджати патріотів й нагороджувати зрадників України, торгувати з окупантами як робе порох (а це вже факт) це нормально?
Ось які в вас подвійні стандарти пане прохоробот. І як з такими вашими подвійними стандартами будувати сучасну й успішну Україну пане прохоробот?
І не обіджувайтесь на мене коли я вас називаю як і вашого шефа крадієм і педофілом - ви же мене називаєте росіянином і посібником губорева (це того недоноска з IQ 55), що між прочим для мене більш велика образа.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Chit, якщо можна уточніть: Ви повністю відкидаєте співпрацю зеленого з кремлем? Чи просто не вважаєте це проблемою?
---
Chit
Повідомлень: 18
З нами з: 16 квітня 2019, 06:10

Повідомлення Chit »

Alex Diamantopulo писав:Chit, якщо можна уточніть: Ви повністю відкидаєте співпрацю зеленого з кремлем? Чи просто не вважаєте це проблемою?
Можно зворотнє питання, а ви постійно звинувачуєте іншу людину базуючись тільки на словах та сфабрікованих доказах людини що є крадій, злодій і гвалтівник України як пан порошенко?
Такі погляди на жтиття як в вас 78% населення України називають подвійними стандартами, хоч деякі називають стокгольскім синдромом або психологічною хворобою. Я би на вашому місті задумався та зробив би check with reality. Почитайте Eric Berne - введення в псіхологію, може допоможе. Ви розумієте що зараз ви ставите своє бачення проти бачення 78% населення України і ви звинувачуєте 78% населення України в співпраці з кремлем. Вам не здається що щось тут не так?
Думайте.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Chit, ви звинувачуєте мене в тому чим самі грішні. Більшість прихильників зеленського оперують емоціями те переказами інших. Ви робите те саме.

Стосовно звинувачень в сторону зеленського...
Копія поштової скриньки ФСБшника не є просто словами когось там. Електронні підписи тих листів ніяк не підробити, якщо не придумати відповідні методи. Якби такі інструменти існували, то весь інтернет і системи платежів, в тому числі банки, уже б давно вмерли.
Це такий доказ який кожен може сам перевірити скачавши листи і перечитавши їх. Там дуже багато цікавої інформації яка також стосується діяльності російських виродків в Україні. Там не тільки про фінансування зеленського.

Також викликає відразу сама поведінка зеленського - зверхня і хамовита.
Мабуть не варто писати про жарти зеленського про Україну і майданівців під час війни, але нагадати варто.

Це саме те що викликає відразу до зеленого.

Вважаєте подібні звинувачення пустими балачками пороха?
---
Відповісти

Повернутись до “Політика”