Вибори Президента України 2019 Другий Тур

місце для спілкування на політичні теми
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Chit писав:Ну що з поверненям мене з України. Їздив на пару днів на дебати та з побратимами поспівкуватися. Враження подвійні. Ціни космічні, в людей грошей нема, країна зубожіла. Якщо ще барига ще на 5 років залишиться при владі - східна Україна за пів року відійде від України - це можна сприймати як майбутній факи за настроєм людей. Так що наші фсбшні тролі з цього сайту можете далі радіти за По - зрозуміло що це в вашіх інтересах. Вам не цікаво обєднання України, вам цікаво заробляти гроші на фейках від пороха та заробітки на корупційних потоках. Ті з вах що живуть тут в Канаді насправді ніколи сюди не доїхали. Ви ще живетете там в свойому радянському сойузі, нацепили на авта тризубці але ніколи не стали Українціми на справах а не на словах. За ці слова я Відповідаю.
А ось за судебні справи що до мене та миротворця. Давайте так, ви зараз відкриваєте тут 2 жмейл акаунта і десь пару місяців переписуєтесь між собою як ви мені сотки тисячок долярів позичали а потім з цими листами ідете до суду Канади вимагати з мене гроші. Там ми з вами і побачисось. Раджу тільки усі гроші відразу не витрачайте.
Тримайтесь. Ми йдем до вас.
Отак просто з Канади на пару днів в Україну зганяв? ЦІкаво. Ти якщо ще так вибиратимешся, то дай знати. Буду радим познайомитись.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

20-го квітня, о 21.00 розпочнеться судовий розгляд справи про зняття Зеленського з виборів. Йдеться про підкуп і фальсифікації документів
Chit
Повідомлень: 18
З нами з: 16 квітня 2019, 06:10

Повідомлення Chit »

Олесь Вахній писав:20-го квітня, о 21.00 розпочнеться судовий розгляд справи про зняття Зеленського з виборів. Йдеться про підкуп і фальсифікації документів
Ну давай, фейкометь далі. Брехня, перекручення фактів та ненавість до України це в вас в крові. А подвійні стандарти з якими ви ставитесь до життя - це зовсім жах.
Але дякую вам що всі показали хто є хто, це не за які гроші звичайно не купиш.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Та ти грамотно українською писати не можеш. Можеш відкритись, хто ти?
Oksana Gerych
Повідомлень: 3
З нами з: 21 листопада 2014, 01:56

Повідомлення Oksana Gerych »

Chit писав:
Oksana Gerych писав:
Chit писав:
smisha писав:Дякуємо за порцію ранкової пропаганди!
Зе - це проект ляльки що розмовляє. Добре для цирку, погано для країни.
*образи видалено адміністратором*
Якщо тобі щось не подобається що я сказав - можеш сказати це мені в обличчя. Але знищувати Україну тобі та таким як ти тролям на платні ми не дамо.

Шановний пане Chit! Як адміністративний директор Українського культурно-освітнього центру "Оберіг", до складу якого входить суботня школа, заявляю, що пані Оксана Шак впродовж 2 років працює в нас на посаді вчителя укр. літератури. Вона є кваліфікованим педагогом з відмінною характеристикою, користується авторитетом, любов'ю та повагою учнів, батьків та колег. Вчинки в яких ви її звинуватили вважаю відвертим наклепом, який карається законом, до якого ми будемо змушені апелювати, якщо ви не спростуєте вашої відвертої брехні. Тому вимагаю публично спростувати ваш наклеп і вибачитися перед пані Оксаною та школою, репутації якої ви завдали шкоди! Очікую відповіді найближчим часом, щоб не доводилося зустрічатися в суді.
Пані Oksana Gerych - прочитайте докладно що було написвно і що я стверджував. Раджу вам перекласти це і радо побачимося з вами в Канадському суді, якщо справді пані *образи видалено адміністратором*, з приватніої опінії зосновіної на висловах пані *образи видалено адміністратором*, не вибачеться за все своє *образи видалено адміністратором* що вона виливала *образи видалено адміністратором*. ВИ можете обманюватись скільки ви хочете, але це є ваша справа захищати *образи видалено адміністратором*. Чи ви це робите? Тримайтесь
Добрий день п.Chit.
Ставлю вас до відома, що я УВАЖНО ПРОЧИТАЛА і ПЕРЕКЛАЛА ваші дописи.
1.Тримаюся дуже добре і спокійно оскільки абсолютно впевнена в тому, що жодне з ваших брудних припущень та закидів не відповідають дійсності. Це загальні фрази, не обгрунтовані та не підтверджені фактами, які на мою думку базуюються на особистій неприязні до п. Оксани Шак через розбіжності у ваших з нею політичних вподобаннях.
2. Ваші припущення, звинувачення та погрози не звільняють вас від відповідальності за публікацію наклепу на посадову особу та нашу українську школу.
3. Майте мужність звернутися до нас під власним ім'ям, а не під псевдонімом. Звернутися особисто, з конкретними фактами та доказами, а не розповсюджувати фейкову інформацію в соцмережах.
Звертаюся до адміна з зауваженням про порушення паном Chit правил форуму. Вважаю, що дана дискусія не має відношення до теми Вибори в Україні і не повинна продовжуватися в цій групі.
Mireille
Повідомлень: 2
З нами з: 21 квітня 2019, 06:43

Повідомлення Mireille »

Олесь Вахній писав:
Chit писав:Ну що з поверненям мене з України. Їздив на пару днів на дебати та з побратимами поспівкуватися. Враження подвійні. Ціни космічні, в людей грошей
UniformAlpha писав:шіт яке ж ти тупориле вмазане чмо У тебе ж рідня на росії живе! Лайно ти хамовите.
нема, країна зубожіла. Якщо ще барига ще на 5 років залишиться при владі - східна Україна за пів року відійде від України - це можна сприймати як майбутній факи за настроєм людей. Так що наші фсбшні тролі з цього сайту можете далі радіти за По - зрозуміло що це в вашіх інтересах. Вам не цікаво обєднання України, вам цікаво заробляти гроші на фейках від пороха та заробітки на корупційних потоках. Ті з вах що живуть тут в Канаді насправді ніколи сюди не доїхали. Ви ще живетете там в свойому радянському сойузі, нацепили на авта тризубці але ніколи не стали Українціми на справах а не на словах. За ці слова я Відповідаю.
А ось за судебні справи що до мене та миротворця. Давайте так, ви зараз відкриваєте тут 2 жмейл акаунта і десь пару місяців переписуєтесь між собою як ви мені сотки тисячок долярів позичали а потім з цими листами ідете до суду Канади вимагати з мене гроші. Там ми з вами і побачисось. Раджу тільки усі гроші відразу не витрачайте.
Тримайтесь. Ми йдем до вас.
Отак просто з Канади на пару днів в Україну зганяв? ЦІкаво. Ти якщо ще так вибиратимешся, то дай знати. Буду радим познайомитись.
Mireille
Повідомлень: 2
З нами з: 21 квітня 2019, 06:43

Повідомлення Mireille »

Гидота. Мені б не хотілося зустрітися із Chit реально у житті. А тим більше , якщо б виявилося , що це хтось із мого оточення. Реально страшно. Людина меле
без змісту суцільну дурню.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Mireille, вітаю на форумі! До нас такі як Чіт рідко залітають :)

Друзі, я мушу зараз підчистити кілька постів Chit та UniformAlpha які містять образи і наклеп і є просто не про темі.
Oksana Gerych, будь ласка дайте знати якщо ще щось треба повидаляти з того що понаписував троль Chit.

Олесь Вахній, Вітаю з поверненням на форум!

Chit Вам ще одне попередження. Де Ваша повага? Продовжуйте в тому ж стилі і отримаєте бан.
---
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Вітаю з новим президентом...
---
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Нехай горить він синім полум`ям.
Серед його оточення є люди задіяні в аферах Сороса. Очікуємо мільярдних виведень коштів з України
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

\o/
Вкладення
zerkipazh.jpg
zerkipazh.jpg (14.67 Кіб) Переглянуто 5840 разів
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

ну... ви зрозуміли..... :wink:

Зображення
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав:
Chit Вам ще одне попередження. Де Ваша повага? Продовжуйте в тому ж стилі і отримаєте бан.
це троль... що було зрозуміло з першого ж посту (подальші це тільки підтвердили)... банити треба було одразу...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

San-Frankivsko, то троль з серйозними пред'явами і мотороллерами. Вертайси в сім'ю карательних модераторів!
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

0de55a писав:
San-Frankivsko писав: https://gazeta.ua/articles/life/_rosijs ... ich/748339
(дивитись відео)
Ви те відео, власне, уважно дивились? Арестович зазначає, що кращий захист - це напад. Тому за його поглядом, як один з методів ведення гібридної війни, треба виходити з того, що російська - це штучно змінена українська мова:
"Нам треба наступальна стратегія. Російську мову треба робити другою українською. Як австралійський варіант англійської. Сказати, що це друга мова Київської Русі, вигадана викладачем Києво-Могилянської академії..."
Але я не побачив там ані натяку, що українська не потрібна, або щоб російська була другою державною.
0de55a писав:
San-Frankivsko писав: сама по собі вироком не є... а от просування ідей, що русифікація (під будь-якими соусами) це благо для України... так, це вирок...
Це цілком слушне зауваження, але яке це має таке ж відношення до початкового питання про пана Арестовича? Бо це як той факт, що Земля обертається навколо Сонця... Себто, сам по собі факт відомий, але як це може бути застосовано до того ж пана Арестовича? Наведіть спочатку посилання на те, що зазначений пан просуває російську, а потім вже будемо дискутувати. Бо, як і в перший цитаті, може було помилкове розуміння контексту.
я і не казав що там є такі натяки.... там є прямий текст про те що треба "зробити російську українською"... тоді напис "сделана в Українє" буде вважатись написом зробленим українською мовою...

і в статистиці тоді можна гордо відзвітуватись... "100% українців спілкуються українською... різними її варіантами"... :)

ідею "зробити російську українською" він послідовно просуває ще з 2014-го... принаймні про це я вперше почув під-час флешмобів "Єдина Країна / Єдінія Страна" (коли Львів демонстративно заговорив російською, а Донбас з цього поржав)... до речі, вперше почув не від нього, але він досить оперативно підхопив цю ідею (а може і раніше її сповідував, хто зна) ...

для мене це та ж русифікація, просто під іншим соусом....

от тут він, наприклад, каже, що розмовляє "не російською... а рідною"... :wacko:



0de55a писав:Проте якщо взяти трошки старших людей, радянська пропаганда яким пояснювала, що вони "радянські" люди, а отже їм тре знати тільки одну мову, щоб вільно спілкуватися з 300 млн. людей - то вже там можуть бути певні проблеми з розумінням української.
ще одною умовою для нерозуміння української, повинна бути проживання останні 25 років в повній інформаційній ізоляції під впливом виключно російськомовних ЗМІ (щоб ніде української мови не чути)...

це буде дуууже незначний відсоток.... і явно не той контингент, що дивиться Арестовича в youtube...
0de55a писав:На мій погляд, спочатку треба убезпечити незалежність України. Потім, це питання 10-20-40 (максимальний рівень, це вже за Писанням) років, щоб Українська була рідною мовою для великого відсотку населення, а решта вільно нею володіла. Але найголовніше - втримати незалежність, бо як казав Тарас: "В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля." Дійсно, за всі роки сучасної незалежності України, тільки зараз є можливість повністю позбутися російських пут: маємо боєздатну армію, почали визволення від московської пропаганди в Церкві, та Держава стоїть на захисту української мови. Чи зможемо зберегти цей шлях й надалі, на наступні п'ять років, чи прийде "зелений перемовник" - побачимо
щоб за "10-20-40 років, Українська була рідною мовою для великого відсотку населення", потрібно провадити послідовну політику в цьому напрямку (в умовах агресивної політики спротиву цим намаганням з боку москви)...

в іншому випадку ми можемо отримати незалежну Україну, подібну на Білорусь...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав:San-Frankivsko, то троль з серйозними пред'явами і мотороллерами. Вертайси в сім'ю карательних модераторів!
"ваші ліберальні погляди ображають мої расистські почуття!"... :-D :-D :-D :-D :-D
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Відповісти

Повернутись до “Політика”