Вибори Президента України 2019 Другий Тур

місце для спілкування на політичні теми
Chit
Повідомлень: 18
З нами з: 16 квітня 2019, 06:10

Повідомлення Chit »

Alex Diamantopulo писав:Chit, ви звинувачуєте мене в тому чим самі грішні. Більшість прихильників зеленського оперують емоціями те переказами інших. Ви робите те саме.
Я не прихільник Зе, я супротивник порошенко
Alex Diamantopulo писав: Стосовно звинувачень в сторону зеленського...
Копія поштової скриньки ФСБшника не є просто словами когось там. Електронні підписи тих листів ніяк не підробити, якщо не придумати відповідні методи. Якби такі інструменти існували, то весь інтернет і системи платежів, в тому числі банки, уже б давно вмерли.
Це такий доказ який кожен може сам перевірити скачавши листи і перечитавши їх. Там дуже багато цікавої інформації яка також стосується діяльності російських виродків в Україні. Там не тільки про фінансування зеленського.
Ще один дешевий фейк від пороха - весь інтернет забитий розвенченням цйого фейку СБУ на миротворці. Думайте, шукайте, будьте критичним, перевіряйте.
Alex Diamantopulo писав: Також викликає відразу сама поведінка зеленського - зверхня і хамовита.
Мабуть не варто писати про жарти зеленського про Україну і майданівців під час війни, але нагадати варто.
А в чому хамовитість Зе? На погляд 78% Українців він досить вихований хлопець з порядної родини на відміну від хама та брехуна пороха. Ви знов думаєте що ви праві а 78% Українців помиляються? ну-ну
Alex Diamantopulo писав: Це саме те що викликає відразу до зеленого.
Вважаєте подібні звинувачення пустими балачками пороха?
Ні, не вважаю це пустими балачками, вважаю це грязним піаром пороха в бездарній намозі залишитися президентом на другій термін. Думайте, шукайте, будьте критичним, перевіряйте.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Давайте подивимось ближче на Соціологічну Групу "Рейтинг", яка оприлюднила зазмарні дані кандидата ЗЕро:

Соціологічна група "Рейтинг" – це справжній провал
https://blogs.pravda.com.ua/authors/uko ... 1e9ede245/

Керівник - Антипович Олексій Георгійович
Компанія зареєстрована на його домашню адресу у Львові:
https://youcontrol.com.ua/catalog/compa ... /36183282/

Мнение социолога: как долго "протянет" Евромайдан и украинское правительство
https://www.segodnya.ua/regions/lvov/mn ... 78617.html
Евромайдан долго не протянет, его нужно разогнать, если не сегодня, то немного позже, – таково мнение социолога Алексея Антиповича, – ведь нельзя ж митинговать до президентских выборов 2015-го года".
2016 рік:
Українці дедалі більше не довіряють владі, — соціолог Антипович («Рейтинг»)
https://hromadske.radio/podcasts/kyiv-d ... ch-reytyng
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Може збіг, але дані цієї компанії стабільно антипорошенківські, протягом тривалого періоду. А зараз ЗЕроїди махають якоюсь цифрою "78%", яка походить від цієї компанії, зареєстрованої на квартирі свого директора.
ДумайТЕ.
Chit
Повідомлень: 18
З нами з: 16 квітня 2019, 06:10

Повідомлення Chit »

smisha писав:Може збіг, але дані цієї компанії стабільно антипорошенківські, протягом тривалого періоду. А зараз ЗЕроїди махають якоюсь цифрою "78%", яка походить від цієї компанії, зареєстрованої на квартирі свого директора.
ДумайТЕ.
Ой як в вас все погане. Баньте вже, бо на вас з вашим бажанням бути обманутим в мене вже моральних сил нема. Ну хоч валерьянки випейте наніч. Ви хоч розумієте що зараз ви сперечаєтесь самі з собою і обманююте самі себе???? Я думаю що не розумієте ....
Ок, можете думати і вірити що нас не 78%, а на момент виборів буде ще більше. А якщо вибори розійдуться з екзитполом, ви відразу побачите ек ці "видумані" 78% зносять вашего шефа напрямик до Ростова до його брата хуйла та профессорра. Он Геращенко з миротворця вже за Зе топити почав, та він вже не перший і далеко не останній. Продовжуйте не думаТи )))

Це ваша сучасна країна порошенко від людини яку він особисто наказав вбити
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Chit писав:
Alex Diamantopulo писав:Chit, ви звинувачуєте мене в тому чим самі грішні. Більшість прихильників зеленського оперують емоціями те переказами інших. Ви робите те саме.
Я не прихільник Зе, я супротивник порошенко
Тобто більше противник пороха ніж противник зеленського. Тобто меньший прихильник пороха, більший прихильник зеленкього?
Варіанту не прихильник нікого бути не може, Ви ж розумієте - варіанти тільки два як би це погано не виглядало.
Chit писав:
Alex Diamantopulo писав: Стосовно звинувачень в сторону зеленського...
Копія поштової скриньки ФСБшника не є просто словами когось там. Електронні підписи тих листів ніяк не підробити, якщо не придумати відповідні методи. Якби такі інструменти існували, то весь інтернет і системи платежів, в тому числі
банки, уже б давно вмерли.
Це такий доказ який кожен може сам перевірити скачавши листи і перечитавши їх. Там дуже багато цікавої інформації яка також стосується діяльності російських виродків в Україні. Там не тільки про фінансування зеленського.
Ще один дешевий фейк від пороха - весь інтернет забитий розвенченням цйого фейку СБУ на миротворці. Думайте, шукайте, будьте критичним, перевіряйте.
Шукав українською мовою і не знайшов багато спростувань на цю тему в інтернеті.
Спростовувати можуть по різному, але я Вам гарантую що жодного технічого спростування бути не може.
Якщо знайдете технічне пояснення то будь ласка покажіть, мені самому цікаво як таке можн абуло підробити. Я вважаю що це неможливо.
Всіляку демагогію про те кому це потрібно а кому ні за спростування не вважаю.
Chit писав:
Alex Diamantopulo писав: Також викликає відразу сама поведінка зеленського - зверхня і хамовита.
Мабуть не варто писати про жарти зеленського про Україну і майданівців під час війни, але нагадати варто.
А в чому хамовитість Зе? На погляд 78% Українців він досить вихований хлопець з порядної родини на відміну від хама та брехуна пороха. Ви знов думаєте що ви праві а 78% Українців помиляються? ну-ну
Ну серйозно, от це його "ТЕ" не є хамовитим? І це найменьше хамтсво яке вилетіло з його рота.
Chit писав:
Alex Diamantopulo писав: Це саме те що викликає відразу до зеленого.
Вважаєте подібні звинувачення пустими балачками пороха?
Ні, не вважаю це пустими балачками, вважаю це грязним піаром пороха в бездарній намозі залишитися президентом на другій термін. Думайте, шукайте, будьте критичним, перевіряйте.
На чому базується ваш висновок про те, що це брудний піар пороха? Скільки листів з того дампу особисто Ви перечитали? Підписи листів (Source) хоча б перевіряли?
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Chit писав: А якщо вибори розійдуться з екзитполом, ви відразу побачите ек ці "видумані" 78% зносять вашего шефа ......
Тобто ви вже зараз сумніваєтесь у своїй перемозі і готуєте план Б. Правильна позиція. Я впевнений, що хамів в Україні набагато менше, ніж намальовано вищезгаданою агенцією. Відсотків двадцять отримаєте, то буде за щастя. Пан ЗЕро кожного дня вбиває свій рейтинг. Без дебатів із чинним президентом йому нічого не світить. Хто захоче мати ще одного деревяного януковоча на пять років, який три слова не може звязати докупи? Але вже зараз готовий перекреслити євроінтеграцію України та "сойтись гдє-нить посєрєдінє" з російським агресором?
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Президент-наперсточник який втюхує своєму елехторату квитки на дебати, від яких він відмовився... От же підла пика.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

хто знає, це справжня сторінка зеленого?
https://www.facebook.com/krainazmin
Здається у них кілька сторінок..? Чи я щось пропустив?
Якщо це офіційна сторінка то я вас здивую :)
---
Chit
Повідомлень: 18
З нами з: 16 квітня 2019, 06:10

Повідомлення Chit »

smisha писав:
Chit писав: А якщо вибори розійдуться з екзитполом, ви відразу побачите ек ці "видумані" 78% зносять вашего шефа ......
Тобто ви вже зараз сумніваєтесь у своїй перемозі і готуєте план Б. Правильна позиція. Я впевнений, що хамів в Україні набагато менше, ніж намальовано вищезгаданою агенцією. Відсотків двадцять отримаєте, то буде за щастя. Пан ЗЕро кожного дня вбиває свій рейтинг. Без дебатів із чинним президентом йому нічого не світить. Хто захоче мати ще одного деревяного януковоча на пять років, який три слова не може звязати докупи? Але вже зараз готовий перекреслити євроінтеграцію України та "сойтись гдє-нить посєрєдінє" з російським агресором?
Ні, я не сумніваюся в нашей перемозі, я реаліст і я бачу на які кроки може пійти порошенко щоб залишитися при владі. Хоч я думаю йому це не дадуть зробити, але всерівно шанс на це залишається.
А про те що ви читали багато дампів - то як по Висоцькому, головне правильні книжки в дитинстві читати, здається мені не ти книжки ви в дитинстві читали, якщо щось читали .....
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Chit, якась не впевнена у Вас відповідь :( то ви читали листи чи ні? Так чи ні? Можна ж просто відповісти. Виглядає так ніби самі ви нічого не перевіряли а тільки іншим кажете "думайте", "перевіряйте" і так далі.
Я розумію що ви хареєструвались тут бо вас обурює подібне обговрення де люди намагаються дійсно в чомусь розбиратись. І результати цих розбирань протирічать вашим емоційним висновкам.
Але я вас прошу, якщо виберуть зеленого, то хоч раз зайдіть і напишіть сюди що ви про це все думаєте :) Мені буде дууууже цікаво почитати ваші емоції після того як він почне чудити так же як він чудив на сцені під час війни в Україні.
---
Chit
Повідомлень: 18
З нами з: 16 квітня 2019, 06:10

Повідомлення Chit »

Розумієте Алекс, критичне мислення це не щось чому так легко навчити, це наука а не емоції. І я тут не для того щоб починати викладати десятки тисячків годин базової освіти. Без базової освіти для вас все 2+2 буде рівно 22.
Можу запропонувати вам почитати Степана Бандеру, Тараса Шевченко, послухати на ютюбі Сашка Білого, Лісника, Кузьму, Ганзюк, Новий Правий сектор (https://pravyysektor.info/poglyad/antyn ... nyshchenyy), Боровой, Новодворська, Семенченко, Ташбаєв, Гнап, Добродомов, Саакашвілі, Соболев, Парасюк, Сакверелідзе, Шабунін, Гриценко, Сунь Дзи, Єрік Берн, Каспаров та інші. Якщо маєте кліранс, почитайте дописки госдепа та цру про сучасний стан в Україні. Але для вас ці люди є агентами кремля, для мене ці люди побратими і моральні та наукові авторітети. Ось десь так.
Ще в нас з вами є велика різниця, мене вчили поважати людей за їх переконання, наукову методику побудови висновків (критичне мислення), єдність обіцянок та дій, за честь, а вас вчили поважати людей за посаду та вік. І ось тут ми з вами ніколи не домовимось.
З.І. Про себе: Я переконаний що люди мусять отримувати кредит довіри і це їх справи що вони з ним будуть робити - це правила сучасного демократичного суспільства. Ще я вірю в дайверсіті.
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Alex, ну в тебе і нерви. Я особисто не бачу надто великої проблеми в приході Зеленського до влади, принаймі не найбільша проблема України за остагні 25ть років. Але цей агітатор в мене вже би вчора був в бані.
Chit
Повідомлень: 18
З нами з: 16 квітня 2019, 06:10

Повідомлення Chit »

Vo_Vik писав:Alex, ну в тебе і нерви. Я особисто не бачу надто великої проблеми в приході Зеленського до влади, принаймі не найбільша проблема України за остагні 25ть років. Але цей агітатор в мене вже би вчора був в бані.
Може тому не в бані що в Алекса на відміну від тебе є мозок та він вміє задавати правильні питання?
Все що я зробив вчора, я вам дав життєвий шанс, користатися ним чи ні - це є ваш вибір.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Vo_Vik писав: Я особисто не бачу надто великої проблеми в приході Зеленського до влади, принаймі не найбільша проблема України за остагні 25ть років.
Так, давайте мислити позитивно )) Єдине що мене напрягає, це повернення до теми "ущємлєніє прав русскоговорящіх востока і юга". Я мовчу про цей голос пана ЗЕро, який буде лізти з усіх динаміків.
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

Здається у когось зашкалює ЧСВ! Радий допомогти, Чіт, дуже дякую тобі за такий шанс в мому житті. Те що ти зробив вчора поміняло всі мої погляди і я тепер просто в шоці! Проснувся новою людиною!
Нівякому випадку банити таких неможна. Це ж як прививка чи то антидот.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

тим часом у нас зовсім сумні результати...


Vo_Vik, я хочу щоб ми всі розуміли що відбувається. І бан таких людей за образи не допоможе. А бан за іншу думку це взагалі зло.
Chit, знову одна віддалена філософія і відсутність чітких відповідей на чітко поставлені запитання :( я розчарований.
---
Відповісти

Повернутись до “Політика”