Вибори Президента України 2019 Другий Тур

місце для спілкування на політичні теми
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

Пан Chit наклав в штани і легко пісьнув від можливості попасти в суд за відвертий наклеп який він написав.
Попроси пробачення за свій наклеп!
Чомусь більшість зеленолюбів самі такі - чуть йо...ті.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Мені соромно що я пропустив частину повідомлення з наклепом. Що ж, я б радив пояснити свою поведінку та попросити вибачення, Chit.
Загалом не здивований, прихильники зеленського не поважають логіку і аналіз. У них одні емоції.
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

0de55a писав:
San-Frankivsko писав: Арестович переконаний, що захист української мови, це програшна стратегія...
Просто цікаво - де саме таке ви почули?
https://gazeta.ua/articles/life/_rosijs ... ich/748339
(дивитись відео)
0de55a писав:Він вивчає українську і вже дає інтерв'ю українською
НМСД ... це через мовні квоти на телебаченні... :)

з тих же причин "Дизель-ШОУ" заговорили українською...
0de55a писав:Але чи є російськомовність вироком?
сама по собі вироком не є... а от просування ідей, що русифікація (під будь-якими соусами) це благо для України... так, це вирок...
0de55a писав:Ну а якщо вони через радянизацію/комунізацію та януковизацію не розуміють української... як з ними спілкуватись?
часто чую таке питання... але насправді ЖОДНОГО разу не зустрічав людину, котра народилась в Україні... і НЕ РОЗУМІЄ української...
(глухі села з компактним проживанням угорської нацменшини до уваги не берем... :) )

є люди котрі не говорять українською через брак розмовної практики... але щоб не розуміли... такого ще не бачив...

ну і, відповідаючи на питання.... :) якщо я знаю, що людина з України, спілкуюсь українською... жодного разу проблем з розумінням не виникало... :)
0de55a писав: Ще раз, треба висновок робити по справам.
а по яких саме справах судити?...

от наприклад... зо два роки тому був потужний срач у FB ...
одна популярна валантьорша (а по сумісництву бізнес-вумен з Києва), котра насправді багато допомагала хлопцям на фронті і часто туди їздила особисто... вирішила для розширення бізнесу створити новий інтернет магазин...
чорнова версія сайту була відкрита для загального огляду з метою збору вражень і побажань від потенційних клієнтів і друзів...
один із її близьких (знову ж таки, за її словами) друзів ... боєць АТО... написав їй В ПРИВАТ(!): ... "ну чому знову немає української версії?"..
так от вона виклала це приватне(!) повідомлення на своїй сторінці у FB з коментарями на кшталт "как ви мєня уже задалбали сваєй мовай"... "у етай страни нєт будущева с такими дєбілімі".. і т.д...
від перечитування коментарів волосся ставало дибки... наскільки багато є прихильників таких ідей... тобто людей, для котрих Україна, це Малоросія формально незалежна від москви... і все українське у них викликає оскому..

Виходить, з одного боку - вона волонтер, що допомагає бійцям.... а з іншого - ярий українофоб...

Цей випадок, до речі, дав початок широкому вживанню терміна "мовосрач"...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

нагадую що ICTV транслює дебати онлайн
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

цитата Зе з дебатів: "... повстанці ЛНР і ДНР"...

це все, що потрібно знати про Зе... :?

навіть дивно якось... чому Порох його не підловив за цей зашквар....
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

San-Frankivsko, пропустив цю історію на фб про мову :( мене теж дістало мовне питання, скільки можна лізти зі своєю російською і пропихати її в державну мову :(

Продовження дебатів буде на суспільному:

Зашквар з ДНР і ЛНР був знатним....
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав:
Зашквар з ДНР і ЛНР був знатним....
може порох для спільного цей козир відклав... :wink:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Порох щойно пригадав це зеленському перед виступом на суспільному.
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Я не розумію... які іще потрібні аргументи... щоб НЕ голосувати за Зе?....

Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Я починаю змінювати своє ставлення до видалення зі списку друзів у фейсбуці..........
---
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав:Я починаю змінювати своє ставлення до видалення зі списку друзів у фейсбуці..........
мої перші "ластівки" вилетіли, коли почали нити про блокування вКантактє...

напевно, завдяки тому тепер практично немає в друзях прихильників Зе... :pardon:
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
0de55a
Supermoderator
Supermoderator
Повідомлень: 1022
З нами з: 17 березня 2014, 04:11
Дякував (ла): 75 разів
Подякували: 97 разів

Повідомлення 0de55a »

San-Frankivsko писав: https://gazeta.ua/articles/life/_rosijs ... ich/748339
(дивитись відео)
Ви те відео, власне, уважно дивились? Арестович зазначає, що кращий захист - це напад. Тому за його поглядом, як один з методів ведення гібридної війни, треба виходити з того, що російська - це штучно змінена українська мова:
"Нам треба наступальна стратегія. Російську мову треба робити другою українською. Як австралійський варіант англійської. Сказати, що це друга мова Київської Русі, вигадана викладачем Києво-Могилянської академії..."
Але я не побачив там ані натяку, що українська не потрібна, або щоб російська була другою державною.
San-Frankivsko писав: НМСД ... це через мовні квоти на телебаченні... :)
з тих же причин "Дизель-ШОУ" заговорили українською...
Я не слідкую за "Дизель-ШОУ", але через президентські перегони цікавився історією "95 Квартал". Доволі кепський рівень гумору - або політика, або секс, або знущання над всім українським. Навіть переглянув кілька шоу - саме про таких свого часу писав Жванецький (далі цитата мовою автора): "А писАть, простите как и пИсать, надо тогда, когда терпеть уже невозможно". Я не побачив там мовної квоти в дії, бо той проект послуговується виключно російською.
San-Frankivsko писав: сама по собі вироком не є... а от просування ідей, що русифікація (під будь-якими соусами) це благо для України... так, це вирок...
Це цілком слушне зауваження, але яке це має таке ж відношення до початкового питання про пана Арестовича? Бо це як той факт, що Земля обертається навколо Сонця... Себто, сам по собі факт відомий, але як це може бути застосовано до того ж пана Арестовича? Наведіть спочатку посилання на те, що зазначений пан просуває російську, а потім вже будемо дискутувати. Бо, як і в перший цитаті, може було помилкове розуміння контексту.
San-Frankivsko писав:часто чую таке питання... але насправді ЖОДНОГО разу не зустрічав людину, котра народилась в Україні... і НЕ РОЗУМІЄ української...
(глухі села з компактним проживанням угорської нацменшини до уваги не берем... :) )
є люди котрі не говорять українською через брак розмовної практики... але щоб не розуміли... такого ще не бачив...
ну і, відповідаючи на питання.... :) якщо я знаю, що людина з України, спілкуюсь українською... жодного разу проблем з розумінням не виникало... :)
Це через те, напевно, що ви спілкуєтесь з людьми з України певної вікової категорії:
1. З людьми, що народилися за часів незалежної України - високий відсоток молоді або вільно володіє або, принаймі, дуже добре розуміє українську.
2. З людьми, що народилися за 10 - 20 років до 1991 року. Які могли навчатися в російськомовних як школах так і ВНЗ, але за часів незалежності України опанували українську, або дуже добре її розуміють й легко спілкуються, або їм важко спілкуватися, але все розуміють включно з різновидом вимовлення тих, чи інших слів.
3. Якщо це в Канаді - то з людьми, яки мають достатню підготовку щоб, щонайменше, вивчити другу мову.

Проте якщо взяти трошки старших людей, радянська пропаганда яким пояснювала, що вони "радянські" люди, а отже їм тре знати тільки одну мову, щоб вільно спілкуватися з 300 млн. людей - то вже там можуть бути певні проблеми з розумінням української. Звісно, це ще залежить від рівня мови та освіти. Це також залежить від того, який відсоток людей навколо використовує українську. Але, тут ще така проблема - більшисть з них може використовувати суржик й думати, що вони говорять на чомусь, що є більш російською, аніж українською. Бо знову ж таки, брак спілкування українською й переважна кількість мовного споживання було російською (за часів "країни рад", та перших років відновлення України). А якщо додати брак мовної практики та наслідки дії радянської/комуняцької (Луганськ)/проФФесорської (Донбас) пропаганди... - то є над чим працювати. Але з точки зору політики - що молода людина, що літня - це голос виборця.

Щодо мадярських поселень - то Україна має кордони не тільки на південному заході ))) Наприклад є різні народи, що живуть на півдні Одеської області. То вони знають мову батьків та російську, що якраз проросійські налаштовані сили й використовують, в той час як більшість населення зазначеної області саме українці, а це 63%. Саме про проблему з українською в мадярських селах ми знаємо через агресивну політику угорського уряду. Але це тому, що той уряд відчув сили для того, щоб відвернути увагу всередині країни, як це робив той самий Путін. Але угорський уряд також бачить, що Росія встигла захопити Крим, поки в Україні не було справжньої армії. Але наразі, Росія нічого не може зробити на Донбасі та Луганську. Війна триває вже п'ять (!!!) років. То одна справа погрожувати, коли нападник не чекає на відсіч, а інша коли він розуміє, що втягне країну у війну, де не має гарантовоної перемоги. Ще й буде довга війна. А отже виборці у власній країні будуть проти поточної влади. Тому й маємо такий довгий конфлікт на Сході. Таким чином, погоджусь з думкою Арестовича, що Росія не починає відкриту війну з Україною не через санкції, чи непокоїння Заходу тощо, а саме через розуміння того, що ця війна не може бути легкою й переможною... Колишній (а також поточний та майбутній, принаймі на наступні 5 років) уряд Росії, як літній боксер - так, ще має певну фізичну силу, так ще може бути загрозою, але вже має сумніви, щодо швидкості, реакції, дихання, витривалості... Тобто, не має віри, що зможе перемогти у відкритому бою.
San-Frankivsko писав:а по яких саме справах судити?...
от наприклад... зо два роки тому був потужний срач у FB ...
одна популярна валантьорша (а по сумісництву бізнес-вумен з Києва), котра насправді багато допомагала хлопцям на фронті і часто туди їздила особисто... вирішила для розширення бізнесу створити новий інтернет магазин...
чорнова версія сайту була відкрита для загального огляду з метою збору вражень і побажань від потенційних клієнтів і друзів...
один із її близьких (знову ж таки, за її словами) друзів ... боєць АТО... написав їй В ПРИВАТ(!): ... "ну чому знову немає української версії?"..
так от вона виклала це приватне(!) повідомлення на своїй сторінці у FB з коментарями на кшталт "как ви мєня уже задалбали сваєй мовай"... "у етай страни нєт будущева с такими дєбілімі".. і т.д...
від перечитування коментарів волосся ставало дибки... наскільки багато є прихильників таких ідей... тобто людей, для котрих Україна, це Малоросія формально незалежна від москви... і все українське у них викликає оскому..
Виходить, з одного боку - вона волонтер, що допомагає бійцям.... а з іншого - ярий українофоб...
Цей випадок, до речі, дав початок широкому вживанню терміна "мовосрач"...
Ну власне це до зазначеного пана Арестовича відношення не має, але в цьому напрямку є одне зауваження - все відносне. Як кажуть лікарі: скажіть людині, що їй треба відрізати пальця й вона звісно буде проти... Скажіть або повністю руку, або палець - й людина скаже ріжте палець. На мій погляд, спочатку треба убезпечити незалежність України. Потім, це питання 10-20-40 (максимальний рівень, це вже за Писанням) років, щоб Українська була рідною мовою для великого відсотку населення, а решта вільно нею володіла. Але найголовніше - втримати незалежність, бо як казав Тарас: "В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля." Дійсно, за всі роки сучасної незалежності України, тільки зараз є можливість повністю позбутися російських пут: маємо боєздатну армію, почали визволення від московської пропаганди в Церкві, та Держава стоїть на захисту української мови. Чи зможемо зберегти цей шлях й надалі, на наступні п'ять років, чи прийде "зелений перемовник" - побачимо, але як не згадати ще раз Шевченко:

Так от як кров свою лили
Батьки за Москву і Варшаву,
І вам, синам, передали
Свої кайдани, свою славу!

Доборолась Україна
До самого краю.
Гірше ляха свої діти
Її розпинають.
Востаннє редагувалось 20 квітня 2019, 19:08 користувачем 0de55a, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Ну що друзі? В кого які враження?
Мені здається що оберуть зеленого. На мою думку це буде катастрофа. І коли справи підуть гірше я не тільки повидаляю всіх своїх знайомих зеленоботів зі списку друзів у фейсбук... Але і відверто пошлю їх під три чорти.
---
Chit
Повідомлень: 18
З нами з: 16 квітня 2019, 06:10

Повідомлення Chit »

Ну що з поверненям мене з України. Їздив на пару днів на дебати та з побратимами поспівкуватися. Враження подвійні. Ціни космічні, в людей грошей нема, країна зубожіла. Якщо ще барига ще на 5 років залишиться при владі - східна Україна за пів року відійде від України - це можна сприймати як майбутній факи за настроєм людей. Так що наші фсбшні тролі з цього сайту можете далі радіти за По - зрозуміло що це в вашіх інтересах. Вам не цікаво обєднання України, вам цікаво заробляти гроші на фейках від пороха та заробітки на корупційних потоках. Ті з вах що живуть тут в Канаді насправді ніколи сюди не доїхали. Ви ще живетете там в свойому радянському сойузі, нацепили на авта тризубці але ніколи не стали Українціми на справах а не на словах. За ці слова я Відповідаю.
А ось за судебні справи що до мене та миротворця. Давайте так, ви зараз відкриваєте тут 2 жмейл акаунта і десь пару місяців переписуєтесь між собою як ви мені сотки тисячок долярів позичали а потім з цими листами ідете до суду Канади вимагати з мене гроші. Там ми з вами і побачисось. Раджу тільки усі гроші відразу не витрачайте.
Тримайтесь. Ми йдем до вас.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Chit, мова йшла про ваш наклеп на викладача. Не плутайте з Миротворцем. На рахунок Миротворця, мова йде не про кілька місяців а про 5 років листів злитих з mail.ru. таке відчуття що ви або читаєте не уважно або у вас щось не так з психікою. Без образ, просто помилки занадто грубі. Той факт що Ви змішали свій брудний наклеп і дамп Миротворця говорить про вашу тотальну неадекватність.
---
Chit
Повідомлень: 18
З нами з: 16 квітня 2019, 06:10

Повідомлення Chit »

Oksana Gerych писав:
Chit писав:
smisha писав:Дякуємо за порцію ранкової пропаганди!
Зе - це проект ляльки що розмовляє. Добре для цирку, погано для країни.
Хворий, іди лікуйся поки не запізно. Персональна тупість не є виправданням перед Україною та Українцями.
Добре, ще забув сказати що порпошенко є *образи видалено адміністратором*. Це є Факт!
Я це н6е стверджую, але це лончно для богатьох що прибіжники порощенко є прибіжниками педофілії бо рівняются на свого боса, як, наприклад, *образи видалено адміністратором*, (це відомо але я не стверджую цього) що *образи видалено адміністратором*
Сором вам і ганьба

Якщо тобі щось не подобається що я сказав - можеш сказати це мені в обличчя. Але знищувати Україну тобі та таким як ти тролям на платні ми не дамо.

Шановний пане Chit! Як адміністративний директор Українського культурно-освітнього центру "Оберіг", до складу якого входить суботня школа, заявляю, що пані Оксана Шак впродовж 2 років працює в нас на посаді вчителя укр. літератури. Вона є кваліфікованим педагогом з відмінною характеристикою, користується авторитетом, любов'ю та повагою учнів, батьків та колег. Вчинки в яких ви її звинуватили вважаю відвертим наклепом, який карається законом, до якого ми будемо змушені апелювати, якщо ви не спростуєте вашої відвертої брехні. Тому вимагаю публично спростувати ваш наклеп і вибачитися перед пані Оксаною та школою, репутації якої ви завдали шкоди! Очікую відповіді найближчим часом, щоб не доводилося зустрічатися в суді.
Пані Oksana Gerych - прочитайте докладно що було написвно і що я стверджував. Раджу вам перекласти це і радо побачимося з вами в Канадському суді, якщо справді пані *образи видалено адміністратором*, з приватніої опінії зосновіної на висловах пані *образи видалено адміністратором*, не вибачеться за все своє лайно *образи видалено адміністратором*. ВИ можете обманюватись скільки ви хочете, але це є ваша справа *образи видалено адміністратором*. Чи ви це робите? Тримайтесь
Відповісти

Повернутись до “Політика”