Вибори Президента України 2019 Другий Тур

місце для спілкування на політичні теми
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Alex Diamantopulo писав:тим часом у нас зовсім сумні результати...


Vo_Vik, я хочу щоб ми всі розуміли що відбувається. І бан таких людей за образи не допоможе. А бан за іншу думку це взагалі зло.
Chit, знову одна віддалена філософія і відсутність чітких відповідей на чітко поставлені запитання :( я розчарований.
Я не говорю за бан за іншу думку. Я говорю, що людина реєструється на форумі з очевидною метою агітації за певного кандидата і при цьому називає дописувача під ніком якого пише адміністратор платним ботом? Реально ти бачих хоч капельку адекватності?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Vo_Vik, мені не образливо, мені просто цікаво що таких людей в голові. Відверто кажучи я і досі сумніваюся що рідна мова тієї людини українська. Стиль тексту і викладення думки дуже схожий з тим кремлеботом переписку якого я виклав в скриншотах в цій темі. Якщо людина без об'єктивних причин (інша думка то не причина) називає когось ботом то це є хорошим признаком того що людина сама є кремлеботом. Але це офтоп :)
---
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Це не образа особисто тобі, це образа всьому форуму. Якщо форум був створенний н років тому, щоб в 2019 агітувати за Пороха, то де мої гроші за пости на цьому форумі за всі ці роки)?
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

"Логіка" хехе!
---
Vo_Vik
Administrator
Administrator
Повідомлень: 803
З нами з: 02 липня 2014, 23:01
Подякували: 86 разів

Повідомлення Vo_Vik »

Доречі почитав про ті листи. 800 тисяч доларів. Чорним налом. Хз куда вони пішли. З погляду закону взагалі ніде по ідеї не мали би фігурувати. З погляду прихильників Зеленського взагалі нічого не доказують. Інфа швидше для мобілізації західноукраїнського електорату, але за останніх 2 тижні її всякої такої вилилось, що для тих хто коливався швидше всього вже больовий поріг перейдено давно і зараз це сприймається як інформаційний шум.
Chit
Повідомлень: 18
З нами з: 16 квітня 2019, 06:10

Повідомлення Chit »

Ну я також в житті не розумів як розумна людина може підтриимувати гітлера чи хуйла, вбивць, корупціонерів, педовілів та злодіїв. Але завдяки вам та на вашому прикладі зрозумів. За це дякую, бо на щастя не так багато вас в Україні. Тримайтеся, трітмент іс камінг.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Це ти про Коломойського? Так на форумі його ніхто не підтримує. Якби міняти одних олігархів на інших, це не є ціллю демократичних виборів. Результат другого туру тільки перенаправить грошові потоки в бік "обділених" кланів, з дуже сумнівною національною позицією.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

Chit, було діло в Україні і за ригів голосували. Я все прекрасно пам'ятаю.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Тепер електорат ригів голосує за зеленського. В цьому полягає найбільший про*0б команди порошенка.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Пане Шіте, ви плануєте брати участь в світовому рекорді із селфі? Без вас ЗЕкоманда може не досягнути цієї важливої мети:

У Зеленського закликають встановити світовий рекорд селфі на фоні виборчих дільниць
https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/17/7212541/
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Ось і друзі підтягнулись. Це і є славнозвісна ЗЕкоманда молодих професіоналів? Хто ще вийде зі схрону?

Коломойський: "Коли переможе Зеленський, я повернусь в Україну"
https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/17/7212543/
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

A comedian is hot favorite to be Ukraine's next president - so what are his policies?
https://www.cnbc.com/2019/04/17/ukraine ... ident.html
Oksana Gerych
Повідомлень: 3
З нами з: 21 листопада 2014, 01:56

Повідомлення Oksana Gerych »

Chit писав:
smisha писав:Дякуємо за порцію ранкової пропаганди!
Зе - це проект ляльки що розмовляє. Добре для цирку, погано для країни.
Хворий, іди лікуйся поки не запізно. Персональна тупість не є виправданням перед Україною та Українцями.
Добре, ще забув сказати що порпошенко є знаний педофіл. Це є Факт!
Я це н6е стверджую, але це лончно для богатьох що прибіжники порощенко є прибіжниками педофілії бо рівняются на свого боса, як, наприклад, Оксана Шак в Української школі, (це відомо але я не стверджую цього) що б'є дітей, вижиняє їх з класу, працює тільки з хлопчиками і зневажає дівчат.
Сором вам і ганьба

Якщо тобі щось не подобається що я сказав - можеш сказати це мені в обличчя. Але знищувати Україну тобі та таким як ти тролям на платні ми не дамо.

Шановний пане Chit! Як адміністративний директор Українського культурно-освітнього центру "Оберіг", до складу якого входить суботня школа, заявляю, що пані Оксана Шак впродовж 2 років працює в нас на посаді вчителя укр. літератури. Вона є кваліфікованим педагогом з відмінною характеристикою, користується авторитетом, любов'ю та повагою учнів, батьків та колег. Вчинки в яких ви її звинуватили вважаю відвертим наклепом, який карається законом, до якого ми будемо змушені апелювати, якщо ви не спростуєте вашої відвертої брехні. Тому вимагаю публично спростувати ваш наклеп і вибачитися перед пані Оксаною та школою, репутації якої ви завдали шкоди! Очікую відповіді найближчим часом, щоб не доводилося зустрічатися в суді.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Chit писав:Доброго дня
smisha писав:так, відкат українських національних інтересів буде значний

Incredible!!!!
А тепер давайте розберемося що Порошенко зробив для України за останні 5 років
1. Знищив економіку - в усіх цівілізованих країнах під час війни економіка зростає через мобілізацію суспільства, але не в Україні. Тотальне знебожіння населення, відсутність обігових грошей, відсутність ринку праці, відсутність інвестицій, рейдерство очолене друзями порошенко (пригадайте історі хто вкрав сервіс Міст в Україні, і це не єдиний приклад), знечтоження кондитерського бізнесу в Україна на користь Рошен, неймовірні відмивання бюджету не дивлячись на Прозоро, повертвння НДС для своїх, розквіт конвертаціонних центрів як ніколи раніше, корупційні тарифи ........
2. Очолив корупцію - в Україні. Порошенко фактично контролює парламент, прокуратуру, СБУ. Він має можливості боротися з корупцією, замість цього як і в раССії, його товарищі є головні корупціонери країни. В порошенко цар не винен - винні бояре, все як в раССії.
3. Відсутність зовнішньої політики, відсутність довіри до Порошенко від західних партнерів через брехню та корупцію, як результат мінімальна підтримка України світом бо все що не приходе в Україну відразу розкрадається
4. Невиконяння майже жодної предвиборчої обіцянки
5. Радіо Канада, цитата: в Україні громадянська війна, повністю відсутня медицина.
6. Розкрадання в Армії. Це ганьба коли на 5 році війни волонтери мусять забезпечувати армію. Нема зброї, склади не захищені та майже усі знищені, нова зброя не виробляється а тільки рекламується. Нові БТР ідуть до поліції та нацгвардії а не в армію. Хлопці не мають чим воювати, живуть в норах як щури. Торгівля залигками зброї замість постачання зброї в армію. Торгівля з раССією та окупованими територіями. Чтого варто тільки постачання електрики в Крим та води в Донецьк! Чи справді нам потрібен такий говнокомандуючий? Чи нам просто потрібен професійний штаб бойових генералів та президент що може приймати політичні рішення при потребі?
7. Тюрми України пеперовнені патріонтами, а зрадники як Медвечук, Ахметов, та їнші на волі та заробляють на Україні разом з раССійскими бізнесами

Персонально, нічого поганого не хочу сказати про УНА-Унсо та свободу, в ціх організаціях багато патриотів, але їхне керівництво є знані КГБшні агенти чи сексоти. Проблема України що в 91му році ми не відкрили архіви агентів КГБ.
І головне, зовнішний ворог зможе захопити Україну тільки коли вона буде слаба і порошенко все робе щоб Україна не окріпла та зміцніла. Якщо порошенко залишеться ще на 5 років - в нас буде друга авторітана Московія - ви цйого хочете? Україна це є Українці а не тільки територія. Українцям треба об'єднуватися та будувати державу для людей а не царство порошенко. Якщо вам щось не сподобається що робе Зе - ми зможемо його поправити, а ось порошенко ви вже не поправите, бо вас або вб'ють, або посадять за грати.

Думайте, ви хочете Руїну чи Україну!
Зарікся собі не писати на сайті, але не маю сил змовчати. Шановний, ти хто взагалі? Можна помилитись друкуючи швидко, нічого страшного, але твій текст суцільна помилка. Що таке, не звик українською спілкуватись? То чому берешся судити про те, в чому нічого не патраєш? Доношу до твого відому, що я був арештованим в грудні 2014-го, і лише під тиском громадської організації "Комітет Визволення Політв'язнів" був звільненим. Арештованим за люстрацію прокурора, етнічного москвина, безпосереднього учасника репресій патріотів. Це я до того, що любити Порошенка підстав особливих не маю.
Нині, питання стоїть руба: або збережемо ті незначні здобутки, або втратимо. Або і далі будемо просуватись в бік очищення від москвинської залежності, або повернемось в морально розкладений і духовно здеградований совок. Порошенко чітко і недвозначно повідомив, що київські князі вчинили дурницю, заснувавши Москву. Зеленський цих поглядів не сповідує. Порошенко витіснив з України олігарха Коломойського, який привласнював собі цілі галузі. Згадаймо його спробу силою захопити "Нафтогаз". Пригнав підконтрольних бандитів у формі, і вони в центрі Києва намагались захопити адміністративну будівлю. зеленський, це знаряддя Коломойського в справі намагання повернутись в Україну. Навіщо Україні такий злодійкуватий олігарх? Чому б і не підтримати Порошенка в справі протидії свавіллю цього бандита? Разом з американцями Порошенко суттєво ослабив свавілля Фірташа, ще одного олігарха. Що в цім поганого? нині, він береться за Ахметова. Боротись з усіма одночасно дуже складно, ТОМУ І ДОВОДИТЬСЯ МАНЕВРУВАТИ. Але якщо Порошенко вгамував Коломойського і Фірташа, то чому б не підтримати його і в боротьбі з Ахметовим?
Читаю закид про контроль Порошенком парламенту. Брехня. Порошенко після сутички в Керченській протоці пробував запровадити військовий стан в цілій Україні, але парламент (саме парламент) йому цього не дозволив.
Що ти там пишеш про відсутність зовнішньої політики? Світ оголосив бойкот багатьом структурам хижої Московщини, і факти (КОНКРЕТНІ ФАКТИ) ЗА ЩО ПОТРІБНО бойкотувати москвинську продукцію або і конкретних персон в ООН виголошував Порошенко. Там же, Порошенко показав і документи вбитих в Україні москвинів, котрі брали участь в бойових діях проти України на Донбасі. Який провал? Зовнішня політика це певно єдине в чому йому нічого якраз закинути і немає. Суцільний позитив. Євроінтеграція, і наближення до світових стандартів.
Геть нещодавно, в Києві мутив воду злодійкуватий Саакашвілі. Його адепти ширили побрехеньки що Захід на боці грузина. І що? "Альфа" не панькаючись, тримаючи за волосся і в кайданах доправляли Саакашвілі до місця депортації. І я не чув обурень з боку Заходу. Навпаки. Поаплодували за спроможність навести лад в країні.
Передвиборчі обіцянки? В Україні здійснюється процес декомунізації. Кільком містам повернути історичні назви, деякі взаагалі отримали нові назви (Кіровоград - Кропивницький). Це позитив. Зеленський на бік українців ставати навіть не планує. Перейменовані нарешті комуністичні вулиці в більшості міст і сіл. Хіба це погано? Спалений Будинок Профспілок на Майдані вже відбудовано і функціонує. Хіба це не виконання однієї з обіцянок?
Згідно офіційних даних, за час війни Україна втратила понад сто мільярдів доларів. Де брати гроші за задоволення прихотей і забаганок таких як ти? Волонтерів вже майже не видно. Їздять одиниці, а фінансування армії здійснюється коштом бюджету. Погано, з розкраданням, але краде не Порошенко а постсав'єтська адміністрація. Генерали, і навіть прості офіцери.
Понад десять років тому, киян поставили перед більш ніж незаздрісним вибором: міським головою буде або жлобуватий Олександр Омельченко, або відвертий гендляр і злодій Чернівецький. Обрали другого. За Омельченка хоч щось функціонувало, розкрадань масштабних не було, а ось Чернівецький і розікрав і продав все що міг. І втік з України. Нині, громадянин Грузії. Мільярдер. Те саме стосується і нинішнього вибору. Багато в чому обмежений в можливостях Порошенко, і відвертий українофоб Зеленський. Штукар в якого ні честі, ні совісті, ні гідності, і Україна йому не Батьківщина. незаздрісний вибір, але я кличу підтримати курс змін і очищення від московського бруду. Парламент обмежував Порошенка, а Зеленський верещить що розжене його. Себто йому вже нашіптують як мати необмежену владу. Ні. Свавіллю нікчемних штукарів в Україні не бути
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

СУД ВИЗНАВ НЕЗАКОННОЮ НАЦІОНАЛІЗАЦІЮ ПРИВАТБАНКУ
https://www.epravda.com.ua/news/2019/04/18/647143/

Позиція американського посольства щодо ситуації навколо денаціоналізації ПриватБанку за рішенням київського суду:

Statement on PrivatBank
https://ua.usembassy.gov/statement-on-privatbank/
In 2016 Ukraine’s international partners supported the decision of the government and the National Bank of Ukraine (NBU) to nationalize PrivatBank, at the request of former owners, as the only effective method of protecting the bank’s depositors – the Ukrainian people and businesses – and the stability of the financial system. While this required the injection of about UAH 160 billion in Ukrainian taxpayer funds to restore the bank’s solvency, it secured PrivatBank’s long-term viability, safeguarded the money of millions of Ukrainian citizens, and strengthened the country’s economic health. In light of this, we welcome the reform of Privatbank’s corporate governance, led by an independent Supervisory Board, and the transformation of its business model, which has already resulted in stronger performance and sustainability of the entire banking system. We continue to support the efforts of the NBU to reform Ukraine’s financial sector, including by introducing prudent corporate governance principles, and the Ministry of Finance’s efforts to reform corporate governance in state-owned banks. It is important that the authorities continue their efforts to recover losses from former owners and related parties of failed banks. Ukraine’s international partners will be closely monitoring developments in this area.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

А де пан Шіт пропав?
Що скажете, є тут складові зловживання владою та корупційної діяльності щодо пана Богдана? Залякування? Тиск на держслужбовця? Кумівство?

Юрист Зеленського, який потрапляє під люстрацію, мав таємну зустріч з головою КС
https://www.pravda.com.ua/news/2019/04/17/7212542/
Відповісти

Повернутись до “Політика”