Вибори в Квебеку 2018

місце для спілкування на політичні теми
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Та власне ніщо мене не "довбе", це досить незрозуміла реакція на мою фразу "тявкають іноді з під паркану" бо в мому тексті ця фраза перегукується з любимим висловом Хуйла "собаки брешуть-караван йде."Тільки й усього.
Аватар користувача
Alex Diamantopulo
Administrator
Administrator
Повідомлень: 2236
З нами з: 13 березня 2014, 00:20
Звідки: Івано-Франківськ / Montreal, QC
Дякував (ла): 611 разів
Подякували: 262 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Alex Diamantopulo »

smisha, шовінізм і ксенофобія це те що сповідують квебекуа :)
Мій стиль життя не передбачає розфігачених доріг, купу франкофонів приїхавших з африки які плодять собі подібних, а зранку попвають чайок на балкончику коли я їду на роботу Мене звісно ж такі речі не оточують і кого мені звинувачувати? :)
Сама по собі тема виборів наповнена шовінізмом і ксенофобією адже цими існтрументами тут корстуються корпціонери засівші у владі.
---
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Імігранти-Велферщики, які рощмовлять французькою, власне немають ніякого відношення до квебекської культури. Навряд чи вони самі себе ідентифікують як квебекуа.
Щодо розфігачених доріг, то це перебільшення, гротеск. Дороги як дороги, принаймні кращі ніж в Україні. Особливо поза населеними пунктами.
Шовінізм і ксенофобія завжди на озброєнні в популістів. Проте я не бачу наразі перекосів в цьому напрямі в риториці правлячої партії.
Аватар користувача
mialgri
Повідомлень: 544
З нами з: 12 вересня 2014, 13:21
Дякував (ла): 234 рази
Подякували: 68 разів

Повідомлення mialgri »

Світогляд людини змінюється в залежності від місця проживання. Рекомендую субурбію, де навколо тебе тільки власники домів. Тут квебекуа інші...
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

Alex Diamantopulo писав:Повністю погоджуюсь з Alex Geneve - змушувати вчити мову під причиною "тому що ми незалежні" це найгірше що можна придумати. Краще б вони показали яка ця мова красива чи... Ну хоч щось тільки не це тупе накручування про незалежність.
Можна відповім словами Тетяни Микитенко, яку я страшенно поважаю за сайт ragu.li ?

– Всебічну українізацію треба проводити так, щоб людям хотілося бути до неї дотичними.
Треба робити українські проекти, які спричинятимуть позитивні емоції і захоплюватимуть.


https://rozmova.wordpress.com/2018/04/1 ... mykytenko/
http://ragu.li
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

mialgri писав:Світогляд людини змінюється в залежності від місця проживання. Рекомендую субурбію, де навколо тебе тільки власники домів. Тут квебекуа інші...
Але не забувай демографічний портрет твоєї персональної субурбії:
55% - франкофони
27% - англофони
18% - імігранти

Порівняй це з яким-небудь Saint-Jerome де поки що 95% з гаком франкофонів.
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Geneve писав:
Я й не казав що проти білінгвізму хтось виступає,це ваші домисли.
я й не казав, що Ви це казали... це ваші домисли....
Alex Geneve писав:До речі ваша сусідка цілком права відносно її англійського та небажання насильно сприймати французську.Це повне безглуздя насильно навчати мовам.У цій справі має бути лише один важель це мотивація.Якщо б ваша сусідка чи той-же самий емігрант знали що за рахунок мови вони будуть мати матеріальні блага у рази більші безумовно вони би вивчили французську за рік.Але наразі все навпаки.
її висловлювання стосувались того, що вона, уже більше як пів року, не може знайти роботу оскільки не знає французької мови... а роботодавців це не влаштовує...

чим не мотивація?... чому ж не потратити час на вивчення?... але ж простіше не вчити мову, а звинуватити в расизмі/ксенофобії/фашизмі і т.д.
Alex Geneve писав:Я вам наведу один з багатьох прикладів які знаю. Знайомий зайнятий у галузі ІТ тут в Монреалі в рік він має 75 штук каксів пів року тому він підписав контракт з однією американською компанією в Лос Анжелесі з річними 120 штук бакинськіх а це 156 штук каксів зрозуміло що без знання англійської тобто колоніальної мови він би не зміг це зробити ось вам і мотивація.
Замість того щоби створювати людям умови для мотивації ці квебекські бовдури - популісти знову бавляться з законодавством.
знання англійської, це конкурентна перевага в певних галузях... зокрема в ІТ нема чого взагалі пхатись без знання англійської...

в інших галузях інші пріорітети... маю ще одного сусіда (вільно розмовляє 5-ма мовами), котрий працює в міжнародній логістиці... в цьому напрямку цінується анг+фр+ісп ... тобто людина із знанням тільки англійської там не дуже потрібна...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

Alex Diamantopulo писав:Smisha, не виключено, а просто право говорити мовою яка більше подобається.
маєш на увазі право вибору?...

але про який вибір можна говорити, якщо людина знає тільки ОДНУ мову?... це вибір між англійською і.... англійською?.... :sarcastic: :sarcastic: :sarcastic:

як зазначив smisha, під правом вибору, маскується право не знати французьку....
Востаннє редагувалось 25 жовтня 2018, 16:44 користувачем San-Frankivsko, всього редагувалось 1 раз.
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

vip писав:
Alex Diamantopulo писав:Повністю погоджуюсь з Alex Geneve - змушувати вчити мову під причиною "тому що ми незалежні" це найгірше що можна придумати. Краще б вони показали яка ця мова красива чи... Ну хоч щось тільки не це тупе накручування про незалежність.
Можна відповім словами Тетяни Микитенко, яку я страшенно поважаю за сайт ragu.li ?

– Всебічну українізацію треба проводити так, щоб людям хотілося бути до неї дотичними.
Треба робити українські проекти, які спричинятимуть позитивні емоції і захоплюватимуть.


https://rozmova.wordpress.com/2018/04/1 ... mykytenko/
http://ragu.li
Alex Geneve якраз слушно зауважив, що ситуацію в Україні може змінити правильне мовне законодавство в галузі освіти, науки і т.д.....

(якщо, звичайно, його приймуть, а не будуть берегти як постійний передвиборчий подразник для електорату....)

Бо всі, без виключення, країни проводять мовну політику тільки адміністративними методами... а цікаві проекти... то вже тільки додаткові опції...
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Та не питання що законодавча база необхідна аби вирішити мовне питання в Україні, от тільки досвід Квебеку тут мало чим допоможе бо як я вже раніше казав це різні випадки.У Квебеці не зважаючи на десятирічча домінуючої французської у мовному середовищі досі є купа англофонних навчальних закладів починаючи від початкової школи і закінчуючи університетами.Якщо така ситуація буде в Україні то імперська мова так і залишиться на тих теренах.Але якщо підійти врівноважено до законодавства ,без фанатизму та репресій, то цілком можливо повністю ліквідувати зацікавленність населення у вивченні імперської мови ,зараз на це в українців чудовий шанс якого у того ж Квебеку ніколи не було і не буде.
Востаннє редагувалось 25 жовтня 2018, 21:40 користувачем Alex Geneve, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

San-Frankivsko писав: я й не казав, що Ви це казали... це ваші домисли....
Вам що дійсно подобається дурником прикидатись ?
Це ж ваші слова.
San-Frankivsko писав:так ніхто ж ніби проти білінгвізму не виступає....
Ну а на тему сусідки що не може знайти роботу бо знає тільки англйську це звичайно шедеврально.Ви ці байки Smisha розказуйте він он у "правдивих політиків" вірить і у цю байку повірить.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Alex Geneve писав:
San-Frankivsko писав: я й не казав, що Ви це казали... це ваші домисли....
Вам що дійсно подобається дурником прикидатись ?
Це ж ваші слова.
San-Frankivsko писав:так ніхто ж ніби проти білінгвізму не виступає....
Ну а на тему сусідки що не може знайти роботу бо знає тільки англйську це звичайно шедеврально.Ви ці байки Smisha розказуйте він он у "правдивих та чесних політиків" вірить і у цю байку повірить.
Аватар користувача
Alex Geneve
Повідомлень: 371
З нами з: 15 квітня 2014, 19:42
Подякували: 1 раз

Повідомлення Alex Geneve »

Взагалі я ніякої мовної проблеми у Квебеку особливо не бачу, освідчені та врівноважені квебекуа ніколи не опускаються до приниження іншомовної людини бо по перше це не комільфо а по друге це дискримінація за мовною ознакою що вказано у параграфі 10 прав та свободи людини затвеженої у
тому ж Квебеці.

http://legisquebec.gouv.qc.ca/fr/showdoc/cs/C-12

Ну а певна частина "люмпенів" чи то іншого малоосвідченого прошарку населення яка неадекватно поводить себе у цьому питанні по перше порушує законодавство а по друге особливого "клімату" не створює,на них просто не варто звертати увагу.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Alex Geneve писав: Ну а на тему сусідки що не може знайти роботу бо знає тільки англйську це звичайно шедеврально.Ви ці байки Smisha розказуйте він он у "правдивих політиків" вірить і у цю байку повірить.
В цій історії нічого надзвичайного немає. Англійська мова як єдиний інструмент спілкування існує в декількох галузях, зокрема ІТ, та і то не у всіх компаніях. Загалом більшості імігрантів потрібно бути білінгвами, щоб знайти якусь нормальну роботу. В деяких галузях без французької вам мало що світить. Що є беззаперечним фактом. Як і те що в деяких галузях без англійської вам нічлго не світить. То про що ми взагалі дискутуємо? Твердження про те, що французька не потрібна для карєрного росту видається трохи незрілим, інфантильним.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

vip писав:
– Всебічну українізацію треба проводити так, щоб людям хотілося бути до неї дотичними.
Треба робити українські проекти, які спричинятимуть позитивні емоції і захоплюватимуть.
Якось наївно і відірвано від реальності. Неможливо вилікувати хворобу прикладаючи листя припутника. Те середовище що було насильно створене, неможливо змінити піснями та танцями. Якщо медіа на 90% русифіковані, то яка в дідька різниця що будуть розкручувати на тих 10%, що залишились? В найкращому випадку це побачить і почує 10% населення. В результаті к.к.д. -> 0.
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

Alex Geneve писав:
Ну а певна частина "люмпенів" чи то іншого малоосвідченого прошарку населення яка неадекватно поводить себе у цьому питанні по перше порушує законодавство а по друге особливого "клімату" не створює,на них просто не варто звертати увагу.
Дуже слушна думка. Нема що додати. Проте клімат вони все таки створюють. І краще на них звернути увагу зараз, а не потім, коои буде пізно.
Відповісти

Повернутись до “Політика”