Вибори в Квебеку 2018

місце для спілкування на політичні теми
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

smisha писав:
vip писав:
– Всебічну українізацію треба проводити так, щоб людям хотілося бути до неї дотичними.
Треба робити українські проекти, які спричинятимуть позитивні емоції і захоплюватимуть.
Якось наївно і відірвано від реальності. Неможливо вилікувати хворобу прикладаючи листя припутника. Те середовище що було насильно створене, неможливо змінити піснями та танцями. Якщо медіа на 90% русифіковані, то яка в дідька різниця що будуть розкручувати на тих 10%, що залишились? В найкращому випадку це побачить і почує 10% населення. В результаті к.к.д. -> 0.
Як людина, що приїхала після війни і з іншого регіону (в різних регіонах по різному - Захід, Південь, Схід, Центр-Північ), я б не сказав що то відірвано від реальності. Зараз підйом дуже сильний. І 90% русифікованих медіа - це 110% недостовірна інформація. Українізація потихеньку відбувається і в тому числі за рахунок війни її вже ніщо не зможе зупинити.
А загалом то, наскільки я зрозумів, vip мав на увазі паралелі - що будь-де цей принцип теж можна було б застосовувати - принцип позитивних емоцій і захоплення, щоб викликати в людей бажання бути дотичними.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

ozi писав:А загалом то, наскільки я зрозумів, vip мав на увазі паралелі - що будь-де цей принцип теж можна було б застосовувати - принцип позитивних емоцій і захоплення, щоб викликати в людей бажання бути дотичними.
Саме так! Україні потрібна попса якісна, щоб касирка з супермаркету замість Баскова і Кіркорова почала вживати українську попсу і потихеньку долізла через суржик до української мови. Касирка не буде слухати екзальтовану "ДахаБраху" або Онуку. Але касирка увечорі піде в клуб де, знов таки, треба щоб DJ вживав українську замість російської.
Можна довго реготати з "люмпенів", але це люди, це більшість людей в Україні, в країні де рівень освіти значно погіршився. Не знаю чи помічаєте ви, але вже пішов процес зворотнього суржику де люди починають в російских текстах вживати українські слова, вже не можуть аналоги підібрати. Оце і є справжня українизація для тих людей, в кого в голові більш ніж одна мова не утримується.

Хоча все це фігня. Україна зараз - це .... хворий, якому замість того щоб вливати кров, її зливають. На новинах було що Польща дала українцям 580 тисяч "ПМЖ" в Євросоюзі. Тобто можна брати мапу Україні і закреслювати таке місто як Кривій Ріг або Миколаїв. Степ забирає собі асфальт з доріг, Європа забирає людей. Знов повертаємось до Дикого Поля. Якщо кацапи забирають ці землі - буде нова навала бурятів та кавказців. Кінець української ідентичності. Приїхали.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

vip писав:
ozi писав:А загалом то, наскільки я зрозумів, vip мав на увазі паралелі - що будь-де цей принцип теж можна було б застосовувати - принцип позитивних емоцій і захоплення, щоб викликати в людей бажання бути дотичними.
Саме так! Україні потрібна попса якісна, щоб касирка з супермаркету замість Баскова і Кіркорова почала вживати українську попсу і потихеньку долізла через суржик до української мови. Касирка не буде слухати екзальтовану "ДахаБраху" або Онуку.
.....
В Україні зараз досить багато якісної попси... Друге діло не знаю чи її крутили чи крутять - я радіо майже ніколи не слухав. По М1 та М2 коли дививсь то її точно не крутили... Зараз не знаю. Але це все мабуть офтоп. Можна стоврити іншу тему - якісна українська попса в Україні.... Якщо є бажання продовжити дискусію/бесіду в цьому руслі звісно.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
UniformAlpha
Повідомлень: 324
З нами з: 04 травня 2015, 08:53
Дякував (ла): 96 разів
Подякували: 25 разів

Повідомлення UniformAlpha »

перечитав це все і ладно, х з тими хто за сепаратистів квебекських...
Але є очевидні речі про які тут теж писали - ями на дорогах! І ті хто кажуть що їх нема (або шо не все так погано) той просто сліпий. Все так погано шо пздц!!! Роззуйте очі.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

UniformAlpha писав:перечитав це все і ладно, х з тими хто за сепаратистів квебекських...
Але є очевидні речі про які тут теж писали - ями на дорогах! І ті хто кажуть що їх нема (або шо не все так погано) той просто сліпий. Все так погано шо пздц!!! Роззуйте очі.
 ! Повідомлення з: ozi
Попередження - такі лайливі висловлювання неприпустимі на цьому форумі.
Загалом то мова взагалі не йшла про сепаратизм, мова йшла про важливість знання французької мови при проживанні в Квебеці (це не одне і те саме)
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Відповісти

Повернутись до “Політика”