Томос щодо України в Візантії - звершення історичної справделивості

місце для спілкування на політичні теми
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Олесь Вахній писав:... Окрім гарних слів про патріотизм є ще і вчинки і життєвий триб. А вони дуже в негарному світлі виставляють саме УПЦ КПешне середовище.
Отут бо я вам би радив взяти дзеркало і добре придивитись. Бо те що ви робите, якщо добре придивитись, підпадає на щось дуже схоже на "державну зраду" чи "розпалювання міжрелігійної ворожечі".
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
smisha
VIP
VIP
Повідомлень: 4305
З нами з: 16 березня 2014, 11:03
Дякував (ла): 314 разів
Подякували: 479 разів

Повідомлення smisha »

СБУ: РФ використовує Московський патріархат у війні проти України

https://www.pravda.com.ua/news/2018/12/10/7200853/
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

ozi писав:
Олесь Вахній писав:... Окрім гарних слів про патріотизм є ще і вчинки і життєвий триб. А вони дуже в негарному світлі виставляють саме УПЦ КПешне середовище.
Отут бо я вам би радив взяти дзеркало і добре придивитись. Бо те що ви робите, якщо добре придивитись, підпадає на щось дуже схоже на "державну зраду" чи "розпалювання міжрелігійної ворожечі".
Ги-ги. Яку зраду? І якої держави? І до чого тут ворожнеча? Назвати речі власними іменами, це злочин?

Напередодні Об’єднавчого собору патріарх Філарет відкрито заявив про власну незгоду із Константинополем
https://wz.lviv.ua/article/381906-naper ... ntynopolem
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

Олесь Вахній писав:Напередодні Об’єднавчого собору патріарх Філарет відкрито заявив про власну незгоду із Константинополем
https://wz.lviv.ua/article/381906-naper ... ntynopolem
Філарет має своє уявлення, Варфоломій своє. Нехай розбираються між собою. Навіщо пересічним громадянам як ви і я цим перейматися? Головне щоб Собор відбувся і пройшли вибори.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Олесь Вахній писав:...
Ги-ги. Яку зраду? І якої держави? І до чого тут ворожнеча? Назвати речі власними іменами, це злочин?
...
Вельмишановний пане Вахній.....
Ви або замаскований, або латентний зрадник. Ви часто говорите дурниці і поливаєте все і всіх жовчу та брудом. Часто кажете, що ви знаєте того, того і ще того, хоча вас жодна з перечислених вами особин навряд чи знає чи пам"ятає. Ви не зробили нічого для країни, нуль, вмієте тільки сидіти на печі і теревені деструктивні нести......
У вас якийсь "темник" чи це якийсь стан свідомості?

"Розпалювання міжрелігійної ворожнечі" - ви ігноруєте поточну діяльність московського патріархату, звинувачуючи київський в колишній співпраці з КДБ; ви протиставляєте київському патріархату автокефальну церкву (на цьому форумі тільки ви будуєте такі конструкції); ви поливаєте брудом наскільки це можливо тільки київський патріархат (хоча саме служителі цієї частини української церкви в тому числі за рахунок чисельності були і є рушійною силою в Україні щодо Томосу).

"Державна зрада" - ви кажете "якої держави", що може прямо трактуватись як зневага до української держави; ви стверджуєте, що незалежність не є "легітимною", ви закликаєте до непокори (незрозуміло достеменно кому тільки); ви відкрито підтримуєте рішення певних політиків, на яких найімовірніше є компромат в структурах КДБ (на вас точно нічого немає після тюремного ув"язення з достроковим звільненням це в пост-радянській в"язниці?); ви поливаєте брудом Майдан; ви поливаєте брудом Чорновола та Лук"яненка (ви навіть на пів-мізинця не зробили того, що вони); ви називаєте теперішню владу не владою України; ви спотворюєте якимись малозрозумілими "свідченнями" якихось "знайомих" майже все, що ви коментуєте.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
San-Frankivsko
VIP
VIP
Повідомлень: 3068
З нами з: 16 березня 2014, 13:27
Звідки: Івано-Франківськ -> MTL
Дякував (ла): 245 разів
Подякували: 529 разів

Повідомлення San-Frankivsko »

У листопаді-грудні 1918 року у буремному Києві в стінах Києво-Печерської лаври дискутували щодо питання автокефалії Української Православної Церкви.

Павло Скоропадський та його міністри намагались підтримати автокефалістів з числа єпископів, але "єдинонеділимці" на чолі з митрополитом Київським Антонієм вистояли, зберігши свою вірність РПЦ.

Останнє засідання того Православного Собору відбулося 16 грудня 1918 року. За день до того, 15 грудня, пав режим Скоропадського, а разом з ним – і реальний історичний шанс збудувати незалежну від Москви Церкву.

Рівно через 100 років після тих подій, 15 грудня 2018 року, у Києві знову скликають православний Собор для створення автокефальної церкви.

Атмосфера цих двох історичних подій до болю схожа. Україна знову воює з Росією, у повітрі знову висить запах зміни влади, митрополит Київський з-за стін Лаври так само відстоює канонічну єдність з Москвою.

Але є й те, що відрізняє Собори 1918 і 2018 років, – реальність успіху. Теперішній Собор є завершальним кроком на довгому шляху до томосу.

Але, з іншого боку, зараз доля самостійної Церкви залежить від того, чи зуміють українці в архієрейських ризах домовитись між собою.

Неузгодженості починаються на першому ж важливому питанні – хто має очолити нову Православну Церкву в Україні.

Читати повну статтю >>>
Українець не той, у кого батьки українці...
а той, у кого діти українці!...
"РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ" - збірка від Комітету допомоги Україні (Монреаль)
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

Чекаю 15 грудня з деяким острахом. Басурін, мілітарист з ДНР, "анонсує" наступ український на цей день. Собор в столиці. Та ще і історично (15.12.1918) ця дата, як виявилося, є символічною щоб в Україну запустити всі ці танки що на кордоні накопичили.
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

ozi писав:
Олесь Вахній писав:...
Ги-ги. Яку зраду? І якої держави? І до чого тут ворожнеча? Назвати речі власними іменами, це злочин?
...
Вельмишановний пане Вахній.....
Ви або замаскований, або латентний зрадник. Ви часто говорите дурниці і поливаєте все і всіх жовчу та брудом. Часто кажете, що ви знаєте того, того і ще того, хоча вас жодна з перечислених вами особин навряд чи знає чи пам"ятає. Ви не зробили нічого для країни, нуль, вмієте тільки сидіти на печі і теревені деструктивні нести......
У вас якийсь "темник" чи це якийсь стан свідомості?

"Розпалювання міжрелігійної ворожнечі" - ви ігноруєте поточну діяльність московського патріархату, звинувачуючи київський в колишній співпраці з КДБ; ви протиставляєте київському патріархату автокефальну церкву (на цьому форумі тільки ви будуєте такі конструкції); ви поливаєте брудом наскільки це можливо тільки київський патріархат (хоча саме служителі цієї частини української церкви в тому числі за рахунок чисельності були і є рушійною силою в Україні щодо Томосу).

"Державна зрада" - ви кажете "якої держави", що може прямо трактуватись як зневага до української держави; ви стверджуєте, що незалежність не є "легітимною", ви закликаєте до непокори (незрозуміло достеменно кому тільки); ви відкрито підтримуєте рішення певних політиків, на яких найімовірніше є компромат в структурах КДБ (на вас точно нічого немає після тюремного ув"язення з достроковим звільненням це в пост-радянській в"язниці?); ви поливаєте брудом Майдан; ви поливаєте брудом Чорновола та Лук"яненка (ви навіть на пів-мізинця не зробили того, що вони); ви називаєте теперішню владу не владою України; ви спотворюєте якимись малозрозумілими "свідченнями" якихось "знайомих" майже все, що ви коментуєте.
В данім випадку моя скромна персона не є темою цієї гілки. Перш ніж припинити її, доношу до Вашого відому і що і Чорновала і Лук`яненка знав особисто. Мій тато певний час очолював черкаський осередок Народного Руху, тому свої думки я висловлював і пану В`ячеславу особисто. І навіть вислуховував від нього. Не збереглись у мене чорно-білі світлини з 90-их років. Але ще живі люди котрі можуть підтвердити моє знайомство з багатьма політв`язнями.
На цьому сайті мною було викладено статт. "Щиро про несправедливо покривдженого", й наведено "свідчення" Станіслава Клиха про те, нібито ми разом їздили воювати прготи москвинів в Чечню. Чомусь його не змусили дати покази проти Вас. Ви не пробували жити в країні де викрадають і вивозять в сусідню? А я в такій живу.
Я особисто вибивав у влади храми для УГКЦ в Києві. І фізично карав засланих КГБістами (СБУшниками). І брав особисту участь в вигнанні московських попів з храмів на Волині. Нині вони використовуються УПЦ КП. Тому я знаю що, і про що пишу. Я не хочу, щоб запопадливий перед світською, геть не християнською владою люд, мав в Україні голос.
З Філаретом.jpg
З Філаретом.jpg (62.44 Кіб) Переглянуто 7641 раз
vip
Повідомлень: 228
З нами з: 27 березня 2017, 13:21
Подякували: 1 раз

Повідомлення vip »

Та можна фотографуватися з ким завгодно, але коли у людину з чорною шкірою жбурляєте банани, треба розуміти що між вашим іменем і словом АДЕКВАТНІСТЬ більше нема тотожності.
https://www.unian.ua/politics/38467-pas ... ortaj.html
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Цю людину з чорною шкірою нині судять. За шахрайство й доведення до самогубства. З Всеукраїнської Ради Церков його за розпусту вигнали.
Яку це має відношення до дискусії про Томос?
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

Враховуючи, що ви переходите на особистості, ображаючи людей, які зараз роблять реально дуже багато, то приходиться показувати, хто ви такий.
Олесь Вахній писав:....
Повторюсь: в Московському патріярхаті були і є здорові сили. Але спроба нагнути через коліно викликає спротив. Нині, Порошенко і його зграйка ламають дрова. І це погано може скінчитись
Олесь Вахній писав:....В УПЦ МП є достатньо свідомого і патріотично налаштованого люду. Але вони не хочуть аби їм викручували руки і змушували до чогось. А саме це нині і відбувається. Не так нахабно як в часи царату й комуністів, дещо цивілізованіше, але суть та ж. Чому режим відвертається від цих людей? Чому ставка робиться на Філарета і його оточення? Тому, що це утворення слухняне і запопадливе. Не до Москви звичайно а до влади. Але від цього святішими вони не стають.
Що робити? Влада пробувала не наказним методом скликати клир УПЦ МП, а провести розмову з кожним окремо? Ні. Там люду з відповідними харизмами просто немає.
....
Олесь Вахній писав: ...
"Маневри" пана Порошенко можуть дуже погано скінчитись. І відчувають на собі це вже мільйони українців. Хто він взагалі такий, що нав'язує свідомим патріотам своє нікчемне бачення і розуміння? Вам розповісти про беззаконня яке нині чиниться в Україні? Про створення нікому не потрібних міністерств та служб котрі імітують боротьбу з корупцією? Є принципова різниця між тим хто наводив лад в Чилі й Південній Кореї, з тим хто тримає владні віжки в Україні. І ця різниця принципова. Я не хочу, щоби малограмотний нікчема й паразит (нехай і з мільярдними статками) вирішував за мене як я маю жити. Мене це влаштовує.
А його "маневрування" є проявом слабкості й безпринципності. Тому, нехай "маневрує" зі своєю дружиною та своїми дітьми на безлюдному острові. Я не лялька,
....
Олесь Вахній писав:Нічого той Томос насправді не дасть. Київський патріархат постав на Московському. Філарет всі хвороби перетягнув. Клирики там тупіші ніж в Московському. Лише й толку що москальню лають.
Томос нав`язують і геть не цивілізованими методами.
....
Олесь Вахній писав:....Вселенський патріярх повертає церкву в часи заснування й періоду Речі Посполитої. Формально, це краще аніж залежність і підпорядкованість Москві, але в дійсності, це будується людьми з савєцькою психологією. Тому й бачу її приреченість.
Кілька митрополитів УПЦ МП мають за собою більше, аніж вся УПЦ КП. Але цих людей і чути не хочуть. Їх змушують підкоритись нав'язуваному
....
Олесь Вахній писав:....
Філарет просто замінив МП. Спочатку Московський Патріярхат був фаворитом постколоніальної адміністрації, нині штучно створений Київський. Доречі, поцікавтесь, хто заритий в тій так званій "братській могилі". Покидьки котрі пішли зі світу в 1944, 1946, і навіть пізніше. Вони що, загинули в листопаді 1943, в часі повторної окупації савєтами Києва? В часи окупації, українців змушували приймати нав'язані окупантами псевдовартості. До числа таких, входять й імітації жалоб на місцинах де чи зариті давно згнилі рештки солдафонів й комісарів Савєцької Армії. Я тикав філаретівським попам тією газеткою в мордяки і питав: -"Що це?". Жодного логічного пояснення не почув.
Такогопаскудства за цим середовищем більше ніж достатньо. Штучні герої. Нині, їм дають можливість бути біля влади. І вони радо рвуться на ще теплі місцини. Ось це і викликає огиду. Не Богові служать, а світській владі
Тобто ось те, що ви написали про Філарета та Київський патрірахат в цьому треді трішки раніше. А на фото викладеному вами вище ви дружньо посміхаєтесь, беручи здивованого панотця за руки, напрошуючись ймовірно на благословення (фото здається дуже свіже, це може бути якесь зібрання пов"язане з теперішніми подіями щодо Томосу).

Тобто ідучи по свідомому чи підсвідомому "темнику":
Порошенко поганий зрадник --> Московський патріархат це круто, краще йти з ними домовлятись --> Томос нічого не дасть --> Київський патрірхат зрадники --> Я справжній патріот, всі інші штучні.

Ну і так, звісно геть забув фразу про Греко-Католицьку церку, яка підпорядковується Ватикану, а не Афону:
Олесь Вахній писав:Влада не повинна пхатись.
В Україні є реально незалежна і самодостатня церква східнього обряду. Це Українська Греко-Католицька Церква. Дійсно непідконтрольна владі. Чому б не взяти з неї приклад?
....
Силогічність останньої конструкції просто вражає :dash:
Тобто до "темника" можна додати ще фразу: ...--> Влада не пхайся, у нас же ще є Папа Римський
Не по темі
До чого тут взагалі Католицька церква???
До речі цікава стаття з позицією щодо Томосу православних церков Української Греко-Католицької церкви
Єпископ УГКЦ Борис Ґудзяк про церкви України і томос для православних
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Аватар користувача
Олесь Вахній
Повідомлень: 1301
З нами з: 19 листопада 2014, 07:39
Дякував (ла): 20 разів
Подякували: 57 разів

Повідомлення Олесь Вахній »

Від жодного сказаного слова не відмовляюсь. А ось Ваші висновки астрономіно далекі від дійсності. Надумані й позбавлені глузду.
До події про яку мова лишилось кілька днів. Час засвідчить, хто з нас має рацію, а хто помиляється
mariasam
Повідомлень: 44
З нами з: 24 травня 2014, 22:01

Повідомлення mariasam »

Питання до адміністраторів: ви вважаєте, що якщо людина була в бані пару тижнів за висловлення, що абсолютно суперечать канадській системі цінностей, то вона за час бану змінить позицію? Ні, вона вийде з бану і буде продовжувати компрометувати цей форум. Скільки ви будете на це дивитись? Та ще й в безглузді (чи провокаційні) дискусіі вступати? Невже ви вважаєте, що ми тут самі і цього більш ніхто не читає?
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

mariasam писав:Питання до адміністраторів: ви вважаєте, що якщо людина була в бані пару тижнів за висловлення, що абсолютно суперечать канадській системі цінностей, то вона за час бану змінить позицію? Ні, вона вийде з бану і буде продовжувати компрометувати цей форум.
Вельмишановний пан Олесь Вахній говорить, як на мене, дуже багато нерозумних, силогічних та деструктивних речей (зараз я вже не впевнений, що по чиїйсь вказівці). І його банили вже два рази (різними адмінами). Третій буде останнім. Якщо я чи ви, чи будь-хто знайде цей "третій випадок" порушення правил форуму чи суперечення канадським цінностям, то вищеназваного пана буде забанено назавжди.
Поки що в пана Олеся є можливість говорити те, що він говорить, поки він знову не перетне межі (яку він ймовірно сам навіть не в змозі побачити).
:?

Ну або як варіант - можна влаштувати голосування учасників форуму. В нас просто немає чітких правил, як саме банити, тож адміністрація старається слідувати традиціям:
- три рази ("Бог любить Трійцю" - народне прислів"я),
- ну або голосування (з тих, хто присутній на Січі, а не в зимівниках чи в поході десь).
Можемо влаштувати голосування, якщо інші активні учасники форуму підключаться.
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
mariasam
Повідомлень: 44
З нами з: 24 травня 2014, 22:01

Повідомлення mariasam »

1.2 Беручи участь у Форумі, Ви погоджуєтеся, що не будете розміщувати свідомо помилкову, що ображає, вульгарну, непристойну, компрометуючу кого-небудь або іншим чином порушує законодавство і правила суспільної моралі інформацію.
Аватар користувача
ozi lucky
Повідомлень: 1754
З нами з: 20 квітня 2014, 12:40
Звідки: ойкумена
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 10 разів

Повідомлення ozi lucky »

:read:
Добре, ви мене переконали.

Шановний пане Олесю, від громадян Канади почали надходити на вас скарги. Такі скарги - це справа серйозна.
  • Тут є дуже багато людей, які глибоко поважають діяльність Чорновола та Лук"яненка.
    Олесь Вахній писав: ....Ще в 1991-му році націоналісти і політв`язні (за виключенням хіба-що пригодованих Чорновола і Лук'яненка) пояснювали, що так звана "незалежність" не є легітимною....
  • Прийшли додаткові скарги, щодо жбурляння бананами в шахрая (всі знають, що він шахрай, але в шахраїв жбурляють іншим).
  • Скарги від православних вірян Київського патріархату (які тут є), ви ображаєте їх релігійні вірування і не тільки....
    Олесь Вахній писав:.....Нічого той Томос насправді не дасть. Київський патріархат постав на Московському. Філарет всі хвороби перетягнув. Клирики там тупіші ніж в Московському. Лише й толку що москальню лають.
    Томос нав`язують і геть не цивілізованими методами. Якщо у Варфоломія вистачить глузду прислати варяга в Україну задля того аби він зібрав довкола себе тверезий люд і не запобігав (як Філарет) перед владою, то сподівання на позитивний результат будуть не марними.....
    Олесь Вахній писав:.....Чому ставка робиться на Філарета і його оточення? Тому, що це утворення слухняне і запопадливе. Не до Москви звичайно а до влади. Але від цього святішими вони не стають.
    Що робити? Влада пробувала не наказним методом скликати клир УПЦ МП, а провести розмову з кожним окремо? Ні. Там люду з відповідними харизмами просто немає. .....
    Олесь Вахній писав:Київський патріярхат створений комуністами, в першу чергу Леонідом Кравчуком. Йому радила діяспора, через неї й інші структури. І він звернувся до старого КГБіста Денисенка (Філарета). Філарет всі хвороби московського православ'я перетягнув у створену ним структуру. І це середовище багато в кого викликає огиду. Своїм підлабузництвом до влади, запопадливістю, і навіть аморальністю. В цьому середовищі немає інтелектуалів.
    Не буду ще раз наголошувати "УГКЦ це не православні, Томос не в них", просто як ще один приклад образи вірян.
    Олесь Вахній писав:....Щодо спвпраці з КДБ: особисто знаю священників котрі в часі окупації підпільно навчались в семінаріях. Це я про заборонну УГКЦ. ТО якщо ці люди вистояли, і вийшли більш-менш організованими, чому їм не дати можливість творити? Тут дійсно інтелектуалів більше. І принципових більше. Таких, що на відміну від Філарета не підлаштовувались. Вони хочуть служити Богові й Україні. І це принципово їх різнить від філаретівського середовища.
    ....
    Наклеп?
    Олесь Вахній писав:....
    А Філарет мені особисто казав, що раз Вселенський Патріярх не надав їм автокефалії, то нехай і йде собі куди знає. І до стану який постав за часів хрещення князем Володимиром він повертатись не хоче. Він хоче бути патріярхом. Але українське православ'я ніколи не мало патріярха. Нині, під тиском обставин і світської влади, Філарет погоджується на Томос. Бо сподівається що саме його середовище і буде там основним.
    .....
  • Скарги, щодо оціночник суджень про нинішнього президента, за якого я особисто не голосував, теж маю дуже багато питань з приводу невиконаних обіцянок, але в данім випадку це перегин....
    Олесь Вахній писав:"Маневри" пана Порошенко можуть дуже погано скінчитись. ......
    Я не хочу, щоби малограмотний нікчема й паразит (нехай і з мільярдними статками) вирішував за мене як я маю жити. Мене це влаштовує.
    А його "маневрування" є проявом слабкості й безпринципності. Тому, нехай "маневрує" зі своєю дружиною та своїми дітьми на безлюдному острові. Я не лялька, якою комусь просто хочеться погратись
    Плюс за що, за Томос? В данім випадку пан Петро гору рухає (ну якщо й не рухає, то дуже сильно допомагає)
    Олесь Вахній писав:....Тому і ціну "Томосам" їхнім видно відразу. А філаретівські штукарі на яких Порох і його підлеглі ставлять, викликають ще більшу відразу аніж .....
  • Також скарга від мене, за дещо антидержавні заяви з приводу сучасної української державності.
    Олесь Вахній писав: .....
    Ги-ги. Яку зраду? І якої держави?
    .....
    Олесь Вахній писав: .....
    Ще в 1991-му році націоналісти і політв`язні (за виключенням хіба-що пригодованих Чорновола і Лук'яненка) пояснювали, що так звана "незалежність" не є легітимною.
    .....
Все перечислене вище було написано після останнього бану, що відбувся в ЦЬОМУ ТРЕДІ
 ! Повідомлення з: ozi
Піднімається питання про ПЕРМАНЕНТНИЙ БАН.
Деталі ТУТ
________________
Thruth is more in the process than in the result

- Jiddu Krishnamurti -
Відповісти

Повернутись до “Політика”