Пошук дав 48 результатів

Повернутися до листу подяк

San-Frankivsko
24 квітня 2021, 21:05
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Віддам меблі та електро

Якби не холодильник, то б забрав увесь комплект... )))))
Олесь Вахній
25 квітня 2021, 13:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Мовний «Національний круглий стіл» просуває «слобожанську мову» Авакова?

Є біблійний термін "неофіти". Один з апостолів, даючи настанови кого варто обирати пресвітерами або старшими в церковних громадах, радили надавати перевагу не новонаверненим (себто неофітам) а людям стійким в вірі вже багато років. Ці думки мають рацію і гідні поширення і на світське життя. Хто такі...
Oleksandr
25 квітня 2021, 15:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Віддам меблі та електро

UPD2: по списку речей 1) гітари та роланду напевне не буде (забирає колєга з роботи) - вибачайте Kos 2) також буде ще ящик мілкого побутового хламу (індукційна плитка портативна, пара світильників, гантелі ітд ітп... ) 3) якщо кому цікаво - то можу залишити (думав викидати) саморобне деревяне ліжко ...
0de55a
26 квітня 2021, 12:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Макбук 2009

Ну такий апдейт, звісно, що пожвавить ваш макбук, але залежить від того, як ви його плануєте використовувати. Одна справа для роботи з документами, листування, інша справа - для ігор, програмування, тощо.
Alex Diamantopulo
26 квітня 2021, 15:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Макбук 2009

я б навіть не пробував таке робити якщо чесно :)
Якщо зважетесь то можу подарувати SSD... Не думаю що у мене знайдеться пам'ять для цієї штуки.
Alex Diamantopulo
27 квітня 2021, 11:41
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Макбук 2009

SSD завжди дає сильний ефект :)
Я в розмонті, але можу і сам завезти якщо не далеко. Буває доводиться багато їздити.
smisha
02 травня 2021, 08:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Neuralink

Мавпа з імплантом грає пінг-понг на компютері
smisha
04 травня 2021, 15:33
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Звичайна трава

На сезон потрібно обрати чим зайнятись, залежно від того, що першочергове: або виводити бурян, або нарощувати густий газон. Густий газон з розвиненою кореневою системою не дозволятиме проростати буряну.
smisha
25 травня 2021, 12:42
Перейти в форум
Перейти в тему

Знижка на SEPAQ 2021

1 червня 2021 з 9 години можна купити річну перепустку в парки SEPAQ, ціна 40.63. Кількість обмежена. На сайті пишуть що можна підконектитись раніше і стати в віртуальну чергу :wacko: Я так бачу, що це на перевірку вашої удачі. Ще один плюс перепустки в період Ковіду - не потрібно резервувати вхід в...
smisha
27 травня 2021, 07:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

навіть не знаю бо в цій же темі вже назвали когось поцом і ще прирівняли англофонів і алофонів до к@цапні! Образливі дії ведуть до образливих висловів (хоча мало би вести до образливих дій у відповідь - наприклад введення військ з подальшим ув'язненням сєпарів). Тоді вони почнуть писати "ми помнім"...
smisha
31 травня 2021, 22:36
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

Ти не прочитав цілий пост в який я напхав параграфи з BILL 96..? “The fact that an employer requires a person to have knowledge or a specific level of knowledge of a language other than the official language to keep a position or to obtain a position, in particular through recruitment, hiring, tran...
smisha
01 червня 2021, 16:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Патріоти Квебеку ватники?

Alex Diamantopulo писав:
01 червня 2021, 16:18
Проблема в тому, що ви чомусь не сприймаєте можливість співіснування двох мов в Квебеці.
Це смішно чути з твого боку. Можу наставити смайликів на повну сторінку.... :-D
smisha
02 червня 2021, 09:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

Якщо Канада двомовна, чому ти не розмовляєш французькою?
smisha
02 червня 2021, 10:35
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

Alex Diamantopulo писав:
02 червня 2021, 09:56
. Якби я вчив французьку, а не англійську то довелось би залишатися в Квебеці і без варіантів.
Справді? Оце так, людина вивчила французьку, і в неї життя закінчилось? Злидні, наркотики, поневіряння... прямо як ті українці зі своєю мовою.
smisha
02 червня 2021, 10:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

Вакцинований :good: (модерна)
Друга вакцина - орієнтовно через 4 місяці, але можливо швидше, якщо підвезуть товар.
smisha
02 червня 2021, 12:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

То ти живеш просто в якомусь ґето, я вибрав нормальний район. В мене багаті франкофони, їздять на дорогих нових машинах, косять газон, купаються в басейнах. Чому я повинен дбати про район, в якому ти живеш? Тут будуть ті, кому тут подобається. Це правда, що в Квебеку найбільше шансів на нормальне за...