Пошук дав 48 результатів

Повернутися до листу подяк

San-Frankivsko
18 листопада 2014, 16:14
Перейти в форум
Перейти в тему

посилка в Україну (МІСТ, meest.net)

може кому буде цікаво..... відправляв сьогодні посилку в Україну.... зкооперувались з друзями щоб було дешевше.... :drinks: так от... посилка вагою 17 кг з доставкою в Івано-Франківськ обійшлась 76 CAD... 17 кг х 3,90 CAD (морем) + 10 CAD (доставка, розмитнення) = 76 CAD обіцяли що до Нового Року до...
San-Frankivsko
29 червня 2020, 22:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Оператори мобільного зв'язку в Монреалі

FONGO почали випуск своїх "data only" SIM-карток...

https://www.fongo.com/fongo-wireless/
QIP Shot - Screen 072.png
QIP Shot - Screen 073.png
San-Frankivsko
06 жовтня 2020, 19:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Впав форум російських імігрантів

mialgri писав:
06 жовтня 2020, 07:02
Там адмін (і здається власник) українець.
укрАінєц... :?

одним із засновників цього сайту був Євген Лакінський... автор книги "Мій Квебек"...
0de55a
09 лютого 2021, 12:48
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Скільки треба заробляти, щоб купити будинок в Канаді?

Тут трохи застаріла (вересень 2020), але цікава статистика для Greater Montreal. Можна порівняти вартість будинку у різних містечках Великого Монреалю. September 2020 brings new all-time highs for homes in Montreal as average sold prices and transaction volume rise 15% and 41% yoy respectively. http...
Alex Diamantopulo
10 квітня 2021, 00:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Впав форум російських імігрантів

Ось цей архів? https://forum.monua.ca/viewtopic.php?f=6&t=1057 Той ОдМіН ще й постив оголошення на разгаворах :facepalm: постив а потім ображався на них за те що його банили :dash: :dash: :dash: . Випадково вдалося відновити, я копався в своїх архівах і знайшов копії деяких українських ресурсів в то...
San-Frankivsko
11 квітня 2021, 15:42
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Впав форум російських імігрантів

як ефективно зробити статичну копію великого сайту з багатьма динамічними сторінками. Teleport Pro якісно робив статичні копії форумів... в часи дорогого Dial-Up ним користувався.... він іще вмів робити аналіз уже скачаного проекту і докачувати тільки нові сотрінки або ті, що змінились... :good:
Rostyslav
13 квітня 2021, 13:01
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

Хтось знає, як коронавірус вплинув на імміграційну програму та процес? Просто цікаво Строки розгляду розтягнулись до непристойних, ми подались PR в серпні 2018 візу отримали в листопаді 2020. Строк візи виходить 16 квітня а обмеження на вїзд так і не зняли, скільки ще триватиме нема жодної інформації
smisha
14 квітня 2021, 15:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Космос

Тестовий політ амазонівського New Shepard - приземлився чисто, ще й пасажирську капсулу посадили...

smisha
19 квітня 2021, 20:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Флаєри

Цікаво

Я користуюсь ось цією - є програмка для мобільних
https://flipp.com/en-ca
Там можна створювати списки товарів, клікнувши на продукт в публісаку. Списки можна шарити з іншим акаунтом.
Alex Diamantopulo
19 квітня 2021, 21:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Флаєри

Я б ще подякував за цей епічний аватар якби була така функція!
kos.JPG
0de55a
20 квітня 2021, 05:18
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Скільки треба заробляти, щоб купити будинок в Канаді?

Так і є. В нашому містечку тільки-но з'являється об'ява, що продається хата, за вікенд, чи може за тиждень, вже табличка Vendu! Навіть з duproprio, без агентів, продаж йде за пару тижнів.
Lesia Demianchuk
21 квітня 2021, 17:31
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: newcomer)

А як карантин для ньюкамера виглядав? 2 тижні просиділи в котеджі, нікуди не виїжали так як все закупив чоловік перед тим. Кожного дня приходила анкета на мейл чи є якісь симптоми. + один раз дзвонили і перевіряли чи дотримуюсь я карантину. На той час як на мене було досить легко порівнюючи з тепер...
San-Frankivsko
21 квітня 2021, 18:09
Перейти в форум
Перейти в тему

З Днем народження, Ваша Величносте!

97164BB2-D334-450B-AC92-D8B8ADC57A2B.jpeg Сьогодні ювілей у Королеви Великої Британії, Канади, Австралії та багатьох заморських земель - Елізабет ІІ. 95 років! На жаль, це ювілей, напевно найсумніший в її житті, адже 9.04.2021 вона втратила, а 17.04.2021 поховала свого чоловіка, Принца Філіпа, з як...
San-Frankivsko
21 квітня 2021, 22:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Як просто прибрати російські результати з видачі гугла

Простий лайфгак як змусити гугл не пхати мені російську. :friends: Якщо я шукаю (приклад дуже засратої лаптєнетом видачі): • mbr gpt треба вводити у пошук: • mbr gpt -и і – voilà – все гівно зникає, лишаються результати українською та англійською. Жодний інший (документований) спосіб, якщо ви маєте ...