Пошук дав 71 результат

Повернутися до листу подяк

0de55a
02 червня 2021, 23:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Напад на Сергія Стерненка

Але крок за кроком громада відстоює право на чесне судочинство. Це звісно станеться не відразу, але треба давати відсіч тим коррупціонерам та злодіям у мантіях, у боротьбі за справжнє незалежне правосуддя. Може за років 10 щось і зміниться. Крок за кроком.
0de55a
02 червня 2021, 23:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Напад на Сергія Стерненка

То ти не перший рік мене знаєш )))
Здоровий глузд, то номер один.
0de55a
03 червня 2021, 00:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Repentigny: Parc de l'Île-Lebel

Та я залюбки. Бо місце дійсно файне. Тільки дай мені перевірити світлини, що в мене є за минулий рік. Був там останнього разу у 2020 з друзями, тому переважно на всіх фото друзі :). Якщо знайду щось цікаве, то можна робити окрему тему. А якщо не знайду, тоді візьму свій D750 та зроблю нові світлини....
0de55a
30 червня 2021, 14:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Футболки по 6$

Треба дивитися який матеріал. Якщо 100% бавовна - то звісно, що вона сяде після прання та сушки. Я років 5 тому замовляв у них футболки. Гарна якість, якщо не 100% бавовна. Що не сподобалось, так це те, що розмитнення може бути, а може і не бути. І це не залежить від кількості. Але вони пропонують д...
0de55a
30 червня 2021, 15:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

Отримав першу дозу Pfizer і, чесно кажучи, я навіть не очікував такого рівня сервісу. Приїхав трохи раніше зазначеного часу. Почекав трохи на вулиці, зайшов та показав пластикову медичну картку. Попросили поміняти маску - себто я викинув свою та мені дали новеньку. Потім дезінфекція рук, а також мед...
0de55a
01 липня 2021, 08:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Футболки по 6$

San-Frankivsko писав:
30 червня 2021, 18:25
0de55a писав:
30 червня 2021, 14:28
Та й місцевих компаній повно на ринку, які пропонують зробити принт за твоїй дизайном.
наприклад....
Перепрошую, не помітив твого допису. Та повно такого. Ось пошук через Google:
https://www.google.com/search?q=t-shirt+printing
0de55a
22 липня 2021, 22:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Нова етика?... чи новий екстремізм?...

Це відповідальність релігійних громад за бездіяльність, корейські також не виняток. Цікаво, чи говориться в святому письмі про гріх потурання кривдникам? А якщо нічого не знали, то напевно так і потрібно сказати, знайти спільну мову з громадами. Бо погрози мирським правосуддям з вуст божих людей зв...
0de55a
10 серпня 2021, 07:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: VPN

У Туркменистані користувачів змушують клястися на Корані, що вони не будуть користуватися VPN
https://www.radiosvoboda.org/a/news-tur ... 02810.html
0de55a
10 вересня 2021, 07:33
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

От мені цікаво - це з якого переляку вони те вимагають? Чи є таки вимоги в Конституції чи в законі? Маячня! Я, звісно що ЗА щеплення, маю на правій руці дві відзнаки проти віспи. Але вимогати довідку про щеплення, то на мій погляд трохи дивно. Але, напевно, то такий час.
0de55a
17 вересня 2021, 12:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Дмитро Донцов

"І повіє Новий Вогонь з Холодного Яру" (Тарас Шевченко).

0de55a
17 вересня 2021, 12:41
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Дмитро Донцов

Як що раптом хтось не знає хто це https://en.m.wikipedia.org/wiki/Dmytro_Dontsov '"...з 1947 року до самої смерті жив у Монреалі (Канада), там само 1948—1953 років викладав українську літературу у місцевому університету" "Помер 30 березня 1973 року в Канаді. Похований у США на українському кладовищі...
0de55a
09 жовтня 2021, 22:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Отримання канадського громадянства

Я склав іспит 20 з 20, як і моя жінка. Книжку звісно, що прочитав, бо вона доволі цікава. Тим більше, що уряд Канади надає її безкоштовно. Але нам дуже допомогли онлайн тестування, але, на сам перед, один платний сервіс, що дає змогу тестування на 6 місяців. Я вже не пам'ятаю назви, бо час трохи спл...
0de55a
04 листопада 2021, 11:58
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Напад на Сергія Стерненка

Ініціатива від Стерненко:
Про обмеження права на вʼїзд на територію України громадян держави-агресора Російської Федерації.
https://petition.president.gov.ua/petition/125566
0de55a
02 грудня 2021, 01:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Здається квартина, на 3 окремі спальні в Ласалі

То не забагато буде, як для Ласалю? Чи є електроплитка, холодильник, тощо? Коли ми винаймали квартиру за зазначену вартість, то це була вартість в гарному будинку на гарному поверсі в IDS з видом на Сент Лоран. Туди також виходили електроплитка, холодильник та посудомийка. І звісно, що весь ремонт ч...