Пошук дав 71 результат

Повернутися до листу подяк

0de55a
21 листопада 2020, 13:36
Перейти в форум
Перейти в тему

Підручник з історії

Сучасний підручник з історії, за яким діти навчаються в секондері.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

То хто ж то вони були, Doukhobor?
0de55a
24 січня 2021, 18:03
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: події українського літературного світу...

Я не знайшов електронної версії книги. Книга коштує 13 CAD в Україні і 36 USD на Amazon.com. Хотів замовити з України, але Nova Poshta Global хоче 60 CAD за доставку у Канаду. Якщо хтось має досвід придбання електронної чи друкованої версії в Канаді, будь ласка, поділіться досвідом.
0de55a
24 січня 2021, 19:41
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: читалки електронних книг

В мене теж Kindle. Надаю перевагу тим видавництвам, що випускають електронні версії книжок із цифровим підписом. От наразі хочу придбати декілька книжок, але через тих, хто купує електронну версію книги, а потім починає її поширювати в інтернеті як раз і маємо таку ситуацію, коли видавництва не хочу...
0de55a
05 лютого 2021, 09:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Vladimir Putin Has Become America’s Ex-Boyfriend From Hell

He’s not very important to us, but he keeps stalking us
https://www.nytimes.com/2021/02/02/opin ... erica.html

Цікавий допис від відомого журналіста Thomas L. Friedman.
0de55a
09 лютого 2021, 12:48
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Скільки треба заробляти, щоб купити будинок в Канаді?

Тут трохи застаріла (вересень 2020), але цікава статистика для Greater Montreal. Можна порівняти вартість будинку у різних містечках Великого Монреалю. September 2020 brings new all-time highs for homes in Montreal as average sold prices and transaction volume rise 15% and 41% yoy respectively. http...
0de55a
25 березня 2021, 08:55
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Desktop PC (i7, 16GB RAM, SSD)

А я хочу зазначити, ще й високий рівень сервісу, що Алекс пропонує, та дуже файну вартість обладнання!!! Я, чесно кажучи, не думав, що то буде настільки якісним. Та й мені не просто щось продати ))). Тому велика подяка Алексу за ту справу, що він робить!
0de55a
04 квітня 2021, 23:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Побрехеньки Зєлі (Брехло Зеленьский)

Але зверни увагу , що там повно того...)))
Ну як, при розумі, таке можна було сказати?
Я маю на увазі й того слобожанського націоналіста (так, того Чорта), та й та кобіта... якось трохи неадекватні...

До речі, Волю Стерненко!
0de55a
20 квітня 2021, 05:18
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Скільки треба заробляти, щоб купити будинок в Канаді?

Так і є. В нашому містечку тільки-но з'являється об'ява, що продається хата, за вікенд, чи може за тиждень, вже табличка Vendu! Навіть з duproprio, без агентів, продаж йде за пару тижнів.
0de55a
26 квітня 2021, 11:35
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Віддам меблі та електро

Перепрошую, але чи можна трохи детальніше про гантелі? Я вже кілька місяців полюю за тими гантелями, через закриті спортивні зали. Якщо це від 10 кг - забрав би для себе. Якщо від 5-ти для сина. Якщо безкоштовно, буду вельми вдячний. Якщо ні - то кажіть вартість, сподіваюсь, що домовимося. Дякую!
0de55a
26 квітня 2021, 12:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Макбук 2009

Ну такий апдейт, звісно, що пожвавить ваш макбук, але залежить від того, як ви його плануєте використовувати. Одна справа для роботи з документами, листування, інша справа - для ігор, програмування, тощо.
0de55a
29 квітня 2021, 14:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Déclaration de revenus: 2020

Для Квебеку для найманих працівників до 30 квітня... для підприємців - до 15 червня... але різницю податків треба все одно заплатити до 30 квітня... Так і є. Себто якщо installments покривають ваші кінцеві податки - то можна не перейматися аж до 15 червня. Але якщо там треба щось додатково сплатити...
0de55a
04 травня 2021, 15:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Звичайна трава

Так, це теж зробив. Засіяв насіння, присипав свіженькою землею. Але, здається, без гербіцидів ніяк.
I Love the Smell of Napalm in the Morning
0de55a
17 травня 2021, 14:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Repentigny: Parc de l'Île-Lebel

А якщо хтось сумує за прогулянкою лісами та горами, то напевно найближча можливість від Монреалю це The Gault Nature Reserve. The Gault Nature Reserve, owned by McGill University, is located at Mont-Saint-Hilaire and protects more than 1,000 hectares of natural forest. https://gault.mcgill.ca/en/ran...
0de55a
02 червня 2021, 13:43
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

Який же це сарказм , якщо це правда жізні? І на Росії теж, бо пану Одеса55 потрібен англомовний коледж з прицілом на Штати: «ми саме розглядаємо англомовний коледж, бо автобудівництво - це все ж такі США.» Та хоч в Кієвє, хоч в Днєпрє, не кажучи вже про Харькав чи Адєсу. Ви, перепрошую добродію, що...
0de55a
02 червня 2021, 22:25
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Патріоти Квебеку ватники?

Мені здається ти плутаєш мову програмування з мовою спілкування. Мова програмування складається із набору визначених токенів, які компілюються в машинний код. Коли я програмуб на Java, я не програмую "англійською", я програмую використовуючи токени які розуміє джава компілятор. Це через те, що напе...