Пошук дав 71 результат

Повернутися до листу подяк

0de55a
03 грудня 2021, 13:11
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Напад на Сергія Стерненка

Цікаве інтерв'ю - Сергій Жадан та Сергій Стерненко
0de55a
09 грудня 2021, 14:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Оренда квартири в Монреалі

Rostyslav писав:
09 грудня 2021, 14:01
Так, але нам нюкамерам трохи ризиковано зразу знімати на рік, спочатку хочеться придивитись
Ну на власні очі переглянути, то майже безкоштовно ;)
Вам тоді може краще розглянути lease.
0de55a
09 грудня 2021, 14:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Оренда квартири в Монреалі

Rostyslav писав:
09 грудня 2021, 14:24
буду безмежно вдячний та уважно вислухаю паролі явки лайфхаки і всьо таке
Перепрошую, але я переїхав з MTL у Greater MTL. Себто у передмістя :). Тому не можу сказати за поточну вартість оренди саме в MTL. Але зверніться до San-Frankivsko, я впевнений, що він знає набагато більше.
0de55a
14 грудня 2021, 20:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Оренда квартири в Монреалі

Дякую, що маєш час допомогти. Вподобайка :) Себто подяка ;)
0de55a
15 грудня 2021, 12:18
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

Але схоже, що то як щеплення від грипу. Кожен рік щось нове...
0de55a
19 грудня 2021, 00:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

Чому тільки про смерть мова? У мене дуже низький шанс заразитись, саме тому за ці два роки ми нічим не хворіли. Але мене держава змушує вакцинуватись так же як і людей з високим ризиком. Я змушений ризикувати заради чого? Мені той шанс отримати проблеми з серцем чи кров'ю взагалі ні до чого. Чи це ...
0de55a
19 грудня 2021, 22:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

Погоджуюсь. В мене друг перехворів. Трохи було зле, але він не має жодного документа крім тестування. То вимагати сертифікат про "повну вакцинацію", щоб просто поїсти в ресторані, то є занадто. Це як на мій погляд.
0de55a
20 грудня 2021, 17:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

Здається, що то все йде до сервісу по підписці. "Вмазався" раз на рік і в тебе є доступ до громадських установ. Інакше... Не можемо вас впустити, бо ви можете бути вірусною загрозою.
0de55a
21 грудня 2021, 00:23
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

Звісно, що то є велика шкода, але порахуй відсоток від загальної кількості мешканців Квебеку. А скільки онкохворих, від грипу, проблем з нирками, легенями, з гепатитом вмирає щодня? Дай Боже нам всім здоров'я. Та і здорового глузду.
0de55a
11 січня 2022, 11:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

Ну а в Квебеку повноцінна комендантська година з 22:00 до 5:00. І якщо через роботу тобі потрібно повертатися до дому під час дії комендантської години, то маєш отримати довідку від керівництва. І довідка діє тільки протягом доби. І от що я зовсім не розумію з точки зору здорового глузду, це для чог...
0de55a
21 січня 2022, 22:01
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

Та який там сенс... У нас на одній із плаз розташовані десь з десяток магазинів. Тільки в SAQ, та як там називається той магазин з продажу канабісу, вимагають підтвердження повної вакцинації. Я полюбляю, інколи, на вікенд взяти пляшку Campo Viejo Tempranillo Rioja. Воно продається тільки в SAQ. То м...
0de55a
03 квітня 2022, 18:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ВІЙНА

Rename Avenue du Musée in Montréal to Heroes of Ukraine Street
https://chng.it/6x7j75h69R
0de55a
10 червня 2022, 17:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Біженцям з України в Канаду

Financial assistance now available for Ukrainians in Canada June 2, 2022—Ottawa ......... Today, the Honourable Sean Fraser, Minister of Immigration, Refugees and Citizenship, and the Honourable Karina Gould, Minister of Families, Children and Social Development, announced that Ukrainians arriving i...
0de55a
02 липня 2022, 07:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Газонокосарки

Доповідаю. Свічку поставив нову, масло також нове. Бензин був найдорожчий, ще залив у бак збільшував октанового числа - не працює. Позвав кума розібрали і прочистили карбюратора - з першого разу завелася :)