Пошук дав 247 результатів

Повернутися до листу подяк

0de55a
04 квітня 2021, 23:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Побрехеньки Зєлі (Брехло Зеленьский)

Але зверни увагу , що там повно того...)))
Ну як, при розумі, таке можна було сказати?
Я маю на увазі й того слобожанського націоналіста (так, того Чорта), та й та кобіта... якось трохи неадекватні...

До речі, Волю Стерненко!
smisha
06 квітня 2021, 10:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Kijiji

Дізнався недавно що Kijiji належить Ebay. В 2005 році Ebay запустив цей сервіс в Монреалі, місті Квебек та Італії. Вже менше ніж за рік Kijiji запустили по всій Канаді. Kijiji перекладається з мови свахілі як "село". Зараз сервіс Кіжіжі доступнийв багатьох країнах світу, проте іноді позиціонується п...
Vo_Vik
13 квітня 2021, 14:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

Не спішіть зараз в Канаду. Смисл залендитись і сидіти в квартирі без можливості знайти роботу і при цьому витрачаючи більше тисячі доларів в місяць на рент?
smisha
13 квітня 2021, 14:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Протистояння The Stand 2020 by Stephen King

На тлі підвищеної зацікавленості до вірусної теми, знято серіал за мотивами старого роману Стівена Кінга, Протистояння (The Stand), виданого ще в 1978 році. Роман вважається найдовшим романом написаним Кінгом (1308 сторінок). Автор вирішив не затягувати із сюжетом - вже в першій серії всі (майже всі...
smisha
19 квітня 2021, 20:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Флаєри

Цікаво

Я користуюсь ось цією - є програмка для мобільних
https://flipp.com/en-ca
Там можна створювати списки товарів, клікнувши на продукт в публісаку. Списки можна шарити з іншим акаунтом.
Kos
20 квітня 2021, 16:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Флаєри

Ось іще такий є додаток, може комусь стане в нагоді

https://www.flashfood.com/

Тут беруть участь деякі мережі, продають зі знижкою продукти, на які закінчується термін придатності. Можна оплатити онлайн і забрати, коли зручно.
0de55a
26 квітня 2021, 11:35
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Віддам меблі та електро

Перепрошую, але чи можна трохи детальніше про гантелі? Я вже кілька місяців полюю за тими гантелями, через закриті спортивні зали. Якщо це від 10 кг - забрав би для себе. Якщо від 5-ти для сина. Якщо безкоштовно, буду вельми вдячний. Якщо ні - то кажіть вартість, сподіваюсь, що домовимося. Дякую!
Oleksandr
26 квітня 2021, 20:02
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Віддам меблі та електро

Якщо вас влаштовує решта - то хододильник можна залишити на тротуарі, або може з кимось скооперуватись (наприклад - як пропонує Алекс) Після того як я поїду, забирання не таке аж термінове - можна з кимось зкооперуватись і вибрати день який влаштує всіх протягом наступних кількох тижнів. Домовились...
0de55a
29 квітня 2021, 14:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Déclaration de revenus: 2020

Для Квебеку для найманих працівників до 30 квітня... для підприємців - до 15 червня... але різницю податків треба все одно заплатити до 30 квітня... Так і є. Себто якщо installments покривають ваші кінцеві податки - то можна не перейматися аж до 15 червня. Але якщо там треба щось додатково сплатити...
Alex Diamantopulo
05 травня 2021, 18:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Mother's Day Concert this Sunday

Запрошуємо вас на спеціальний віртуальний концерт до Дня матері де ведучим буде Тарас Куліш. Виконавцями будуть сопрано Алексіс Рід, баритон Колін Маккі та піаніст Лукас Портер. В програмі будуть такі композитори, як Лисенко, Майборода, Весоловський, Форе, Гуно і Моцарт. Концерт безкоштовний...Не пр...
Alex Diamantopulo
16 травня 2021, 20:40
Перейти в форум
Перейти в тему

Repentigny: Parc de l'Île-Lebel

Деколи в хорошу погоду і з обмеженнями covid-19 важко знайти гарний парк де б не було купу народу. Ось непоганий варіант в Квебеку, досить близько до Монреалю: Parc de l'Île-Lebel Досить велика площа з маленькою ближньою парковкою та великою парковкою в 3 хвилинах від парку. Є де пройтись, побігати,...
0de55a
17 травня 2021, 14:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Repentigny: Parc de l'Île-Lebel

А якщо хтось сумує за прогулянкою лісами та горами, то напевно найближча можливість від Монреалю це The Gault Nature Reserve. The Gault Nature Reserve, owned by McGill University, is located at Mont-Saint-Hilaire and protects more than 1,000 hectares of natural forest. https://gault.mcgill.ca/en/ran...
Kos
22 травня 2021, 19:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

Десь я бачив ТАКІ петиції, абсолютно з ТАКОЮ ж «аргументацією», лише іншою мовою. Московською. В Україні. Мета ініціаторів проста як двері: зробити кебекуа білінгвами, щоб англофонам не потрібно було вчити французьку. А вони потім говоритимуть: а зачєм мнє ваш французскій, ви жє і так панімаєтє. Ско...
smisha
25 травня 2021, 12:42
Перейти в форум
Перейти в тему

Знижка на SEPAQ 2021

1 червня 2021 з 9 години можна купити річну перепустку в парки SEPAQ, ціна 40.63. Кількість обмежена. На сайті пишуть що можна підконектитись раніше і стати в віртуальну чергу :wacko: Я так бачу, що це на перевірку вашої удачі. Ще один плюс перепустки в період Ковіду - не потрібно резервувати вхід в...
smisha
28 травня 2021, 11:35
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

Дискусія знову скочується в «мова не на часі»... Елементи пропаганди. Одна сторона каже що культурна площина - це другорядне, в той же час здійснюючи активну культурну експансію. Ну нє хатітє на русском, давайте тогда на восточно украинском, міжебратья! Але в Квебеку цьому протистоять на державному...