Пошук дав 247 результатів

Повернутися до листу подяк

Alex Diamantopulo
27 лютого 2024, 17:33
Перейти в форум
Перейти в тему

Проросійські пропагандисти в Канаді

Почну список виродків... Будь ласка додавайте, я буду редагувати цей перший пост і додавати ваші пропозиції. Мені особисто цей список знадобиться, та думаю іншим теж корисно буде. Особливо в майбутньому. УВАГА! ІМЕНА ЦИХ ПАРАЗИТІВ Я СПЕЦІАЛЬНО ЗМІНИВ, НЕ КОПІЮЙТЕ ТЕКСТ ЗВІДСИ. Vіvа Fгеі - David Frei...
smisha
01 березня 2024, 11:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: ВІЙНА

Деякі тези від Карлсона, щоб американці "краще" розуміли ситуацію: - він каже що Москва і загалом росія дуже гарні, в них велика Історія-культура-лєвтолстой - він не побачив ознак культу особистості путина - шкода що навальний вмер, але ми не знаємо чому саме, може це вороги путина його вбили? - Орб...
smisha
05 березня 2024, 22:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Будинок Слово: Нескінчений Роман

https://www.youtube.com/watch?v=IWC6hA8OkCQ Фільм «Будинок “Слово”» розказує про один з найбільших злочинів радянської влади – знищення потужного мистецького руху, що виник в 20-30- х роках в Харкові. В 66-ти квартирах будинку з назвою «Слово» жили найвідоміші митці української культури – письменник...
Олесь Вахній
29 березня 2024, 08:59
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Anticapitaliste WTF?

А я минулої неділі зайшов до москвинської православниї церкви в одному з містечок Німеччини, а там... Хтось приніс книжечки "Расскази о Лєнінє" й "Стіхі о Родінє" 1982 - го року. Питаю, хіба це нормально? Понизують плечима, мовляв і не схвалюють. але то не їх мовляв справа. А я вилучив. Вже порвав н...
POMAH B
08 квітня 2024, 11:36
Перейти в форум
Перейти в тему

film: "Olga" April 23 @ 18h30 Goethe-Institut

Film | Tuesday April 23, 2024 at 6:30 pm | Goethe-Institut 1626, boul. St-Laurent, Suite 100 registratsia konechna Olga Evénement gratuit, dans la limite des places disponibles. Suisse, France, 85 minutes, 2021 Réalisation : Elie Grappe Olga, une talentueuse gymnaste ukrainienne de 15 ans, s'exile ...