Пошук дав 357 результатів

Повернутися до листу подяк

smisha
19 жовтня 2021, 13:24
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Автомийка

Я зазвичай мию на запрвках Shell чи Esso
smisha
21 жовтня 2021, 22:39
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Улюблена музика

Оце насправді не зовсім кліп, а скоріше реклама якоїсь хай-тек супер пупер японської проекційної системи, що здатна динамічно відстежувати об'єкти та проектувати на них високоточні зображення високої роздільної здатності. Виконано дуже стильно, все що ви бачите на обличчях танцювального дуету проект...
smisha
05 листопада 2021, 13:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

Неочікувано, але деякі компанії, як наприклад Ґугл, буде зменшувати зарплату тим працівникам, які хочуть працбвати з дому. Хоча здавалося б навпаки, адже в офісі ти використовуєш додаткові ресурси, як то кава чи папір для принтера. Працюючи з дому ти економиш для компанії зайві витрати. https://www....
smisha
07 листопада 2021, 20:36
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

Як на мій розсуд, це якась маячня. За умови розвитку сучасних технологій, то майже не має різниці де хто працює в програмуванні. Робітники заощаджують час, роботодавці гроші на офісні витрати. А через KPI (key performance indicator) завше можна вияснити хто і як робить свій внесок у розвиток проект...
smisha
08 грудня 2021, 12:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Тест на Радон

Зимою саме час зробити тест на радон. Радон це радіоактивний газ, який є причиною номер лдин раку легенів серед некурців. Замовити можна на урядовому сайті: https://www.canada.ca/en/health-canada/services/health-risks-safety/radiation/radon/take-action-on-radon.html Рекомендують робити в підвальних ...
smisha
12 грудня 2021, 18:23
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

Хіба це якась таємниця що вакциновані можуть бути переносниками вірусу? Схоже наче намагаються зробити сенсацію на порожньому місці.
smisha
18 грудня 2021, 11:48
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

Про ефективність вакцини. За квебецькими даними не слідкую, але осьо дані на вчора по Онтаріо. Дві дози зменшують шанс захворіти в 1.37 рази. Чи це вартує, щоб ризикувати наразитись на різні побічки, особливо в дітей від 5+. Кожен сам вирішує, що для нього важливіше, здоров'я дитини чи життя 90то р...
smisha
19 грудня 2021, 23:38
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

San-Frankivsko писав:
19 грудня 2021, 23:27
P.S. треба буде, до речі, QR-код роздрукувати, а програму видалити нафіг... а то х*р її знає які вона дані про мене збирає... і куди передає...
Можна просто завантажити PDF на телефон.
smisha
20 грудня 2021, 11:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

Хворими на ковід яким потрібна інтенсивна терапія, в умовах нестачі кисневих апаратів, та самого кисню. Навіть зараз це відбувається.
smisha
25 грудня 2021, 22:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: newcomer)

Хороші новини, нарешті збуваються ваші мрії
smisha
27 грудня 2021, 21:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Космос

Камінь з Місяця та прапор Канади, який побував на Місяці можна побачити в Отаві в Природничому музеї Canadian Museum of Nature. Камінь здобуто під час місії Аполо 17.
Ось так я дізнався, що на Місяці, окрім Аполо 11, приземлилось ще 5 екіпажів.
20211227_123956.jpg
smisha
03 січня 2022, 22:58
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Українські хроніки

Це Ґарольд Раміс, американський актор, нажаль вже помер. Відомий за роллю Ітона в Мисливцях за Привидами, а також режисував кілька хороших фільмів. Нікого не нагадує по зовнішності з українських олігархів? Так, як дві краплини двійник Коломойського. На відміну від якого він є пристойна та інтелектуа...
smisha
08 січня 2022, 20:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Космос

Новий проект комерційних космічних перевезень Dream Chaser https://news.yahoo.com/dream-chaser-marks-era-commercial-172913931.html Вони будуть співпрацювати з NASA для перевезення вантажів та астронавтів на своїх багаторазових шатлах. Також вони будуть кооперувати з Blue Origin (Джеф Безос) з метою ...
smisha
11 січня 2022, 21:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

То всьо не про вірус. То про те, що ось дивіться ми щось робимо. Мені просто цікаво, коли вакцинують абсолютно всіх, чим вони тоді будуть виправдовувати розповсюдження вірусу? На невакцинованих вже не можно буде перекласти провину А як ви поясните розповсюдження вірусу? Вірус мутує, ніхто не говори...
smisha
12 січня 2022, 17:06
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Coronavirus COVID-19

В кожного свої причини щоб вакцинуватись. Якщо хтось це робить щоб ходити в спортзал, це його вибір. Я вакцинувався щоб захистити себе і свою сім'ю. А фільм про антиваксів. Президент(ка) - прототип Трампа, із сином що керує адміністрацією і командує ФБР. В кріокапсулу полізли тільки обрані, ті хто з...