Пошук дав 235 результатів

Повернутися до листу подяк

Alex Diamantopulo
27 березня 2021, 20:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Консультація бухгалтера

не важливо якою мовою спам. Спам є спам, брудна гра не по правилах.
ozi lucky
04 квітня 2021, 00:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: українські виконавці

Фліт - Моя Планета https://www.youtube.com/watch?v=XPucAvYbfow Сторінками ловить протяг вчорашня газета, А на фото збитий потяг і підпалена ракета, То моя планета, то моя планета. Тут на білому папері літери чорніють, Надруковані химери думку розігріють Про мою планету, про мою планету. Приспів: В ч...
smisha
05 квітня 2021, 21:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Шини

Погугли, якщо їзда з несправними сенсорами може вважатись ризиковпною, то подзвони і скажи що тобі потрібна така сама машина взамін, поки вони не відремонтують. Вони тоді швидше будуть рухатись.
Alex Diamantopulo
16 травня 2021, 20:40
Перейти в форум
Перейти в тему

Repentigny: Parc de l'Île-Lebel

Деколи в хорошу погоду і з обмеженнями covid-19 важко знайти гарний парк де б не було купу народу. Ось непоганий варіант в Квебеку, досить близько до Монреалю: Parc de l'Île-Lebel Досить велика площа з маленькою ближньою парковкою та великою парковкою в 3 хвилинах від парку. Є де пройтись, побігати,...
Alex Diamantopulo
24 травня 2021, 22:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

San-Frankivsko, з твоїх дописів виходить ніби мова завжди на часі, щоб не відбувалося навколо. Ще раз повторю, у мене неймовірна злість на цих маніпулюючих виродків за те, що вони це заварили саме зараз. Бо я навіть не можу поподорожувати і переїхати в іншу провінцію. Все решта то їх особиста справа...
Alex Diamantopulo
31 травня 2021, 03:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

Цей комітет підзвітний державному органу, Офісу французької мови. Якщо хтось і шпигує якою там мовою спвлкуються на перерві, то це будуть свої ж працівники. В здоровій компанії , як на мене, не повинно виникати якихось проблем. Ти серйозно чи це жарт? Це те саме що сказати "така-то-болячка не викли...
Alex Diamantopulo
31 травня 2021, 08:57
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

Із затвердженням Bill 96 чи будь якого іншого подібного лайна, у ваших дітей та у місцевих франкофонів таких можливостей не буде. Можна трохи детальніше аргументувати? Не зрозуміло, чому саме мої діти не зможуть працювати в міжнародних компаніях. В міжнародних компаніях часто потрібна англійська мо...
Alex Diamantopulo
31 травня 2021, 18:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

Хіба передбачається заборона наймати англомовних? Може я щось пропустив, в законі зазначено що потрібно надати сертифікат що підтвердить рівень знання французької чи англійської? Якщо роботодавець буде це робити, або буде набирати тільки працівників що закінчили англомовний чи франкомовний навчальн...
Alex Diamantopulo
02 червня 2021, 12:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

. Якби я вчив французьку, а не англійську то довелось би залишатися в Квебеці і без варіантів. Справді? Оце так, людина вивчила французьку, і в неї життя закінчилось? Злидні, наркотики, поневіряння... прямо як ті українці зі своєю мовою. Мені подобається як ти дивишся на Квебей, але ок... Частково ...
Alex Diamantopulo
02 червня 2021, 12:42
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

То ти живеш просто в якомусь ґето, я вибрав нормальний район. В мене багаті франкофони, їздять на дорогих нових машинах, косять газон, купаються в басейнах. Чому я повинен дбати про район, в якому ти живеш? Тут будуть ті, кому тут подобається. Це правда, що в Квебеку найбільше шансів на нормальне з...
0de55a
02 червня 2021, 13:43
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

Який же це сарказм , якщо це правда жізні? І на Росії теж, бо пану Одеса55 потрібен англомовний коледж з прицілом на Штати: «ми саме розглядаємо англомовний коледж, бо автобудівництво - це все ж такі США.» Та хоч в Кієвє, хоч в Днєпрє, не кажучи вже про Харькав чи Адєсу. Ви, перепрошую добродію, що...
Alex Diamantopulo
03 червня 2021, 02:16
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Патріоти Квебеку ватники?

San-Frankivsko, своїй спеціальності я навчався англійською, не українською.
Alex Diamantopulo
05 червня 2021, 16:12
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Патріоти Квебеку ватники?

San-Frankivsko, саме так. Я розумію чому ти так ставиш питання, але навіть в часи відсутності або дуже повільного інтернету у мене було де дістати матеріали :). І книги були (папір і електронні) і пам'ятаю як у свого дядька через дуже глючний dial-up качав цілі сайти з tutorials і форумами бо у само...
Alex Diamantopulo
14 червня 2021, 15:45
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Електричні машини в Квебеку

Я поки не збираюся міняти сівй Volt на щось інше :)
Надзвичайно задоволений, майже не спалюю бензин. Тільки в далекі поїздки доводиться спалювати динозаврів, але це буває рідко.
03.2.jpg
20201004_182333.jpg
06.jpg
07.jpg
Alex Diamantopulo
16 червня 2021, 00:24
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Is Quebec a disgusting excuse for a province?

Ні, Квебек не хоче білінгвізму. Про це ж і ведуть розмови.
Своїм попереднім коментарем я просто підкреслив момент що не один я думаю що робота в ІТ на одній франсе це абсурд. А ти доводив, що типу не треба плутати мову програмування з мовою спілкування.